Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, MarcusCamby napisał:

Wciąż nie TOP50 moim zdaniem. Lepsi gracze za Nim byli. Wiem, że to predykcja, ale trochę moim zdaniem zbyt optymistyczna.

imo jak bedzie w przedziale 40 - 50 to będzie git ;) miejsce odpowiednie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, january napisał:

Moje donoszą, że Ingram zamierza przedstawić agentowi dokładną tabelkę z extension Curry'ego, Oladipo i Myles Turnera zatytułowaną "daj mi hajs, a nie wierz w bajki opowiadane bez potwierdzenia".

Drugą stronę zawierać mają notatki z przypadków Nerlensa Noela, Shabazza Muhammada i K.Caldwella-Pope'a

A będzie coś o brGM Russellu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, january napisał:

Trio Conley-Randle-Turner to mocny i naprawdę świetnie fitujący trzon zespołu, aż chciałem Ci napisać jak trading block zobaczyłem o handlowaniu Juliusem "Porąbało?!", ale zapomniałem wtedy :D 

To prawda, Pacers powinni być prawie tak dobrzy jak w poprzednim sezonie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Coś mi dostawca internetu pisze, że w dniach 12-13 sierpnia ma być problem z połączeniem że względu na awarie sieci

ponoć ma to związek z postem @ignazz jakoby Wall i Griffin byli najbardziej przereklamowanymi graczami ostatniej dekady...

Sprzedaj Griffina do Spurs to zobaczysz jak szybko można zmienić zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Sprzedaj Griffina do Spurs to zobaczysz jak szybko można zmienić zdanie.

W sumie to zimą uderzał po Niego, ciekawe czy wtedy podobnie go postrzegał.

Atak na Walla to już słabizna w tym momencie. Gość po najlepszym sezonie w karierze w 2017 potem głównie leczył kontuzje tracąc koło połowy spotkań przez dwa sezony. Przyszły sezon też ma być out, więc trzeba by mocno cofnąć się, by poszukać danych o Jasiu. Równie dobrze można by teraz cisnąć Haywarda, że jest overrated

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, fluber napisał:

Podoba mi się ta przebudowa w Cavaliers. Na play-offs jeszcze brakuje, ale ten zespół w kolejnych sezonach ( rozwój Barreta i Hachimury, zejście z kontraktu Jordana) powinien być tylko lepszy:)

O to mi chodziło 

MYSlalem ze to fakt wrześniowy niż rada Radnego ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, january napisał:

Wątpię, by fluber wykombinował takie defensywne wsparcie dla Westbrooka jakie ten miał w Thunder (przede wszystkim DPOY level PG13).

 

Nawet nie będę próbował:)

RL Thunder mieli TOP 3 obronę w lidze, chyba widać po tym kogo mam w składzie, że nie zamierzam aspirować do takiego poziomu:)

Sezon wcześniej było dokładnie odwrotnie, a indywidualnie Westbrook zaliczył postępy niemal w każdej defensywnej statystyce. Lineupy wiele zmieniają. Chociażby na dużej dawce sezon temu Butler on Redick off było dużo gorsze w obronie niż Redick on Butler off. 

https://www.pbpstats.com/wowy-combos/nba?TeamId=1610612755&Season=2018-19&SeasonType=Regular%2BSeason&PlayerIds=200755,202710

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.