Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Nie znam sprawy z Dinwiddiem, ale tu właśnie skracasz rehabilitację Georgea o 2 tygodnie co najmniej.. I to nie ma nic wspólnego z realizmem Marcus. Jak dla mnie to niesprawiedliwe i niezrozumiałe i dostaje kolejnego strzała za serię Celtics - Magic.. Źle interpretujesz kwestię Georgea, ale Twoja sprawa. :) 

Nie. Wy po prostu otwieracie nową furtkę o której wcześniej nie było mowy. Nie mówię, że nie macie słusznych racji, ale u Nas stosowaliśmy się do prostych schematów i nie było mowy o zwiększaniu ilości absencji na trymestr, bo ktoś przełożył operacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Nie. Wy po prostu otwieracie nową furtkę o której wcześniej nie było mowy. Nie mówię, że nie macie słusznych racji, ale u Nas stosowaliśmy się do prostych schematów i nie było mowy o zwiększaniu ilości absencji na trymestr, bo ktoś przełożył operacje.

To nie jest zwiększanie ilości absencji na trymestr, to jest wyrównanie liczby absencji z powodu grania kontuzjowanym zawodnikiem w play-offs:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Najpierw bił pianę, że Paul George nie powinien grać, bo operacja, a teraz ma wrócić później, bo operacja :)

No skoro uznaliscie ze mozna przelozyc operacje to Alonzo teraz pilnuke zeby powrot po operacji uwzglednil to przelozenie. Gdybyscie uznali ze george po 5 meczu poszedl pod noz to by teraz sie nie wypowiadal na temat pozniejszego powrotu.

Sprawa jest prosta. George zagral 7 dodatkowych meczow i o te 7 meczow powinien mu sie przedluzyc powrot. Zadnego dodawania absencji. Po prostu uwzglednienie tych nadmiarowych meczow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, MarcusCamby napisał:

Najpierw bił pianę, że Paul George nie powinien grać, bo operacja, a teraz ma wrócić później, bo operacja :)

 

21 minut temu, MarcusCamby napisał:

No taki Alonzo to chce Celtics dwa razy ukarać.

Szukam w tym tylko jakiejś logiki Marcus. 

No jak wtedy mógł grać, to dość naturalne jest, że te 2 tygodnie nie wyparowały, tylko sie przesunęły. A traf chce, że konsekwencje tej jego kontuzji zahaczają o początek tego sezonu - czyli mamy tu logiczne następstwa Waszej decyzji z playoffs. 

5 minut temu, Eld napisał:

Totalny bezsens.

 

W naszej grze mamy ciągłość drużyn, których jesteśmy GMami. Nie budujemy ich od zera, tylko bazujemy już na czymś i do takiej gry się przyłączyłem rok temu. 

Bez sensu to jest to, że Marcus jest skuteczniejszy z rehabilitacją Georgea bardziej niż fachowy sztab medyczny NBA. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Bez sensu to jest to, że Marcus jest skuteczniejszy z rehabilitacją Georgea bardziej niż fachowy sztab medyczny NBA. 

Nie, po prostu stosujemy uproszczone schematy i takie dopominanie się o kontuzje Paul George jest nowością. Można to albo przedyskutować albo pozwolić, by każdy ocenił po swojemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Nie, po prostu stosujemy uproszczone schematy i takie dopominanie się o kontuzje Paul George jest nowością. Można to albo przedyskutować albo pozwolić, by każdy ocenił po swojemu.

Tu Marcus mówimy o liderze drużyny, którego obecność jest dla Celtics bardzo istotna. 

Nie chcę ukarać za nic Celtics, ale warto żebyśmy ponosili konsekwencje naszych decyzji. Czasami mają one niestety wpływ na kolejny sezon i tak jest tym razem. To nie jest tak, że Celtics te dodatkowe mecze przegrają - mają całkiem fajny skład i jakoś sobie poradzą, ale pewnie coś tam dodatkowo bez tego Georgea przegrają. 

Nasza gra cały czas ewoluuje i powinniśmy rozwiązywać problemy wirtualne jak najsprawiedliwiej. Tu wg mnie nie będzie to miało jakichś większych konsekwencji - Georgea w realu i tak nie będzie na początku sezonu, a minuty za niego zwyczajnie dostaną inni gracze w rotacji Clippers. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

Nie, po prostu stosujemy uproszczone schematy i takie dopominanie się o kontuzje Paul George jest nowością. Można to albo przedyskutować albo pozwolić, by każdy ocenił po swojemu.

