Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

od kiedy Harden dołączył do Clippers to ci przegrywają wszystko jak leci, a sam Harden wyglada jak jeden z najgorszych starterów w po teamie. Póki co mała próbka wiadomo, ale start Hardena jest okropny :( 

Odkąd harden dołączył do clippers, wiem jak wyglądaliby zdrowi wolves.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedna kwestia to wyglada jakby Poole złapał depresję boiskową i brak w nim energii/aktywności, druga, że jak tu grać gdy nie ma komu zasłony postawic, czy to na picku, czy to bez piłki (przez co ruch bez pilki tez stoi).

a lamelo picobello, wyglada kozacko od tych paru spotkan, gdzie tez w gruncie rzeczy jest zalezny tylko i wylacznie od siebie i 1 on 1

 

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Największy zawód to mimo wszystko chyba Mobley, gość ofensywnie stoi w miejscu

tu niestety zgoda. w sensie okazał sie jednym z najlepszych finisherow w lidze,  i potrafi pieknie tam zatanczyc pod koszem, byc cierpliwym (zajebista praca stop). ma feel do gry i potrafi kreowac z czego cavs powinni wiecej korzystac, ale z drugiej strony nie ma na to miejsca przy garlandzie, mitchellu, levercie.

to co widac, to nie zaliczyl zadnego psotepu rzutowego, gdzie w 1 sezonie wygladalo to obiecujaco i mial sporo turnaroundow, co mecz dostarczał trojke, a tera lataja cegły. i tu widze najwiekszy problem.

pytanie na ile rozwoj jego i garlanda zahamował mitchell, ktory zballhagował gre. moze byc tak, ze mitchell odejdzie po koncu kontraktu i oni nagle wybuchną, co by mnie nie zdziwiło.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Klasyczny Tate na zmianie i nawet Jokic nie daje rady.

Ja wiem, że trudno się nie cieszyć, ale to jest bardziej strata KCP niż steal Tejta, ułamek sekundy później ma wolnego Joka na wprost siebie, ale podaje tak koślawo do naciskanego Portera

no ale nic i tak crunch był małym cudem, szkoda, że Malone nie wytrzymał z timeoutem gdy Reggie dostawał zasłone by walnać tróje na -1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, ozzy110 napisał(a):

Jeszcze trochę i wygryzie Reggiego pod nieobecność Jamala

 

 

Oj, ozzy, muszę przyznać że Dobre w c*** highlighty wrzucasz :D 

gosc rzucił 5 pkt w tym dwa niemal sam na sam z koszem w kontrze, na filmiku jest tez akcja jak harden robi go jak dziecko przy wjeździe na kosz, tylko po prostu frajersko pudłuje lay-upa, No i ten młody zbiera w tłumie. Jest tez akcja gdzie robi kroki zupełnie nie naciskany 😐

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RonnieArtestics napisał(a):

Oj, ozzy, muszę przyznać że Dobre w c*** highlighty wrzucasz :D 

gosc rzucił 5 pkt w tym dwa niemal sam na sam z koszem w kontrze, na filmiku jest tez akcja jak harden robi go jak dziecko przy wjeździe na kosz, tylko po prostu frajersko pudłuje lay-upa, No i ten młody zbiera w tłumie. Jest tez akcja gdzie robi kroki zupełnie nie naciskany 😐

 

Oj tam. Nie mam co wstawiać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.