Skocz do zawartości
Eld

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Po wymianie "w sumie co prawda Milsap od dwóch sezonów lata jako negatywny asset, ale John Collins to kiepski zawodnik i lepszy byłby doświadczony weteran

Nie wiem czy to o mnie bylo o tych psach, jesli tak to bylo to baaaardzo slabe. Publicznie oswiadczylem ze zaglosuje na spurs jesli zostawia jamala, brogdona, millsapa i lma. Ignazz zadecydowal inaczej.

I to prawda ze bylem 1 ktory mowil o konflikcie miedzy butlerem i lebronem. Ale skoro wiekszosc zdecydowala ze nie ma konfliktu i lebron dolaczyl do butlera to nie zamierzam tworzyc alternatywnej rzeczywistosci.

I lepiej Marcus pomysl nad tym trade request bo jesli butler nie zostanie w lakers i zaden inny topowy fa tam nie trafi to chyba nie ma zadnych watpliwosci ze z russellem, huerterem, ingramem i dedmonem w s5 james gral nie bedzie i po roku czekania na cos sensownego wymusi wymiane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Przecież to był wyraźny żart sytuacyjny, odnośnie sytuacji obniżania wartości Johna Collinsa, odkąd Ignazz go sprowadził.

Nikogo nie chciałem obrażać.

Ja tez tak to odebrałem. Bez złośliwości dla innych GM. 

Wiem co przeciwnicy mojej wymiany chcą mi przekazać 

w złym momencie ogłosiłem wymianę zamiast ordynarnie kłamać:

miałem udawać ze idę po mistrza aby Jimmy przyszedł gdzie najwyżej ktoś by chwile pomarudzil równocześnie pałac głupa ze liczę doskonale. 

Ten ruch był nieunikniony i pokazując go uczciwie nie chciałem najpierw obiecywać potem przyjść na lotnisku JB w pełnym składzie i potem w lutym wymieniać i tak graczy. 

1. Typ gracza 

negocjując wymianę zdałem sobie sprawę:

141/4 robi 35.000.000 średnio 

100/4 robi 25.000.000

30.500.000 31.500.000 dla 36 latka 

4.400.000

4.500.000 przechodzące w 170.000.000/5

22.000.000 i 23.500.000

tak tsk nie robiąc ruchu finansowego gdzie wszyscy piszecie BUTLERA TO NIE OBCHODZI ( uważam ze jednak interesuje się finansami jak Leonard kontraktem Millsa i Pau)  spurs wchodzą w abstrakcje 

te liczby to JB/Brogdon/Millsap/Melo/Jamał/LMA 

lacznue na 6 graczy gdzie Melo wrzucam bo go akurat podrzuciłem Hawks jako bonus dla spurs : 130.000.000 na dziś na 6 i za rok bajeczne 145.000.000 na. 5 graczy bo Melo spada  

prosze wszystkich z liceum o profilu matematycznym o pomoc we wnioskach końcowych 

2. Collins vs Hunter 

dwa różne typy ale jedna cecha wspólna 

obu uwielbiam i będę kimś w NBA mimo ze czytam wasze wypociny na ich temat 

jezeli przy robieniu wymiany i wyrzuceniu przede wszystkim szybko 67.000.000 z opcja brania gracza którego wstępnie uważałem za nieosiągalnego ( celem był Derick White) a któremu rookie deal kończy się za dwa lata a nie za rok to nie miałem wątpliwości ze ruch 

a) daje mi Brogdona 

b) ryzyko z JB powinno nie występować bo mowimy o 36/7 letnim o Millsapie 

c) daje mi młodego 20/10 co noc na. 55% 

defensywnego trzeciego centra kupię 

wiec @fluber tak podjąłem decyzje mimo twoich bardxo błędnych sugestii 

3. 4 bardzo dobre picki 

4. Wyśmiewany Teague to starter a u mnie jeżeli nie wykorzystam jego spadającego kontraktu w wymianie to świetny 6th Man i zabezpieczenie młodego Dejounte w którego wierze jeszcze mocniej niż w Collinsa a także niż rok temu w Murraya. 

W wyliczeniu końcowym nie widzę tu innych wniosków jak bardzo dobry deal dla obu stron bo Atlanta ma kogoś kogo chciałeś @fluber a jeszcze zapomniałem ze zbiegiem okoliczności decyzja ta stawiam na Dejounte którego bardzo micno chciał do Bookera @Lucasktóry tez ostro ocenił wymianę. 

Jak to jest chłopaki ? Czy wasza ocena surowa choć w części nie jest odbiciem żalu ze już ze mną nie porozmawiacie o waszych celach na przyszłość? 

Nie chce nikomu życzyć złe ale Millsap jest już niepewny w zdrowiu a bez niego masza Atlanta może mi ofiarować w 2020 pick o pizycji jakiej nie planowałem do 2023. 

Szansa niewielka jest 

@eMeS nie miej mi za złe bo robisz świetne ruchy ale 2020 to jeszcze przejściowy moment tuż przed atakiem 

na lotto się nie obrazę 

Hardaway Harkless pech z Collisonem Lyles 

To mimo wszystko słabsze zaplecze do dwóch młodych 

Plus fani Denver. 

Millsap a dlaczego ściągnięto Granta? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, ignazz napisał:

miałem udawać ze idę po mistrza aby Jimmy przyszedł

To zabrzmiało jakbyś teraz pisał, że po mistrza nie idziesz, więc po co te dyskusje o Collinsie w finale? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może będą Millsapa wyciszać może oszczędzać a może wiedza ze już co noc 20/10 nie dostarczy mimo świetnej ( w zdrowiu) obrony. 

Teraz, Lucas napisał:

To zabrzmiało jakbyś teraz pisał, że po mistrza nie idziesz, więc po co te dyskusje o Collinsie w finale? ;) 

Z Butlerem idę nawet wyżej 

Jakie dyskusje 

???posmialiscie się z Johna i tyle 

za dwa lata ja się pośmieje 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oddales swój największy asset, bo nie stać Cię by go przedłużyć, i mocnego startera, bo zarabiał za dużo, taki sygnał wysłałeś Butlerowi. A że jesteś na minusie kilkanaście milionów, więc groziło Ci, że wejdzie Ci hard cap gdy maxa dostawać będzie Murray? Niektórzy głosując na Butlera w Spurs chyba nie dostrzegają w jakiej sytuacji byli Spurs, i jakie ruchy realnie wykonali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, ignazz napisał:

okoliczności decyzja ta stawiam na Dejounte którego bardzo micno chciał do Bookera @Lucasktóry tez ostro ocenił wymianę. 

Ja oceniałem to z perspektywy Butlera. Z Dejounte napisałeś jak jest i tyle, to nie jest odwet. 

Po prostu tą wymianą wybrałeś pilnowanie finansów (rozsądnie) zamiast pójścia all-in (większe ryzyko finansowo-sportowe). Ja to rozumiem, ale to oddala Cię od Butlera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zobacz. Rzeczowo opisałem sytuacje spurs i moje priorytety a Ty dalej dociskasz w tym samym stylu i wracasz do wymiany zdań a nie oceniasz koncepcje. 

Twoje Denver właśnie sprowadziło młodego PF co także robię z ta różnica ze oddaje Millsapa ale mam szanse pozyskać Butkera czego Denver nie wiec zostali z 30.000.000 Millsapem 

2 minuty temu, BMF napisał:

Oddales swój największy asset, bo nie stać Cię by go przedłużyć, i mocnego startera, bo zarabiał za dużo, taki sygnał wysłałeś Butlerowi. A że jesteś na minusie kilkanaście milionów, więc groziło Ci, że wejdzie Ci hard cap gdy maxa dostawać będzie Murray? Niektórzy głosując na Butlera w Spurs chyba nie dostrzegają w jakiej sytuacji byli Spurs, i jakie ruchy realnie wykonali.

Bym nie oddał gdyby Collins był niedostępny 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ty naprawdę chcesz porównywać tu Granta do Collinsa? Grant to perfekcyjny fit przede wszystkim i znacznie lepszy gracz na teraz.

To Ty w obrzydliwy sposób mi sugerujesz, że oceniam ten ruch w ten sposób, bo przekreślił moje szanse na Murraya.

Ja, fluber czy teraz (może wcześniej też, nie pamiętam) BMF Ci wyjaśniamy, że te ruchy dla organizacji mogą i pewnie są rozsądne, lecz Butler musi myśleć o sobie i ma lepsze opcje niż Spurs, którzy muszą kombinować finansowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wierze w niego tym bardziej ze po przyjściu Butlera potrzeba wysokich a nie niskich bez obrony jakim jest Jamał gdy stawiam na Dejounte i Brogdona moja nominalna pare obrońców 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Naprawdę nie wiem jak można mi tu sugerować jakąś stronniczość, gdy przez większość mojej gry mocno krytykuję i czepiam się Januarego, nie poda mi się mocno sytuacja z LeBronem rok temu, ale i tak potrafię zagłosować na Butlera w Lakers, bo po prostu uważam że to zdecydowanie najlepsza opcja. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Lucas napisał:

Ty naprawdę chcesz porównywać tu Granta do Collinsa? Grant to perfekcyjny fit przede wszystkim i znacznie lepszy gracz na teraz.