To nawet nie powinno być oceniane po swojemu bo pomysł sam w sobie jest głupi. Zaraz pójdzie to w jeszcze gorszą stronę wyliczania meczów do czego @Alonzo dąży i skończy się pewnie na tak skrajnym przypadku, że w przyszłych PO każe sobie brać pod uwagę i formę mecze Lowrego z tych PO bo zagrał ich więcej ( zakładając, że RL Toronto to max II runda a i to pewnie nie ). 

Albo. Trafi na Knicks. Davis z LBJ w RL Lakers odpadną w I rundzie, więc zaraz będzie, że przecież zagrali 5, 6, 7 meczów czy ile tam więc mecze II rundy które są meczami 8, 9, 10 to trzeba traktować tak jak by nie grali w ogóle.

Nikt mi nie narzuci tego, że jak PG13 wróci powiedzmy koło 15 Listopada to ja mam dodać +7 meczów absencji i ustalić bilans drużyny za T1. Od razu oznajmiam z tego miejsca, że nawet nie tyle co tego nie będzie, co będę kosztem innych podbijał pokrzywdzonym bilans.

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Tu Marcus mówimy o liderze drużyny, którego obecność jest dla Magic bardzo istotna. 

Nie chcę ukarać za nic Magic ale warto żebyśmy ponosili konsekwencje naszych decyzji. Czasami mają one niestety wpływ na kolejny sezon i tak jest tym razem. To nie jest tak, że Magic te dodatkowe mecze przegrają - mają całkiem fajny skład i jakoś sobie poradzą, ale pewnie coś tam dodatkowo bez tego KATa przegrają. 

Nasza gra cały czas ewoluuje i powinniśmy rozwiązywać problemy wirtualne jak najsprawiedliwiej. Tu wg mnie nie będzie to miało jakichś większych konsekwencji - KAT w realu i tak nie będzie na początku sezonu, a minuty za niego zwyczajnie dostaną inni gracze w rotacji Wolves. 

I jak to brzmi jak pozmieniałem co nie co?

Słabo. Co nie?

A KAT to w ogóle w playoffach nie był. Może też wyciągnę z tego jakieś konsekwencje. 

No i kontuzja to może się u Ciebie przydarzyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

P.S. Zapomniałeś jeszcze wspomnieć o wielkim Kyle Lowry w finale ligi, jak mogliśmy tego nie przewidzieć w twojej pierwszej rundzie. Tego samego Lowry, którego wciskałeś mi do Pels zimą. Ogólnie za każdym razem jak przytaczasz serie z Celtics, gdzie przegrałeś w pełni zasłużenie robię facepalm.

dbały o kulturę organizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instytucjonalnie przepisami tego nie uregulujemy ale każdy według własnego sumienia będzie uwzględniał lub nie powyższe argumenty. Sytuacja się sama rozwiąże bez ingerencji Rady bo po pierwsze zapewne PG wejdzie w sezon ostrożnie i tak co może się odbić na T1 ( nie musi ) plus będzie to argument dla GM walczących o PO z Bostonem ( lub rozstawienie)- już samo przypomnienie tej kwestii sprawi ze gdzieś w bilansie może tych paru W być mniej ... podczas głosowania. Wakacje były na tyle długie ze o ile w PO granie graczem z urazem powinno być zauważone i uwzględnione w głosowaniu - o tyle na jesień możemy te daty pośrednio uwzględnić z lekkim przesunięciem. Rozumiem obie strony tzn Zo który trafnie przypomniał aspekt relacji pomiędzy operacja i powrotem ( proporcjonalnie równy czas od noża do biegania na full) jak i stanowisko Radnego aby grę schematycznie upraszczać a nie instytucjonalnie zagmatwać bo tak wyszło akurat z PG. Jeden głos to uwzględni a drugi nie jak to u nas bywa. Kłopotem Bostonu i tak będzie realna forma lidera po kontuzji bo tu kolorowo może nie być po prostu ... a jeżeli gracz szybko wróci na mvp level to i dyskusja bezcelowa na szersza skale. Rozumiem obie strony i T1 będzie głosowane zapewne z gwiazdka. Wystarczy przypomnieć argument powyższy w grudniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.