Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Braveheart22 napisał(a):

A dobra, "post ASG" - słowo klucz. Ja patrzyłem cały sezon, gdzie jednak te procenty wyraźnie niższe niż ten kosmos co podałeś :)

Nom, 78% za caly sezon to prime Lebron, dlatego jestem w szoku ze I tak po ASG utrzymuje taki poziom juz dosc dlugo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Reikai napisał(a):

Nie wiem, zakladam ze tak, ale takich zagran jest na tyle malo, ze nie powinny wplywac w zaden sposob na rzetelnosc wynikow

Tych rzutów ogólnie jest bardzo mało bo to 20% wszystkich z niecałych 10FGA w sezonie 

jak na kogoś dobrego w D 1 on 1 grającego w top D teamie to takich akcji może jednak trochę mieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał(a):

na która rubryke patrzeć bo na telefonie to ciężko wyczuć? 

sprawdziłem, że KCP sezon i dwa temu kręcił się koło 66%+ więc to niby też świetny wskaźnik tylko, że te rzuty to pewnie zwykle layupy lub dunki po kontrach czy stealach, a przy tak małej ilości rzutów też łatwiej utrzymać wysoki % i ciężko tu mówić o finishingu na poziomie prime Lebrona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reikai napisał(a):

Dobre pytanie.

A dlaczego miałyby się nie liczyć? :D 

Aczkolwiek to 'Suggs po ASG ma 78% z restricted area po ASG, wow', to trochę xd, bo trafiłby trzy rzuty mniej i miałby 68% (w całym sezonie ma 67%). ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, BMF napisał(a):

A dlaczego miałyby się nie liczyć? :D 

Aczkolwiek to 'Suggs po ASG ma 78% z restricted area po ASG, wow', to trochę xd, bo trafiłby trzy rzuty mniej i miałby 68% (w całym sezonie ma 67%). ;] 

Wiadomo, zakladam ze nikt nie zrozumial moich zachwytow mad Suggsem na poziomie "co za typ, konczy pod koszem jak prime Lebron", a bardziej "co za typ, topowy 3&D w tym sezonie w wieku 22 lat, ktory juz teraz umie wiecej niz Caruso".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Reikai napisał(a):

Wiadomo, zakladam ze nikt nie zrozumial moich zachwytow mad Suggsem na poziomie "co za typ, konczy pod koszem jak prime Lebron", a bardziej "co za typ, topowy 3&D w tym sezonie w wieku 22 lat, ktory juz teraz umie wiecej niz Caruso".

ja w poprzednim sezonie Ashigaru dwie różne propozycje wymiany proponowałem za Suggsa - raz po 1T, a raz po 2T więc dobrze wiem o czym piszesz 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał(a):

ja w poprzednim sezonie Ashigaru dwie różne propozycje wymiany proponowałem za Suggsa - raz po 1T, a raz po 2T więc dobrze wiem o czym piszesz 👍

Jeden GM dzis mi sie chwalil, ze oferowal za Suggsa 2x1st + swap.

Wysoko go ceni Ashi, ale wychodzi na to, ze warto bylo. Chyba, ze popelni samobojstwo po tym, jak go dzis sedziowie wyc***ali tym faulem w koncowce vs Kings.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reikai napisał(a):

Nom, 78% za caly sezon to prime Lebron, dlatego jestem w szoku ze I tak po ASG utrzymuje taki poziom juz dosc dlugo.

 

19 godzin temu, Reikai napisał(a):

O ile za caly sezon wygladaja podobnie, z niewielka przewaga Suggsa, tak post ASB nie ma czego porownywac.

Suggs konczy pod obrecza na 78.8%(lol), Caruso 58%. Midrange i  trojka to samo kolosalna roznica.

nie no wcale nikt nie mógł odnieść takiego wrażenia :)

Caruso ma x sezonów pod rząd na all-d poziomie, wypada poczekać czy Suggs będzie w stanie powtórzyć taki sezon (+weryfikacja w PO) zamiast mówić, że już teraz jest lepszy choć rzuca o dwa punkty więcej na identycznej efektywności, nie mówiąc o tym, że pisałeś też o lepszej kreacji, co jest nie mniej podejrzane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

 

nie no wcale nikt nie mógł odnieść takiego wrażenia :)

Caruso ma x sezonów pod rząd na all-d poziomie, wypada poczekać czy Suggs będzie w stanie powtórzyć taki sezon (+weryfikacja w PO) zamiast mówić, że już teraz jest lepszy choć rzuca o dwa punkty więcej na identycznej efektywności, nie mówiąc o tym, że pisałeś też o lepszej kreacji, co jest nie mniej podejrzane ;)

Wieksza jest szansa, ze Suggs jako 22 latek bedzie dalej sie rozwijal, niz ze Caruso bedzie tak swietnie rzucal jak w tym roku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Reikai napisał(a):

Wieksza jest szansa, ze Suggs jako 22 latek bedzie dalej sie rozwijal, niz ze Caruso bedzie tak swietnie rzucal jak w tym roku :P

w sensie, że nie jest prawdopodobne, że biały człowiek z elite work ethic jest w stanie nauczyć się rzucać na dłużej niż jeden sezon, ale już typ, który rok temu był bustem zostanie drugim Artestem już jak najbardziej?

żebyś Ty taki wyrozumiały był dla Dorta rok temu ;]

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.