Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Dedmon piękny rim protector ❤️ 

Lucas chyba postanowił się przyłączyć do wyścigu żółwi, Bogdan kasztani aż (nie)miło, Barnes jest po prostu sobą, Harris jest jak kalejdoskop, Thybulle pozytywnie, ale tylko w D

Ignazz ma pięknego Reddisha, który w fantasy dba o ujebanie kategorii FG%, Wiggins poza jedną kwartą też kasztan, Brogdon ładnie sra pod siebie jak robi cokolwiek poza rozgrywaniem, LMA też coś nie widać efektów tego, że jest go mniej

Camby walczy o miano największego szpitala, aby zabrać je od Philly, Holiday jakby wyleciał z rotacji

czekam na opis Karpika, bo tutaj jest w czym rzeźbić, jedynie szpitalne zorze się robią, bo Zion, WCS, Collins, Zhaire mają mniejsze lub większe problemy ze zdrowiem

ja posiadam debila Aytona i na lekkich limitach są Porter oraz chyba Kornet (tutaj jakby za późno zaczął okres przygotowawczy), ale postawa w D cieszy bardzo

dość zdrowo w Kings, ale spore baczenie trzeba mieć na zdrowie generała, bo bez Rubio to tam kupa

podoba mi się to

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real Spurs mimo wszystko 3:0 gdzie równe mecze rozegrali LMA i Murray poprawnie Gay a jak na nowe środowisko Brogdon gra MEGA poprawnie i jest u mnie tym rozegraniem uzupełnieniem Dejounte. 
realna Atlanta tez zanotowała dobry start i Collins dostarcza DD na wysokim FG% - przywołany Reddish to rookie a Wiggins jest jaki jest. Daleki jestem od negatywnego opisu. 
W nocy LMA zagrał bardzo dobry mecz w obronie co jest na tle innych wysokich pozytywem. Myśle ze już samo wylecenie ze składu Aytona ma dla Ciebie gorsze konsekwencje niż niesforny rezerwowy Wiggins czy młodziutki Reddish. 
sezon zacząłem klasycznie bez eksperymentów : Murray Brogdon Gay Collins LMA i twój wyrywkowy atak na zaplecze ekipy gdzie fajnie zaczął Bertans w którego zawsze wierzyłem sprawia ze nie martwię się na zapas. Szkoda mi cichego wejścia w sezon Monte Morrisa ale jeżeli spojrzymy na wyniki zespołowe rl spurs Denver hawks i minny ( tam mam podstawy składów w rzeczywistości ) to widzę dobry wynik w pierwszym tygodniu. 
kłopotem na dziś jest Ayton długi powrót Klaya kontuzja Kuzyna czy zaskakująco dla mnie bardzo słaby Conley i Russel 

mam tak zbudowany zespół ze nie żyje jak Rl minnesotta z drugiej opcji Wigginsa bo u mnie on jest 7-8 do gry. 
limit minut ma Murray oraz Alex Len. Lewa kostkę leczy Little.

lma gra swoją grę jak w ostatnich latach wiec nie wiem o co chodziło z wpisem. 
oddanego w lato Millsapa za co byłem krytykowany obserwuje z sympatia i jego rola będzie malała kosztem minut w imię oszczędzania zdrowia. W RS ustawiony bedxie na 26-28 minut i takie 10/5/2 co przewidziałem. To świetny gracz na PO ale poszedłem w młodsze modele. 
gram solidny początek sezony z jednym negatywnym graczem który coś jednak gra oraz młokosem pudlujacyn zza łuku w pierwszym tygodniu gry w NBA. 

LMA na dzień dobry 21,3/8/2,5/ aż 2,7 bloku. 
zly start? 50/60 za trzy z 1/1,7 rzutu / 81,3 FT

mala próbka ale nie każdy ma takie wyniki 

Ps. 5,3 wymuszonego FT to drugi najlepszy wynik w karierze LMA co robi miejsce dla Collinsa w ataku. Na dziś mam dobrego zamykającego deskę co maskuje słabość JC po tej stronie parkietu. 
poprzez sympatie szybciej zwiększę minuty Bertansowi 14,3/3 i 53,4/50% za trzy na 3,3/6,7 /84,4FT  i czekam na prawdziwego Monte Mirrisa niż będę płakał o Wigginsa który produkuje te 20,7/8 w koszmarnym stylu - u mnie takiej swobody oraz S5 nie ma po prostu. 
 

collins 24,4/10/2,0 bloku /1,0 steala tez się stara na 54,5%FG i nawet te trójki coś tam próbuje (33%) 

Ps.2 przywołany słaby Malcolm Brogdon robi pod siebie

22,1!!!/4,3/10,7!!! Na 46/43,8 na 2,3/5,3 rzutu/94,1 bije rekordy kariery 

@polishllama69 na razie za ten wpis jesteś poliszlamer ;)

Powtórzę. Mała próbka ale robienie z Brogdona i LMA negatywnego wpisu trzeba mieć w kranie słona wodę. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co się tylko tego Harrisa Wojtek czepiasz :P Reszta się zgadza, ale Tobias gra naprawdę spoko na starcie sezonu + z tego co oglądałem Philly to jest jedynym obok Embiida, który w końcówce nie boi się rzucać, wychodzi różnie, ale jak będzie robił cały sezon blisko double-double na 4pp %EFG większym niż rekord kariery to nie mam zamiaru narzekać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwight howard jest cudowny. Chyba tylko baynes stawia w tej chwili zaslony podobnej jakosci. Roluje do kosza, skacze do lobow, tyra w obronie a z nim na parkiecie lakers maja 2 razy wiecej zbiorek w ataku. No i plusominusy ma absolutnie chore.

Dlugo sie to pewnie nie utrzyma ale chwilo trwaj! Chociaz teraz ma wrocic kuzma w ciagu 3 meczow i nie wiem jak rozdziele minuty w rotacji. Klopoty bogactwa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Ten Dwight się na fajny steal zapowiada :)

za to Redick wygląda naprawde tragicznie jak coś (oglądam wszystko Pels), tam to w ogóle dziwna sprawa z tymi vets, jakby im poza zdrowiem talenty zabrało, a to przecież mega uznane trio Jrue, Redick, Favors.

Mocny start Wolves, Magic i Knicks u nas.

36% za 3 jak na redicka to cieniutko ale jeszcze nie dramat:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Nie no jest jak dotad tragiczny, trójka srednia, ale durne straty w ataku i fatalna obrona. 

A ja sobie arkusz w pod kątem poszukiwania wysokich zacząłem już przeglądać wstępnie, tak awaryjnie... :(

Bialy 35-latek bez atletyzmu. Pace pelicans go zabija. W net rating tez wypada slabo. Niewiele lepiej niz ingram;)

Jeszcze ze 2 takie mecze i kennard lub house wypchna go z piatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, january napisał:

A tam z tymi plus minus bez żartów, akurat BI to wielki plus u mnie na starcie (minusów jak dotąd więcej, w sensie względem założeń). 

House to tam w s5 u Ciebie od razu w s5 akurat śmigać powinien, ktoś cokolwiek musi bronić, a to bardzo fajny 3d (Jak nie powtórzy tragicznych PO, to ładny u nas kontrakt może przytulić, no ta klasa 20 FA, to blee.

50 procent za 3 na high volume BI nie utrzyma, ale legit trojka od niego to dosc mocny gamechanger, dla mnie nawet bardziej niż w Pels. 

Ingram pięknie nabija kalorie w fantasy trzeba przyznać:)

House to mój drugi najlepszy obwodowy obrońca, ale nie chcę tutaj jak niektórzy robić z innych idiotów i wciskać, że na początku grałbym tym, czy tamtym, bo się okazało, że są zajebiści w RL NBA.

Na początku sezonu startowałbym Redickiem, po kilku świetnych meczach Housa i słabych Redicka, pewnie bym coś zmienił w składzie. ale nie będę tutaj udawał, że miałem House>Redick przed sezonem. Jeszcze wzrost minut w trakcie trymestru dla graczy, którzy są w dobrej formie, a spadek dla tych co są w słabej jest ok, ale zmienianie rotacji od począktu pod przewidywanie przyszłości to dla mnie oszustwo.

Także musisz grać na początku trymestru przez kilka meczów Dedmonem, Robinem Lopezem i Olynykiem po równo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Lucas napisał:

Przegrali z Suns, bo ich GM przekazał wszystkie wskazówki jak zatrzymać Pączka, a po meczu poszedł z Nikola na budyń!

Horford to wprawdzie nie jest łatwy meczap, ale wszystko i tak walło na łeb z tym Barnesem z pewnie sporymi minutami, JJJ i Dryndidi też szału nie robią, a ja mam top5 dpoty race Harriska, więc tego... na walnym Spółdzielni i tak będzie nagana za takie herezje, miałeś machać ręcznikiem przed tip-offem jeszcze, nieładnie się bawimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Horford to wprawdzie nie jest łatwy meczap, ale wszystko i tak walło na łeb z tym Barnesem z pewnie sporymi minutami, JJJ i Dryndidi też szału nie robią, a ja mam top5 dpoty race Harriska, więc tego... na walnym Spółdzielni i tak będzie nagana za takie herezje, miałeś machać ręcznikiem przed tip-offem jeszcze, nieładnie się bawimy

Jokić do dziś ma ponoć koszmary, gdy słyszy nazwiska Thybulle - Horford, a Holidaya nawet Bogdan zatrzymał :o 

W RS trzeba się trochę ponapierdalać w spółdzielni, zeby potem mieć argumenty przy głosowaniu w Playoffs ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.