To Ty w obrzydliwy sposób mi sugerujesz, że oceniam ten ruch w ten sposób, bo przekreślił moje szanse na Murraya.

Ja, fluber czy teraz (może wcześniej też, nie pamiętam) BMF Ci wyjaśniamy, że te ruchy dla organizacji mogą i pewnie są rozsądne, lecz Butler musi myśleć o sobie i ma lepsze opcje niż Spurs, którzy muszą kombinować finansowo.

Jeżeli ruchy sprawiają ze finanse klubu są zdrowe to Butler i TAK DOSTAJĄC TYLE SAMO CZYLI MAX wybierze klub „ uzdrowiony” a ze nie miałem problemu z wydawaniem pieniędzy gdy trzeba sięgnąć głębiej to tez widzi 

powtórzę 

daleko mi do RealBulls 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Lucas napisał:

Naprawdę nie wiem jak można mi tu sugerować jakąś stronniczość, gdy przez większość mojej gry mocno krytykuję i czepiam się Januarego

To jest moja głęboko ukryta spółdzielnia. Fluber, Lucas i kolader :) 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Lucas napisał:

Naprawdę nie wiem jak można mi tu sugerować jakąś stronniczość, gdy przez większość mojej gry mocno krytykuję i czepiam się Januarego, nie poda mi się mocno sytuacja z LeBronem rok temu, ale i tak potrafię zagłosować na Butlera w Lakers, bo po prostu uważam że to zdecydowanie najlepsza opcja. 

Zadałem tylko pytanie gdzie zauważyłem pewna prawidłowość i tyle 

i po paru dniach dyskusji dopiero teraz o tym pisze 

Jedno zdanie a piszesz jakbym wprost oskarżył 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, ignazz napisał:

Plus fani Denver. 

Millsap a dlaczego ściągnięto Granta? 

Grant to bardzo dobry gracz już na teraz. Coś czego bardzo potrzeba przy Jokiciu (atletyzm, defensywa, ścinanie) i jest alternatywą dla Millsapa.

No ale ja w ogóle kończę dyskusję z Tobą jeśli próbujesz sugerować w tym swoim poście, że patrzę na FA przez pryzmat nieściągnięcia Dejounte. Sytuacja była jasna i miałeś prawo wybrać jak wybrałeś, nigdy nie miałem o to do Ciebie pretensji, a teraz próbujesz jakąś brudną zagrywkę tu stosować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, january napisał:

To jest moja głęboko ukryta spółdzielnia. Fluber, Lucas i kolader :) 

To jest taka taktyka. Gnoimy Jaśka tak dlugo aż robi sie Wam Go szkoda i glosujecie na Jego korzysc:)

• Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, ignazz napisał:

Jedno zdanie a piszesz jakbym wprost oskarżył 

Oczywiście, że to jest oskarżenie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 minuty temu, Lucas napisał:

Grant to bardzo dobry gracz już na teraz. Coś czego bardzo potrzeba przy Jokiciu (atletyzm, defensywa, ścinanie) i jest alternatywą dla Millsapa.

No ale ja w ogóle kończę dyskusję z Tobą jeśli próbujesz sugerować w tym swoim poście, że patrzę na FA przez pryzmat nieściągnięcia Dejounte. Sytuacja była jasna i miałeś prawo wybrać jak wybrałeś, nigdy nie miałem o to do Ciebie pretensji, a teraz próbujesz jakąś brudną zagrywkę tu stosować.

Zamknijmy temat bo widzę ze bardzo dotknęły Ciebie słowa które nie padły. NIE  twierdze w podły sposób ze to zemsta tylko ze konsekwencja wymiany dla obu osób które mocno krytykują ja jest niekorzystna NIEZALEŻNIE od tego co piszemy. 

Nie widzę tu Waszej celowości tylko tak się ułożyło 

Pisałem o tym jako ciekawostka bez wniosku ze robicie to celowo 

Edytowane przez ignazz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Lucas napisał:

Ja w ogóle tego przykładu z Grantem w Nuggets nie rozumiem. Nie oddali żadnego legit startera, oddali pick za wzmocnienie, nie startowali po żadnego big FA. Wtf?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Choć zwykle „ kurczę w takim wypadku nue pozyskam tego gracza” bardxo neutralnie się pojawić mogło. 

NEUTRALNIE 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, january napisał:

Ja w ogóle tego przykładu z Grantem w Nuggets nie rozumiem. Nie oddali żadnego legit startera, oddali pick za wzmocnienie, nie startowali po żadnego big FA. Wtf?

I przypadkowo zwiększyli wydatki teraz oraz wzięli gościa, któremu za rok trzeba będzie zapłacić ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi