Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

---------------------------------

WSCHÓD

---------------------------------

Rozwinę wieczorem jak mi się będzie chciało i będą kontrowersje, ale na ten moment Magic nie będą mieli HCA. 1 z 2 oraz 3 z 4 mogą się spokojnie zamienić miejscami. Heat, Hornets będzie ciasno. Celtics zamykają stawkę ale też bliziutko. Pacers pierwsi do wyrzucenia kogoś z listy boldów. Wizzards do momentu ogłoszenia transferów niżej od Hawks którzy to mają kilku naprawdę solidnych graczy.

1. Bucks

2. Raptors

3. 76ers

4. Knicks

5. Magic

6. Hornets

7. Heat

8. Boston

------------

9. Pacers

10. Bulls

11. Hawks

12. Wizzards

13. Cavs

14. Pistons

15. Nets

 

----------------------------------------

ZACHÓD

----------------------------------------

Denver to będzie maszynka na RS. W Lakersach Jimmy będzie się zarzynał a LBJ odpoczywał i szykował się na PO, więc równie dobrze 3 seed ale HCA z palcem w tyle. Rockets uzupełnią tu HCA, ale za plecami Wolves którzy również mają ogromną szansę na HCA. Spurs i Suns to walka o 6 seed. Kings uzupełnią resztę ale Lama nie odpuści. Karpik też tutaj może zaskoczyć. Pelikany nieoficjalnie bronią picku, a ja robię tylko i wyłącznie udane transfery które powinny mi zapewnić skuteczną walkę o 13 seed.

1. Denver

2. Lakers

3. GSW

4. Rockets

5. Wolves

6. Spurs

7. Suns

8. Kings

-----------------

9. Jazz

10. Dallas

11. Pelicans

12. Portland

13. OKC

14. Memphis

15. Clippers

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Całkiem możliwe, ale Luka wg mnie mając doświadczenie z Europy i niedocenienie ze strony graczy NBA mógł mieć łatwiej i nie był typowym rookie. Jak ruszy sezon to będziemy mądrzejsi o ta wiedzę.Jeżeli oczywiście nic sobie nie będzie robił z obrony jaką inne teamy będą przeciwko niemu grały, to nasi Heat będą z pewnością wyżej. 

Ogólnie młodzi zawodnicy są przeceniani, Doncić w poprzednim roku też był, ale jemu swobodnie można prognozować, że będzie allstarem w tym sezonie, nawet bez Oladipo - Heat mają bardzo mocny jak na standardy regular season lineup.

Jak jeszcze wezmą od Clippers Justina Andersona, to będę miał ich naprawdę wysoko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, BMF napisał:

Talenty pokroju Doncicia w drugich-trzecich sezonach z reguły wchodzą na półkę ~top15 ligi.

O Tatumie, Mitchellu czy Ben Simmons wiele osób mówiło podobnie.

Oczekiwania wzrosną, hype dostaną inni rookie. Biorąc pod uwagę, że Doncic był w pierwszym sezonie overrated to ważny sezon przed Nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Eld napisał:

---------------------------------

WSCHÓD

---------------------------------

Rozwinę wieczorem jak mi się będzie chciało i będą kontrowersje, ale na ten moment Magic nie będą mieli HCA. 1 z 2 oraz 3 z 4 mogą się spokojnie zamienić miejscami. Heat, Hornets będzie ciasno. Celtics zamykają stawkę ale też bliziutko. Pacers pierwsi do wyrzucenia kogoś z listy boldów. Wizzards do momentu ogłoszenia transferów niżej od Hawks którzy to mają kilku naprawdę solidnych graczy.

1. Bucks

2. Raptors

3. 76ers

4. Knicks

5. Magic

 

Z czystej ciekawości Eld - dlaczego masz tan nisko Magic? Przewidujesz u mnie kontuzje kogoś z dwójki KAT/Mitchell? 

7 minut temu, BMF napisał:

Ogólnie młodzi zawodnicy są przeceniani, Doncić w poprzednim roku też był, ale jemu swobodnie można prognozować, że będzie allstarem w tym sezonie, nawet bez Oladipo - Heat mają bardzo mocny jak na standardy regular season lineup.

Jak jeszcze wezmą od Clippers Justina Andersona, to będę miał ich naprawdę wysoko...

Doncic to talent bez dwóch zdań, ale to będzie ten teoretycznie najtrudniejszy jego sezon - drugi. Czy będzie pewniakiem do ASG? Tego nie wiem, Mitchell przed rokiem wg mnie tez był, a nie zagrał ;) 

Nasi Heat potrzebują Denzela Valentinea za 1st pick unprotected i też ich widzę bardzo wysoko :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

O Tatumie, Mitchellu czy Ben Simmons wiele osób mówiło podobnie.

Nie ten poziom, zwłaszcza Mitchell i Simmons. Ja tam oczekuję ~25-8-7 z impaktem allstara. Ale ogólnie masz rację, wiadomo, że nie wiadomo co pokaże dokładnie Doncić, tak tylko kolejny raz osobiście zauważam, że tangiers nie dostaje wystarczająco miłości za posiadanie top2 prospektów w lidze, tacy ludzie gwałtownie zmieniają całe organizacje, a Heat mają - jak wyżej - do grania w RS dosyć kozacki lineup. Ballhandlerzy, rolesi, iso scorerzy - czego chcieć więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Heat wiele zależy od tego, kiedy wróci Oladipo, czy w ogóle wróci i w jakiej dyspozycji wróci. Do tego jest spory problem na pozycjach 4-5, bo całą rotacja to Vucević, Markieff Morris, Holmes, Muscala, Spellman i Diallo. Są nieźli gracze w piątce na obwodzie (nawet bez Oladipo): Satoransky - Middleton - Doncić, jest dobry 6th man - Ross, dobry roles Brunson. 

 

Tak patrząc z mojej perspektywy Heat i Celtics są lepsi ode mnie kiedy George i Oladipo są w składzie i gorsi, kiedy ich nie ma. Ostateczny wynik na miejscach 6-8 na Wschodzie będzie w dużej mierze zależą od tego ile opuszczą i w jakiej formie wrócą.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Zgadzam się, że w predykcjach Alonzo czy Elda Heat wydają się zaniżeni. Raczej będą walczyć o HCA niż tylko o sam udział w PO. Ten skład nie jest już tak sexy jak rok temu, ale wciąż będą bardzo mocni. 

Tylko jeżeli u nas Heat chcą walczyć o HCA, to real Mavs muszą nie tylko być w playoffs, ale również kręcić się na Zachodzie w okolicach pierwszej czwórki - a maja tam przecież Porzingisa, który ma stworzyć fantastyczny duet z Donciciem. Rozumiem, że wielu z Was jest zakochanych w grze Luki, ale uważam, że go przehypowujecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Podobnie jak Wolves Townsa, jeśli Magic chcą walczyć o HCA ;] ?

Ale ja nie bazuję tylko na KATie, ale również na Mitchellu, Lowrym, Gordonie, stabilizacji itp.

KAT ma u nas więcej rozegranych sezonów w playoffs - 2

niż

Doncic sezonów w NBA - 1. 

Zresztą o KATie po jego pierwszym sezonie można było przeczytać, że będzie drugim Duncanem, czy tam Garnettem. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Wschodzie ogólnie szóstka Raptors, Sixers, Knicks, Magic, Bucks oraz Heat (mogą mieć czterech allstarów w rosterze i to dobrze do siebie fitujących, nawet bez Oladipo mają cholernie dużo talentu) mocno się wybija nad resztą, tzn. tam musiałoby dojść do katastrofy z kontuzjami żeby nie było playoffów. Same seedy nie mają większego znaczenia.

Reszta (Wizards, Celtics, Hornets, Pacers) to albo injury-prone liderzy, albo generalnie teamy, gdzie jedna absencja na miesiąc może wyłączyć skutecznie z playoffów, i tutaj przed sezonem typy nie mają nawet większego sensu.

Dla mnie Bulls to ogólnie sleeperzy, Ball i Love mogą być w topie pozytywnych zaskoczeń tego sezonu, KL - o ile w playoffach to koszmarny fit w obecnej lidze - to zarazem chyba najbardziej niedoceniany gość w lidze z półki graczy, mogących pograć na poziomie allstara w regular season. Ale nie wiem, czy ich GM będzie na tyle zaangażowany, żeby tutaj popracować nad tym sensownie.

Największa enigma to oczywiście Wizards, dla mnie Harden to gość, który w formie z dwóch ostatnich sezonów do playoffów wprowadziłby nawet Anwil Włocławek, tzn. polecam posprawdzać jak niektóre bieda-lineupy Rockets bez CP3 były zajebiste dzięki JH. Ale mam wątpliwości, czy reszta gry da się przekonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alonzo napisał:

Z czystej ciekawości Eld - dlaczego masz tan nisko Magic? Przewidujesz u mnie kontuzje kogoś z dwójki KAT/Mitchell? 

Dlatego, że jak nie zanotują jakiegoś mega progresu to nie masz podejścia do duo Giannis-Kemba, trio nawet pod load managment z Knicks, czy 76ers i głebi z Toronto.

Sądzę, że jak Twoi liderzy się nie poprawią, to prędzej będziesz się oglądał za siebie, niż patrzył w górę tabeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, BMF napisał:

 

Największa enigma to oczywiście Wizards, dla mnie Harden to gość, który w formie z dwóch ostatnich sezonów do playoffów wprowadziłby nawet Anwil Włocławek, tzn. polecam posprawdzać jak niektóre bieda-lineupy Rockets bez CP3 były zajebiste dzięki JH. 

Ale wiesz, że w zeszłym sezonie lineupy Harden on/Paul off miały gorszy Net Rating niż Paul on/ Harden off?

Przez prawie 10 mpg średnio kiedy Hardena nie było na parkiecie, a był na nim Paul Rockets mieli Net Rating +8,08, a i tak skończyli ledwie 5 wygranych nad 8 zespołem. 

https://www.pbpstats.com/wowy-combos/nba?TeamId=1610612745&Season=2018-19&SeasonType=Regular%2BSeason&PlayerIds=101108,201935

Generalnie Chris Paul za ostatni sezon jest potwornie niedoceniany, kiedy trzymał grę Rockets bez Hardena na bardzo wysokim poziomie.

Eric Gordon bez Hardena w ubiegłym sezonie +9,73

https://www.pbpstats.com/wowy-combos/nba?TeamId=1610612745&Season=2018-19&SeasonType=Regular%2BSeason&PlayerIds=201935,201569

W Rl Rockets byli Paul, Gordon, Tucker. Tu jest Dellavedova, Craig i Jamychael Green.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh nawet mi się nie chce odpowiadać fluber. Jeszcze się sezon nie zaczął a już zaczynasz swoją propagandę.  Pamiętaj tylko ze w oczach większości tutaj chyba Conley >>> Westbrook ;) 

Nie chce mi się gadać o składach na papierze, zobaczmy lepiej najpierw jak zaczną grać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Zgadzam się, że w predykcjach Alonzo czy Elda Heat wydają się zaniżeni. Raczej będą walczyć o HCA niż tylko o sam udział w PO. Ten skład nie jest już tak sexy jak rok temu, ale wciąż będą bardzo mocni. 

Właśnie tak się zastanawiałem sam dlaczego Heat dałem niżej po czym January mi przypomniał, że Tangi ma przeciąg na PF i strasznie mi się to nie podobało.

43 minuty temu, Alonzo napisał:

 

Zresztą o KATie po jego pierwszym sezonie można było przeczytać, że będzie drugim Duncanem, czy tam Garnettem. :) 

A tymczasem okazuje się, że jest drugim Kevinem Love z Soty. Staty spoko, gra całkiem całkiem, a PO nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Ale wiesz, że w zeszłym sezonie lineupy Harden on/Paul off miały gorszy Net Rating niż Paul on/ Harden off?

Owszem, pisałem o tym wiele razy, tylko co w związku z tym? 

Rockets z Hardenem bez Paula mieli najlepszą ofensywę w lidze, nawet z tymi leszczami z Wizards zrobi bardzo dobry atak, zresztą Harden odkąd wszedł na ten swój poziom miał top3 team w RS wg SRS bez żadnego allstara obok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.