Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, january napisał:

Z Russellów w defensywie to tylko DLO - bez tych kasztanów w obronie Allena i Dinwiddie drtg z nim w Nets <99 :P 

A Westbrook bez tych kasztanów Schroedera i Fergusona miał DRTG 103.

Według lineupów 76ers lepiej bronili z Redickiem niż z Butlerem a Pacers lepiej z Sabonisem niż z Turnerem.  O czym to świadczy? Że mam kozacką obronę, czy że w lineupie jest 5 graczy i może nie powinniśmy oceniać obrony 1 gracza na podstawie gry 4 pozostałych, bo jest to często mylące? Westbrook miał indywidualnie lepszy sezon defensywny niż poprzedni i potwierdzają to indywidualne defensywne advanced stats, więc fakt, że w 17/18 lepiej bronili z Westbrookiem niż z Georgem, a w 18/19 na odwrót to kwestia innych czynników niż gorszej obrony Westbrooka. Tak jak pisał @BMF Westbrook jest w obronie po prostu średni, ani specjalnie plusowy, ani minusowy.

Przy okazji: https://www.libertyballers.com/2019/4/30/18523914/jj-redicks-improved-defense

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

 

Niemniej w skrócie : RW to below avg defensor na obwodzie, w RL OKC miał wokół teraz świetnych obrońców, a tu ma wstępnie bronić z Redickiem z tego co rozumiem na obwodzie, więc zobaczymy (również w Rox z Hardenem obok). Ilości deflections, hustle plays, contested etc musiałbym analizować, ale nie wiem o jakich indywidualnych adv stats Bricka mówisz, bo wrzucenie jakiegoś dziwacznego czegoś z fox (wtf?) to nie jest żadna statystyka.

Redick mocno się poprawił w defensywie, wrzuciłem powyżej artykuł na ten temat. W przypadku Westbrooka mówię właśnie o contested shots, deflection itd.

Jest wiele statystyk, które potwierdzają, że Westbrook nie jest minusowym obrońcą, wśród startujących PG miał 9 D-PIPM za ubiegły sezon.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Tak jak ja przez całą grę tutaj?:) Jakiej drużyny bym nie prowadził i jakich by nie miała aspiracji jestem w TOP 3 najczęściej atakowanych GM-ów:)

Raczej jesteś top3 najwięcej piszących, więc jak ktoś się z czymś nie zgadza, to tu pisze. W końcu to forum. Serio nie widzę, żeby ktoś Cię atakował tu specjalnie.

Westbrook może zaliczyć ok sezon w obronie, bo będzie miał mniej zadań w ofensywie i więcej sił na bronienie. Warunki, szczególnie do gry 1:1 ma, gorzej z obroną zespołową. Jednak w Hornets na ten moment wygląda to na bottom 5 defensywę, bo Russell znowu będzie miał piłkę na wyłączność, a obrońcy wokół niego są póki co bardzo, ale to bardzo słabi. O Redicku już napisał jasiek, on jest ok obrońcą w dobrym zespole, ale sam defensywy nie poprawia, w sensie nie robi błędów, ale też ich nie naprawia, a mając słabych Warrena, Kuzmę i Sabonisa będzie dużo do naprawiania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, karpik napisał:

Raczej jesteś top3 najwięcej piszących, więc jak ktoś się z czymś nie zgadza, to tu pisze. W końcu to forum. Serio nie widzę, żeby ktoś Cię atakował tu specjalnie.

Westbrook może zaliczyć ok sezon w obronie, bo będzie miał mniej zadań w ofensywie i więcej sił na bronienie. Warunki, szczególnie do gry 1:1 ma, gorzej z obroną zespołową. Jednak w Hornets na ten moment wygląda to na bottom 5 defensywę, bo Russell znowu będzie miał piłkę na wyłączność, a obrońcy wokół niego są póki co bardzo, ale to bardzo słabi. O Redicku już napisał jasiek, on jest ok obrońcą w dobrym zespole, ale sam defensywy nie poprawia, w sensie nie robi błędów, ale też ich nie naprawia, a mając słabych Warrena, Kuzmę i Sabonisa będzie dużo do naprawiania. 

Jest trochę tankerów, więc raczej bottom 10, ale nie zamierzam tu zaklinać rzeczywistości, Sabonis jest ok obrońcą, Roberson to duża niewiadoma, Westbrook jest neutralny, Redick podobnie, Warren jest słaby, Kuzma bardzo słaby. Będę szukał w 3 turze dwóch graczy, którzy coś tam bronią, to może będę miał obronę na koniec drugiej dziesiątki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 minuty temu, cvbe napisał:

Ale jaki jest na niego hype a jaki na Hielda? :)

Hield był 4 w głosowaniu na MIP w ubiegłym sezonie, a LeVert nie dostał ani jednego głosu:) Nie wiem co masz na myśli, pisząc o tym hype na LeVerta;)

Aczkolwiek gdyby tyle samo co Nets rzucił kolader przed extension w RL NBA, to na pewno głosowałbym na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Ile tam rocznie średnio Caris dostał :D ? Agent Ingrama pod drzwiami mi stoi i błaga o 20 mln rocznie ;d

Widzę, że po tym co zrobiłeś rok temu postanowiłeś podnieść sobie poprzeczkę i podpisać extension dając za każdym razem coraz gorszą ofertę?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Moje sources mówią, że ten niecny GM , który robił tampering na Ingrama nie będzie miał już przykładowo kasy na jego maxa za rok :D Więc agent biegnie już do mnie z płaczem^

A poważniej to te 90/4 reject to skandaloza związana z Russellem, a nie BI, który powinien to w sekundę klepnąć^

No to Twoje sources są w poważnym błędzie:) Ingram jest zachwycony tym, co robi w Charlotte nowy GM i usłyszał wiele ciepłych słów od LeBrona na mój temat, z którym wciąż utrzymujemy przyjacielskie stosunki i jedynie career ending injury spowodowałaby, że nie dostanie od Charlotte maksymalnych pieniędzy na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

Wyliczę to jak coś przed extension 😉 

Ogólnie z Carisem u nas to też nie jest takie zero-jedynkowe jak chodzi o kwotę, w RL NBA on dostał extension mając wokół bardzo mocny team z przyjacielem Durantem etc.

Jakbyś liczył wczoraj, czy mnie stać na Ibakę, to by Ci wyszło, że mnie nie stać, więc rok przed FA takie obliczenia to można o kant dupy rozbić. Obiecałem, to obiecałem.

I przy okazji, chciałbym tylko zwrócić uwagę wszystkim tym, którzy mówią jak nie mogą wzmocnić składu, bo podatek, bo sramto, bo siamto i zamiast dodawać porządnych graczy do teamów, które mogłyby walczyć o mistrzostwo i wykorzystać końcówkę prime LeBrona Jamesa, zbierają 20-latków jak pokemony, że Charlotte Hornets właśnie zestretchowali 6 (!!!) zawodników, żeby otworzyć cap space i pozyskać najlepszego przyjaciela swojej największej gwiazdy. Mam nadzieję, że w przyszłości podczas tur FA będziecie pamiętać, który GM naprawdę dba o swoje supergwiazdy ( bo to nie jest pierwszy raz, przypominam swoje ruchy gdy miałem LeBrona w Cavs, kiedy rl cavs bali się wzmaniać zespół, bo LeBron odejdzie, ja postawiłem wszystko na jedną kartę, prawie zdobyłem mistrzostwo i odrzuciłem wszystkie oferty snt za LeBrona)

Jeżeli obiecałem maxa to Ingramowi tego maxa dam i pieniądze na pewno na ten cel znajdę. Poza kompletnie nieuzasadnionym lękiem przed drugą zakrzepicą, nie ma żadnego powodu, żeby Ingram klepnął mniej niż max extension.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już po 15 głosów na McGrudera i Josepha - za co dziękuję głosującej części moich graczy za zaufanie. Sytuacja Allonzo Triera zmierza w stronę QO niestety. Udonis Haslem naturalnie podpisał. Wyjaśnienie sytuacji z dołączeniem do Magic Cory Josepha wyklarowało mi sytuację z rosterem na najbliższy sezon, o czym teraz chcę krótko napisać, by wyjaśnić plan Orlando na najbliższy sezon oraz ogólny na kolejne sezony.

Orlando do sezonu przystąpią z 14 - osobowym składem. Tak, jak pisałem nie zmieniam graczy pierwszej piątki względem poprzedniego sezonu, a jedynymi nowymi graczami są Cory Joseph - bardzo ważny dla mnie rezerwowy rozgrywający, Taurean Prince - będący łącznikiem na obu pozycjach forwards, gdzie będzie grał w zależności od potrzeb oraz Grant Williams, który będzie na spokojnie wprowadzany do drużyny, głównie jako PF. 11 graczy pozostało z poprzedniego składu, choć Denzel Valentine z powodu rehabilitacji po operacji kostki jeszcze nie grał w barwach Magic. 

Rotacja na początku sezonu będzie liczyła 11 graczy, oczywiście jeżeli dopisze zdrowie i nie będzie nieprzewidzianych niespodzianek:

Lowry/Joseph

Mitchell/Ellington

Oubre/McGruder

Gordon/Prince + na spokojnie do rotacji będzie wchodził Grant Williams na którego będę stawiał od samego początku

KAT/Zeller

Gracze mogą grać przemiennie przeważnie na co najmniej dwóch pozycjach, co daje mi sporo wariantów przy rotacji. Przykładowo - Princea umieściłem tu na PF, ale wiadomo, że większość czasu spędzałby na SF. Na PF starałbym się ogrywać Williamsa, a do tego nadal planuje grać w miarę możliwości KATem na PF przy Cody Zellerze na centrze. 

Na pozycjach guards - rotować moge dość dowolnie - Lowrym, Josephem, Mitchellem i Ellingtonem, a także jak potrzeba McGruderem, co otwiera mi grę jednocześnie McGruderem i dwoma z trójki - Oubre/Prince/Gordon. 

Z ławki na spokojnie po roku przerwy od gry będzie wprowadzany Valentine. Nie zamierzam go forsować, ale jak Trier przyjmuje QO, to nie bardzo jest sens, żebym mu dawał regularne minuty. Klub woli tu dać większe minuty Valentineowi. Oczywiście bardzo dobra dyspozycja Triera zostałaby doceniona regularniejszymi minutami w zależności od możliwości Orlando. 

Haslem dostawał będzie symboliczne minuty. Wstępnie w garbage time gram składem: Trier/Valentine/Williams/Haslem oraz jako piąty gracz w zależności od sytuacji, raczej z graczy z ławki: Joseph/Ellington/McGruder/Prince/Zeller.

Przewiduję podczas sezonu wymianę jednego gracza z tego 14-osobowego rosteru. 

Orlando Magic będą walczyli o przewagę parkietu w playoffs - to plan minimum na sezon regularny, a widząc wąskie rotacje czołowych ekip i znaczne roszady w ich składach, liczymy nawet na czołowe lokaty po sezonie regularnym. W playoffs - minimum to II runda playoffs - maximum - wiadomo ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zebrać naprawdę mocny zestaw, który powinien dość łatwo awansować do play-offów a jeżeli wytrwa w zdrowiu powalczyć o lepszy seed niż 7-8. Starterzy George Hill - Mikal Bridges - Otto Porter - Gordon Hayward - Deandre Ayton w ataku powinni kreować bardzo wysoką efektywność opartą o ruch piłki i pracę graczy bez piłki, ponadto bardzo dobry spacing, który powinien mocno posłużyć Aytonowi i jego ulubionej grze w post-up, jego umiejętność postawienia bardzo dobrych zasłon powinna działać bardzo na jego korzyść. Wierzę w powrót do formy Gordona Haywarda, który nawet jak rozegra zaledwie 65 spotkań sprawi, że będę zadowolony, bo dobrze przygotowałem się do możliwości jego urazów. Z takim składem powinienem mieć absolutnie topowe perimeter D i nieco poniżej przeciętnej interior D, ale to nie jest aż tak istotne, bo dobrze match-upuję z większością na zachodzie (Denver trochę LAL i Kings to będą bardziej niż normalnie problematyczne do bronienia zestawy) Początkowo w założeniu ławka ma wyglądać w nastepujący Ish Smith - Evan Fournier - PJ Washington - Noah Vonleh - Thomas Bryant, udało mi się pozyskać bigmanów dobrze regulujących spacing poprzez grę catch and shoot na obwodzie oraz pionowo poprzez egzekucję pick and rolla. PJ pierwszy rok poćwiczy na nie do końca naturalnej dla siebie pozycji, ale będzie uczył się pracy na obwodzie w obronie a w ataku będzie mógł grać w sposób jaki lubi. Ish Smith będzie miał miejsce do robienia swoich ulubionych wjazdów lub też do ścięć po podaniach Washingtona. Fournier na małej próbce i pozbawiony piłki powinien być bardziej efektywny, dodatkowo przewiduję, że będzie kończył kilka spotkań kosztem Mikala. W momentach urazów do dyspozycji trenera będą Neto Melton KBD i DFS, którzy mają spore możliwości do wykazania się irl a tutaj będą jednak musieli pracować na swoją pozycję. Ciężka to jest przebudowa i będziemy siadali do tego jak do telenoweli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.