Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ignazz napisał:

Można sporo pisać o moich graczach ale po pierwszych dwóch nocach widzę dużo więcej pozytywów niż negatywów.  

Tym dziwniejsze, że podjąłeś się heroicznej próby obrony kogoś, kogo obronić się nie da - zamiast z godnością wyrzucić go z rotacji do momentu, gdy cancer się ogarnie i zacznie prezentować cokolwiek (co pewnie nie jest wykluczone, choć mało prawdopodobne). Mniejsza rola tutaj nie zadziała, bo jedyny w miarę sensowny skillset Wigginsa to atakowanie obręczy, ale do tego musi mieć piłkę w rękach, bo offball jest koszmarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z samego rana odpisałem żartobliwie na zaczepkę cm ze brak tych suchych cyferek ode mnie wiec podałem. Nigdzie nie było manipulacji i słowa na temat tego jakim kilerem jest Wiggins którego wady wszyscy znamy. W minny tez to wiedza i dlatego podkupiony nowy sztab trenerski do selekcji rzutów. Na treningach to ćwiczył i ma być lepiej. 

Wiec czekam mając świadomość wad i zalet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o ten artykuł. 
https://www.theringer.com/nba-preview/2019/10/18/20919923/nba-season-tiers-power-rankings-zion-williamson-luka-doncic

 

 

New president of basketball operations Gersson Rosas comes from the Houston Rockets, and he’s embraced Daryl Morey’s analytics-driven philosophies. In training camp, the Wolves painted shot value numbers on their practice court to train players to value layups, free throws, and 3s. The players are adapting: The Wolves are taking 42.9 percent of their shots from 3 so far this preseason, which is the second-highest difference in the league compared to last season.

Ciekawy eksperyment 

Stad liczę na postępy w selekcji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, fluber napisał:

No chyba Knicks wyjaśnili nasze przewidywania i jak Irving, Leonard i Davis utrzymają formę to będą nie do ruszenia nawet w sezonie regularnym.

Za nimi Magic i Raptors świetnie weszli w sezon.

I Btw.:

Luke Kennard career high 30 punktów z 13 rzutów w 1 meczu sezonu

Domantas Sabonis 27-13

Pomniejszych dobrych meczów moich graczy z rotacji co nie miara ( Warren najlepsze +/- w zespole,  dobre mecze Redicka, Augustina, Ibaki, ile trójek moi ludzie władowali nawet nie chce mi się liczyć)

Uzupelnie zeby nie byc oskarzanym o manipulacje:

Kennard 8/13

Sabonis 11/15

Warren 5/12

Jj Redick 6/9

Serge Ibaka 4/10

Dj Augustin 4/9

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Lucas napisał:

Matko Alonzo nadal masz zamiar cały sezon wrzucać te pojedyncze mecze i przeliczać? To nie ma najmniejszego sensu w realiach naszej gry.

Planowałem to jako ciekawostkę, ale po reakcjach - Twojej, @człowiek...morza @LeweBiodroSmoka @tangiers @karpik @kolader wnioskuję, że jest zapotrzebowanie na tego rodzaju info i możliwe, że przez cały trymestr będę Was tymi statsami raczył. Cieszy zainteresowanie tylu zasłużonych Userów  Orlando Magic. 😘

4 godziny temu, Lucas napisał:

Ja tylko czekam na te opisy, w których gracze Orlando w 400 minut będą rzucać co no 500 punktów i nikt nie będzie narzekał na brak rzutów i minut :)

Takie rzeczy tylko w Knicks. :) 

4 godziny temu, człowiek...morza napisał:

Ja nie mogę wybaczyć sobie tego Winslowa :(

Przy czym tamto extension sprzed roku powinno być klepnięte mając na uwadze, jakie przedłużenia były klepane 

Porównaj sobie ile Ty mu proponowałeś, a ile dostał od Qcina. Nie było żadnych szans na klepnięcie tego Twojego extension. Chciałeś go wydymać na ponad połowę kasy. Wstyd, po prostu wstyd - Ty mu dawałeś 42/4 bez PO dla gracza, a Qcin dał mu 86 za 3 + PO w 4 roku. :) 

4 godziny temu, Lucas napisał:

Czy Rybak jest słynną legendą Pels?

Pewnie tam też był basenowym podczas swojego tournee po Zachodnim Wybrzeżu, jak Wooden w tym czasie prowadził Knicks do mistrzostwa.

2 godziny temu, cvbe napisał:

Kurde, w Cavs musimy też popracować nad kondycją bo z Orlando z możliwych 240 minut wybiegaliśmy tylko 231, za to chłopaki z Florydy aż 330 minut :( nie nadążaliśmy :(

Nie da się ukryć :) 

ale tak poważnie, to nie bierz tych stats do siebie, zwyczajnie z Cavs grałem jako pierwszymi ;) 

2 godziny temu, Eld napisał:

No właśnie nie wiem co jest lepszym memem dnia. 21/8 Wiggins&Ignazz czy 181 pkt Magic w meczu z Cavs.

181 Magic

2 godziny temu, Lucas napisał:

Tegoroczne finały BeGM między Orlando i Spurs zapowiadają się fantastycznie. Mecze będą tak ciekawe, że z automatu wydłużono jest o 100 minut dogrywki, żeby cała rotacja zespołu z Florydy mogła pojawić się na parkiecie. 

Ogólnie tego nie rozumiem.

Mamy tu tylu expertów od zaawansowanych stats, a Wy piszecie o jakich 181pkt. Magic.???

Różnica punktowa w tym meczu jest wprost proporcjonalna do aktualnych możliwości obu teamów. Dochodzi to kto grał, w jakiej był dyspozycji; a jaką rolę mógł mieć w meczu to już jest uzależnione od potrzeb drużyny.

Magic tak jak pisałem planują grać rotacją 11 graczy. Pod nieobecność McGrudera minuty na boisku dostał Nunn, z oczywistych względów. Ellington i Williams grali mało, co nie licząc pierwszej piątki, daje z ławki minuty - Nunnowi, Josephowi, Princeowi i Zellerowi. 

Jak komuś tego rodzaju zestawienia się do czegoś przydają, to super. Natomiast, jak ktoś uważa, że jak team ma Leonarda, Davisa i Irvinga, to musi wygrać 60 meczy nawet z Duncanem Robinsonem i TJem McConnellem, czy Kentem Bazemorem, to też spoko. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

No ale to bardziej trzeba porównać extension Winslowa RL niż takie rok później z FA. 

RL ma chyba 13 rocznie i team option. 

Lucas,

ja bardzo chciałem Winslowa zanim zaczął grać point guarda nominalnie. Znałem jego wartość.

To, że C_M go niedocenił, to już na to nie mam wpływu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, on RL podpisal 39/3 z opcją klubu, NYK dali trochę za mało u nas, ale no k****, miejmy jakies granice ludzkiej przyzwoitosci, bo jak porównujesz tę propozycję z kontraktem z tego lata to ją przekraczasz.

1 minutę temu, Alonzo napisał:

To, że C_M go niedocenił, to już na to nie mam wpływu. 

 

W taki razie Winslowa nie docenili też: Heat, sam Winslow, agent Winslowa, gdy podpisal umowe z gwarancja 2 lat i jeszcze opcja klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alonzo napisał:

Lucas,

ja bardzo chciałem Winslowa zanim zaczął grać point guarda nominalnie. Znałem jego wartość.

To, że C_M go niedocenił, to już na to nie mam wpływu. 

 

Tak go doceniles, że dawales za niego jakąś chjjowa druga rundę lol.  

A moje extension było tak samo porównywalne do tego które podpisał, jak z tego lata przy pary graczach. Pierwszy z brzegu przykład, Prince który ma większą różnice w umowach niż winslow. Choć głównie nawiązywałem do dangelo i jego umowy, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Nie idź tą drogą...

Również nie idź tą drogą 😉 

Jasiu,

Jasne, że w słabszych teamach gracze mają wyższe statsy, a w lepszych odwrotnie (albo też przy węższej rotacji wyższe, a przy szerszej niższe), ale tego rodzaju statsy, które wrzuciłem mówią coś o ich możliwościach i dyspozycji. Kwestie przełożenia tego na roto wałkowaliśmy już w lutym, gdzie wrzuciłem statsy z całego 2T. 

1 minutę temu, Lucas napisał:

Ok, on RL podpisal 39/3 z opcją klubu, NYK dali trochę za mało u nas, ale no k****, miejmy jakies granice ludzkiej przyzwoitosci, bo jak porównujesz tę propozycję z kontraktem z tego lata to ją przekraczasz.

Lucas,

Jeżeli proponujesz graczowi extension 42/4 - gwarantowany 4ty rok, a on je odrzuca i po sezonie podpisuje kontrakt dwa razy wyższy od tego proponowanego extension, to znaczy, że podjął słuszną decyzje. Kropka :) 

 

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Tak go doceniles, że dawales za niego jakąś chjjowa druga rundę lol.  

A moje extension było tak samo porównywalne do tego które podpisał, jak z tego lata przy pary graczach. Pierwszy z brzegu przykład, Prince który ma większą różnice w umowach niż winslow. Choć głównie nawiązywałem do dangelo i jego umowy, 

Dawałem za niego Kuzme i Holidaya - to Rada ponoć zablokowała.

A później chciałeś cash i 2nd roundery, to nawet deal zrobiłem oddając Holidaya MJ23, żeby dodatkowy 2nd pozyskać. I na końcu się wycofałeś z rozmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Alonzo napisał:

Planowałem to jako ciekawostkę, ale po reakcjach - Twojej, @człowiek...morza @LeweBiodroSmoka @tangiers @karpik @kolader wnioskuję, że jest zapotrzebowanie na tego rodzaju info i możliwe, że przez cały trymestr będę Was tymi statsami raczył. Cieszy zainteresowanie tylu zasłużonych Userów  Orlando Magic. 😘

Takie rzeczy tylko w Knicks. :) 

Porównaj sobie ile Ty mu proponowałeś, a ile dostał od Qcina. Nie było żadnych szans na klepnięcie tego Twojego extension. Chciałeś go wydymać na ponad połowę kasy. Wstyd, po prostu wstyd - Ty mu dawałeś 42/4 bez PO dla gracza, a Qcin dał mu 86 za 3 + PO w 4 roku. :) 

Pewnie tam też był basenowym podczas swojego tournee po Zachodnim Wybrzeżu, jak Wooden w tym czasie prowadził Knicks do mistrzostwa.

Nie da się ukryć :) 

ale tak poważnie, to nie bierz tych stats do siebie, zwyczajnie z Cavs grałem jako pierwszymi ;) 

181 Magic

Ogólnie tego nie rozumiem.

Mamy tu tylu expertów od zaawansowanych stats, a Wy piszecie o jakich 181pkt. Magic.???

Różnica punktowa w tym meczu jest wprost proporcjonalna do aktualnych możliwości obu teamów. Dochodzi to kto grał, w jakiej był dyspozycji; a jaką rolę mógł mieć w meczu to już jest uzależnione od potrzeb drużyny.

Magic tak jak pisałem planują grać rotacją 11 graczy. Pod nieobecność McGrudera minuty na boisku dostał Nunn, z oczywistych względów. Ellington i Williams grali mało, co nie licząc pierwszej piątki, daje z ławki minuty - Nunnowi, Josephowi, Princeowi i Zellerowi. 

Jak komuś tego rodzaju zestawienia się do czegoś przydają, to super. Natomiast, jak ktoś uważa, że jak team ma Leonarda, Davisa i Irvinga, to musi wygrać 60 meczy nawet z Duncanem Robinsonem i TJem McConnellem, czy Kentem Bazemorem, to też spoko. 

 

Specjalnie dla ciebie. Skoro twoi w 330min zdobyli 181 punktów to obliczając prostym równaniem otrzymujemy wynik 131,64 (niech będzie 132punkty) w 240min. Bardzo dobry wynik ale czy odbiegający od rl NBA? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Jeżeli proponujesz graczowi extension 42/4 - gwarantowany 4ty rok, a on je odrzuca i po sezonie podpisuje kontrakt dwa razy wyższy od tego proponowanego extension, to znaczy, że podjął słuszną decyzje. Kropka :) 

 

Teraz tez dostalby wieksze pieniadze RL, a podpisal kontrakt z opcja klubu z Heat...

Extension z przed sezonu porównujemy z takim oferowanym w tym momencie, a nie rok później. Rozumiem, ze nie lubisz CM i jego NYK, ale bądźmy powazni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kolader napisał:

Specjalnie dla ciebie. Skoro twoi w 330min zdobyli 181 punktów to obliczając prostym równaniem otrzymujemy wynik 131,64 (niech będzie 132punkty) w 240min. Bardzo dobry wynik ale czy odbiegający od rl NBA? 

ale o czym Ty piszesz? 

Że niby ja uważam, że wygrałem ten mecz 181 do iluś tam?

Poważnie?

I to są opinie ludzi zgłębiających zaawansowane statsy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Teraz tez dostalby wieksze pieniadze RL, a podpisal kontrakt z opcja klubu z Heat...

Extension z przed sezonu porównujemy z takim oferowanym w tym momencie, a nie rok później. Rozumiem, ze nie lubisz CM i jego NYK, ale bądźmy powazni.

Jeszcze raz Lucas - Winslow podjął słuszną decyzję odrzucając o połowę niższą kasę niż dostał. 

I co Wy macie z tym, że nie lubię C_M?

Jak ja go skrytykuję to pier$%@#%cie że go nie lubię, a jak on jedzie po mnie to idą lajki.. Brawo Ty!

3 minuty temu, Lucas napisał:

To po cholerę wrzucasz to w takiej formie :D 

Żeby pokazać potencjał Magic :P 

Natomiast sama ocena należy do Was :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Jeszcze raz Lucas - Winslow podjął słuszną decyzję odrzucając o połowę niższą kasę niż dostał. 

 

Ale tu mylisz kwestie chronologii. Pisząc, ze C_M chciał "wydymać" Winslowa powinieneś porównywać to z 39/3 z TO z RL Heat, a nie tym co się stało rok później...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.