Skocz do zawartości
Eld

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, ignazz napisał:

Jordan odchodzi? 

Czy byłby wtedy w grafice? :) DeAndre zostaje i ma spajać defensywę zespołu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, fluber napisał:

Podoba mi się ta przebudowa w Cavaliers. Na play-offs jeszcze brakuje, ale ten zespół w kolejnych sezonach ( rozwój Barreta i Hachimury, zejście z kontraktu Jordana) powinien być tylko lepszy:)

O to mi chodziło 

MYSlalem ze to fakt wrześniowy niż rada Radnego ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@cvbe transfer Buddy jest wciąż niepotwierdzony przez wszystkie strony wymiany.

Wstrzymałbym celebracje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, MarcusCamby napisał:

@cvbe transfer Buddy jest wciąż niepotwierdzony przez wszystkie strony wymiany.

Wstrzymałbym celebracje.

Buddy już od dawna siedzi w Cleveland i klnie pod nosem na poczucie humoru GMa Pels :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
9 godzin temu, BMF napisał:

Aczkolwiek poniekąd masz rację - Westbrook to po prostu przeciętniak na najmniej istotnej w obronie pozycji, który marnuje dużo energii na nabijanie statsów którą mógłby przeznaczyć na granie sensownej obrony, czasami rzeczywiście oceniany jest gorzej.

Nie wiem jakie będzie s5 u flubera, ale w OKC tam obok byli George, Ferguson, Grant i Adams, całkiem spoko zestaw do krycia Westbrooka.

OKC na dużych dawkach z PG13 bez Bricka robili drtg 102, jak byli razem to 108, a z Brickiem bez PG13 113... Wątpię, by fluber wykombinował takie defensywne wsparcie dla Westbrooka jakie ten miał w Thunder (przede wszystkim DPOY level PG13).

Edytowane przez january
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
15 minut temu, january napisał:

Wątpię, by fluber wykombinował takie defensywne wsparcie dla Westbrooka jakie ten miał w Thunder (przede wszystkim DPOY level PG13).

Nawet nie będę próbował:)

RL Thunder mieli TOP 3 obronę w lidze, chyba widać po tym kogo mam w składzie, że nie zamierzam aspirować do takiego poziomu:)

Sezon wcześniej było dokładnie odwrotnie, a indywidualnie Westbrook zaliczył postępy niemal w każdej defensywnej statystyce. Lineupy wiele zmieniają. Chociażby na dużej dawce sezon temu Butler on Redick off było dużo gorsze w obronie niż Redick on Butler off. 

https://www.pbpstats.com/wowy-combos/nba?TeamId=1610612755&Season=2018-19&SeasonType=Regular%2BSeason&PlayerIds=200755,202710

Edytowane przez fluber

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z Russellów w defensywie to tylko DLO - bez tych kasztanów w obronie Allena i Dinwiddie drtg z nim w Nets <99 :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
24 minuty temu, january napisał:

Z Russellów w defensywie to tylko DLO - bez tych kasztanów w obronie Allena i Dinwiddie drtg z nim w Nets <99 :P 

A Westbrook bez tych kasztanów Schroedera i Fergusona miał DRTG 103.

Według lineupów 76ers lepiej bronili z Redickiem niż z Butlerem a Pacers lepiej z Sabonisem niż z Turnerem.  O czym to świadczy? Że mam kozacką obronę, czy że w lineupie jest 5 graczy i może nie powinniśmy oceniać obrony 1 gracza na podstawie gry 4 pozostałych, bo jest to często mylące? Westbrook miał indywidualnie lepszy sezon defensywny niż poprzedni i potwierdzają to indywidualne defensywne advanced stats, więc fakt, że w 17/18 lepiej bronili z Westbrookiem niż z Georgem, a w 18/19 na odwrót to kwestia innych czynników niż gorszej obrony Westbrooka. Tak jak pisał @BMF Westbrook jest w obronie po prostu średni, ani specjalnie plusowy, ani minusowy.

