Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

Centrzy nie są ważni!

chciałbym zobaczyć minę Omara gdy się dowiaduje, że ktoś w tej samej galaktyce gra nim po 30+ minut

Kessler byłby bardzo spoko pickupem, chyba najlepszym z możliwych, choć i tak bez weryfikacji w PO

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

chciałbym zobaczyć minę Omara gdy się dowiaduje, że ktoś w tej samej galaktyce gra nim po 30+ minut

Kessler byłby bardzo spoko pickupem, chyba najlepszym z możliwych, choć i tak bez weryfikacji w PO

 

Na Kesslera go nie stać 😉 na pewno nie za tak bieda ofertę jaka ostatnio otrzymałem 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał(a):

Poprawione

nope, Minnesota już zadbała o poprawę na pozycje centra, od przyszłego sezonu nie będzie już to bolączką i do Minneapolis trafi dwóch solidnych grajków, zważywszy na dysproporcje między Sota a reszta ligi na pozycjach 1-4 myśle ze będą to wystarczające wzmocnienia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

nope, Minnesota już zadbała o poprawę na pozycje centra, od przyszłego sezonu nie będzie już to bolączką i do Minneapolis trafi dwóch solidnych grajków, zważywszy na dysproporcje między Sota a reszta ligi na pozycjach 1-4 myśle ze będą to wystarczające wzmocnienia :) 

Pozycja 1?

Player Injury

Out (Ankle) - The Pelicans announced that Alvarado suffered a right ankle sprain and will be re-evaluated in two weeks. (Updated Oct.24, 2023)

Masz 4 SF którzy mogą przejść na PF i świetnego rzucającego Booka. Gdzie przewagi 1-4 nie wiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał(a):

Pozycja 1?

Player Injury

Out (Ankle) - The Pelicans announced that Alvarado suffered a right ankle sprain and will be re-evaluated in two weeks. (Updated Oct.24, 2023)

Booker gra na rozegraniu i robi to w tym sezonie póki co zajebiscie ;) Alvarado z ławeczki będzie śmigał, do tego ponadprzeciętne skille w kreowaniu maja:

Braun i George, a i Tatum te swoje 5 asyst zwykle dokłada - nie widzę tutaj żadnego problemu, to nie simka, mając 4 graczy w s5 którzy potrafia i wykreować partnera i samemu sobie rzut klasyczny PG nie jest potrzebny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz głośne nazwiska i to bardzo lubiane ale ja widzę tu potężny brak balansu. 

1 minutę temu, Qcin_69 napisał(a):

Booker gra na rozegraniu i robi to w tym sezonie póki co zajebiscie ;) Alvarado z ławeczki będzie śmigał, do tego ponadprzeciętne skille w kreowaniu maja:

Braun i George, a i Tatum te swoje 5 asyst zwykle dokłada - nie widzę tutaj żadnego problemu, to nie simka, mając 4 graczy w s5 którzy potrafia i wykreować partnera i samemu sobie rzut klasyczny PG nie jest potrzebny

2 mecze grał. Litości. 

Na tle rl spurs każdy wyglada jak bóg 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał(a):

Masz głośne nazwiska i to bardzo lubiane ale ja widzę tu potężny brak balansu. 

2 mecze grał. Litości. 

a gdzie Ci brak balansu? W czym? 

No 2 mecze, bo ma problemy zdrowotne, ale zaraz wróci i będzie grał na pełnej intensywności - to nic nie zmienia w jego ocenie - zdecydowanie się poprawił jako playmaker, ze Spurs wyglądał zajebiscie, sam niemal wygrał ten mecz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał(a):

 

Na tle rl spurs każdy wyglada jak bóg 

ma tle GSW tez wyglądał jak Bóg ;) 

 

2 minuty temu, fluber napisał(a):

Minnesota nie potrzebuje rozgrywającego, centra i ławki a dopiero listopad się zaczął. Mam deja vu.

przecież mamy rozgrywających - Bookera i Alvarado

mamy ławkę- Alvarado-Braun-Jabari Smith jr-Omer - to chyba całkiem w pytke zestawienie? 

No z centrem jest trochę problem, ale najwyżej przestawi się tam Jabariego i tez będzie elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

ma tle GSW tez wyglądał jak Bóg ;) 

 

przecież mamy rozgrywających - Bookera i Alvarado

mamy ławkę- Alvarado-Braun-Jabari Smith jr-Omer - to chyba całkiem w pytke zestawienie? 

No z centrem jest trochę problem, ale najwyżej przestawi się tam Jabariego i tez będzie elo

Alvarado i booker zagrali łącznie dwa mecze z czternastu i obaj są aktualnie kontuzjowani, tak jak Robert Williams. Zanosi się na powtórkę z zeszłego sezonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał(a):

Alvarado i booker zagrali łącznie dwa mecze z czternastu i obaj są aktualnie kontuzjowani, tak jak Robert Williams. Zanosi się na powtórkę z zeszłego sezonu

nie zanosi, bo rok temu chlopki mieli oos głównie u mnie, a teraz to chwilowe absencje. Nie mówiąc już o długości składu, gdzie mam 9 graczy rotacyjnych, rok temu miałem 5 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał(a):

Teraz masz 5

na kilka spotkan :) nie ma co

porownywac tych sezonów ;) 

Nikt nie mówił, ze zrobię 82-0 , wiadomo ze mam zespół którego zdrowie było wystawiane już na próbę wielokrotnie, liczy się to żeby na PO byli zdrowi wszyscy, wtedy będzie to walec, póki co no trzeba liczyć się z potknięciami, biorę to na klatę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.