Przy okazji: https://www.libertyballers.com/2019/4/30/18523914/jj-redicks-improved-defense

Edytowane przez fluber

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, fluber napisał:

A Westbrook bez tych kasztanów Schroedera i Fergusona miał DRTG 103.

Według lineupów 76ers lepiej bronili z Redickiem niż z Butlerem a Pacers lepiej z Sabonisem niż z Turnerem.  O czym to świadczy? Że mam kozacką obronę, czy że w lineupie jest 5 graczy i może nie powinniśmy oceniać obrony 1 gracza na podstawie gry 4 pozostałych, bo jest to często mylące? Westbrook miał indywidualnie lepszy sezon defensywny niż poprzedni i potwierdzają to indywidualne defensywne advanced stats, więc fakt, że w 17/18 lepiej bronili z Westbrookiem niż z Georgem, a w 18/19 na odwrót to kwestia innych czynników niż gorszej obrony Westbrooka

Dużo bardzo szerokich tematów do odpowiedzi, średnio mi się chce^. Obrona Sixers w RS też w kontekście lineupów i zaangażowania , Paule George AD '18 vs AD '19, kwestie lineupów OKC w '18 i '19 (Felton te sprawy). Ogólnie się zgadzam, że patrzenie tylko na two-man lineups to mocne uproszczenie, często wysuwające błędne wnioski.

Niemniej w skrócie : RW to below avg defensor na obwodzie, w RL OKC miał wokół teraz świetnych obrońców, a tu ma wstępnie bronić z Redickiem z tego co rozumiem na obwodzie, więc zobaczymy (również w Rox z Hardenem obok). Ilości deflections, hustle plays, contested etc musiałbym analizować, ale nie wiem o jakich indywidualnych adv stats Bricka mówisz, bo wrzucenie jakiegoś dziwacznego czegoś z fox (wtf?) to nie jest żadna statystyka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
8 minut temu, january napisał:

Niemniej w skrócie : RW to below avg defensor na obwodzie, w RL OKC miał wokół teraz świetnych obrońców, a tu ma wstępnie bronić z Redickiem z tego co rozumiem na obwodzie, więc zobaczymy (również w Rox z Hardenem obok). Ilości deflections, hustle plays, contested etc musiałbym analizować, ale nie wiem o jakich indywidualnych adv stats Bricka mówisz, bo wrzucenie jakiegoś dziwacznego czegoś z fox (wtf?) to nie jest żadna statystyka.

Redick mocno się poprawił w defensywie, wrzuciłem powyżej artykuł na ten temat. W przypadku Westbrooka mówię właśnie o contested shots, deflection itd.

Jest wiele statystyk, które potwierdzają, że Westbrook nie jest minusowym obrońcą, wśród startujących PG miał 9 D-PIPM za ubiegły sezon.

Edytowane przez fluber

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Delektuje się tą chwilą. Naprawdę.

Teraz wiesz Fluber jak się czułem cały zeszły RS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Eld napisał:

Delektuje się tą chwilą. Naprawdę.

Teraz wiesz Fluber jak się czułem cały zeszły RS.

Tak jak ja przez całą grę tutaj?:) Jakiej drużyny bym nie prowadził i jakich by nie miała aspiracji jestem w TOP 3 najczęściej atakowanych GM-ów:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, fluber napisał:

Tak jak ja przez całą grę tutaj?:) Jakiej drużyny bym nie prowadził i jakich by nie miała aspiracji jestem w TOP 3 najczęściej atakowanych GM-ów:)

hmm hmm. :( 

14 minut temu, fluber napisał:

Redick mocno się poprawił w defensywie, wrzuciłem powyżej artykuł na ten temat. W przypadku Westbrooka mówię właśnie o contested shots, deflection itd.

Jest wiele statystyk, które potwierdzają, że Westbrook nie jest minusowym obrońcą, wśród startujących PG miał 9 D-PIPM za ubiegły sezon.

JJ Redick zawsze krył najgorszego ofensywnie obwodowego rywali mając wokół całkiem zajebistych help-defenderów jak coś. Westbrook chyba 50/50 z kryciem, ale też : wokół miał PG13, Granta, Fergusona, Adamsa + w ofensywie będzie musiał wziąć więcej na siebie bez PG13. No ogólnie kiepsko to widzę.

Bo są i adv statystyki po odjęciu rebs, uwzlędnieniu contested shots gdzie Brick wypada fatalnie (ścisły bottom ligi). Ogólnie ciężko będzie Ci przy tym ile będzie musiał wziąć na siebie w ataku sprzedać jego avg defensywę wstępnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, fluber napisał:

Raczej jesteś top3 najwięcej piszących, więc jak ktoś się z czymś nie zgadza, to tu pisze. W końcu to forum. Serio nie widzę, żeby ktoś Cię atakował tu specjalnie.

Westbrook może zaliczyć ok sezon w obronie, bo będzie miał mniej zadań w ofensywie i więcej sił na bronienie. Warunki, szczególnie do gry 1:1 ma, gorzej z obroną zespołową. Jednak w Hornets na ten moment wygląda to na bottom 5 defensywę, bo Russell znowu będzie miał piłkę na wyłączność, a obrońcy wokół niego są póki co bardzo, ale to bardzo słabi. O Redicku już napisał jasiek, on jest ok obrońcą w dobrym zespole, ale sam defensywy nie poprawia, w sensie nie robi błędów, ale też ich nie naprawia, a mając słabych Warrena, Kuzmę i Sabonisa będzie dużo do naprawiania. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, karpik napisał:

Raczej jesteś top3 najwięcej piszących, więc jak ktoś się z czymś nie zgadza, to tu pisze. W końcu to forum. Serio nie widzę, żeby ktoś Cię atakował tu specjalnie.

Westbrook może zaliczyć ok sezon w obronie, bo będzie miał mniej zadań w ofensywie i więcej sił na bronienie. Warunki, szczególnie do gry 1:1 ma, gorzej z obroną zespołową. Jednak w Hornets na ten moment wygląda to na bottom 5 defensywę, bo Russell znowu będzie miał piłkę na wyłączność, a obrońcy wokół niego są póki co bardzo, ale to bardzo słabi. O Redicku już napisał jasiek, on jest ok obrońcą w dobrym zespole, ale sam defensywy nie poprawia, w sensie nie robi błędów, ale też ich nie naprawia, a mając słabych Warrena, Kuzmę i Sabonisa będzie dużo do naprawiania. 

Jest trochę tankerów, więc raczej bottom 10, ale nie zamierzam tu zaklinać rzeczywistości, Sabonis jest ok obrońcą, Roberson to duża niewiadoma, Westbrook jest neutralny, Redick podobnie, Warren jest słaby, Kuzma bardzo słaby. Będę szukał w 3 turze dwóch graczy, którzy coś tam bronią, to może będę miał obronę na koniec drugiej dziesiątki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To chyba bardzo dobra wiadomość dla @kolader

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, Eld napisał:

To chyba bardzo dobra wiadomość dla @kolader

I dla @cvbe :) Skoro traktowany u nas jako kolejny max player Caris bierze 17,5m za rok to Hield dostając 27 raczej by się nie zastanawiał :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, cvbe napisał:

I dla @cvbe :) Skoro traktowany u nas jako kolejny max player Caris bierze 17,5m za rok to Hield dostając 27 raczej by się nie zastanawiał :)

spojrz sobie ile levert zagral spotkan przez ostatnie 6 lat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale jaki jest na niego hype a jaki na Hielda? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, cvbe napisał:

Ale jaki jest na niego hype a jaki na Hielda? :)

Hield był 4 w głosowaniu na MIP w ubiegłym sezonie, a LeVert nie dostał ani jednego głosu:) Nie wiem co masz na myśli, pisząc o tym hype na LeVerta;)

Aczkolwiek gdyby tyle samo co Nets rzucił kolader przed extension w RL NBA, to na pewno głosowałbym na nie.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi