Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, MarcusCamby napisał(a):

Czemu w rotacji Nuggets nie są wymieni forwardzi, a w Wolves są?

Bo wydaje mi się, że zarzut braku C u Soty nie odnosił się do typowo foarwardów. Bo tak to tez bym dał tam PGeorge, który spokojnie może grać na C jak i Kyle Anderson, Royce Oneale czy Jerami Granta.

1 godzinę temu, MarcusCamby napisał(a):

Pozdrów Carlisle.

WTF? nie mam z nim żadnego kontaktu ani związku i kompletnie nie mam pojęcia co on robi w tym wątku.

1 godzinę temu, MarcusCamby napisał(a):

A jak nie chcesz, by ktoś punktował twoje wieczne hipokryzje to zamiast pisać "nie oznaczajcie mnie" po prostu nie zamieszczaj postów. Pomaga :)

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

@mac

przecież Ciebie nikt nie miał łączyć z tą drużyną, cytować ani zadawać pytań

O który post Was chodzi z tym nie oznaczaniem etc?

Być może coś takiego napisałem, ale nie kojarzę kiedy dokładnie. Może mi chodziło tylko o terminy.

Tak czy siak, w kwestii wypowiadania się o Socie to imo tylko @Qcin_69 a nie wy dwaj mozecie mi zabraniac glosu.

Chociaz ofc swoimi odpowiedziami skutecznie mnie zniecheciliscie do dalszego udzielania.

Godzinę temu, ignazz napisał(a):

@mac weź spurs i już nie rób laski innemu gm 

Wiem ze nie miałbyś łatwo bo Dureń Mathurin Rui czy Sochan to nie są nazwiska na miarę gigantów C wskazanych w tabelce no ale nikt nie pisze ze łatwo będzie 

nie wiem czy trolujesz czy serio, ale nie. Jeśli serio, to miło że uznałeś, żeby mi to powierzyć, jeśli troll to tez rozumiem i spoko.

Natomiast nie wiem czy dokladnie rozumiem Twoje pretensje do Muraya, ale chyba jestem po Twojej stronie.

W sensie jesli rada zlozona z graczy innych druzyn postanowila akurat licytowac i podbijac wartosc Twojego gracza, a innych nie (a mogli kazdego kto nie dostal maxa) to nie fajna sprawa.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał(a):

Chociaz ofc swoimi odpowiedziami skutecznie mnie zniecheciliscie do dalszego udzielania.

Spodziewałeś się głaskania? Mój post o Rob-Willu był nieco prowokacyjny jak sporą część moich postów tutaj, natomiast są pewne granice stąd moja reakcja, już naprawdę tyle razy próbowano mi obrzydzić ten tytuł i nie jest to miłe, ale widocznie tak musi być, natomiast nie zamierzam pozostawiać tego bez odpowiedzi, najwyżej gdy pałka się przegnie podejmę ostateczne kroki, póki co jedynie przykro, że muszę z niby-ziomkami prowadzić taki dialog.

Dobrej nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Dejounte dokładnie o to chodzi tylko tam w tle jeszcze był niefajny ruch z wycofaniem po czasie kontraktu Spencera co zmieniło totalnie możliwości kwotowania na rynku wolnych agentów. Innym by tego ruchu nie dopuścili i odrzucili 

Czyli ogólnie jest dużo gorzej niż to opisałeś. 

Ale młodzież czeka na takiego GM jak Ty. Serio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

więc możesz już łaskawie przestać co chwilę udowadniać jak to bardzo Ci nie zależy, chyba, że potrzebujesz kontaktu do specjalisty to chętnie pomogę wyleczyć ten syndrom sztokholmski, bo to zdaje się uciążliwe trochę i nieco niepokojące

Nie wiem o co ci chodzi, skoro to moj jeden z malo licznych wpisow w tym topicu. ale ma dowodzic, ze mi jakos szczegolnie zalezy?

Zalezy mi na dobrym wyniku w fantasy, co tez nienajlepiej o mnie swiadczy, ale to w sumie moje hobby.

Tutaj postanowilem skomentowac cos co przykulo moja uwage. Pewnie bym nie zauwazyl tego wpisu, gdyby nie inny qcina, troche pozniejsz, ktory mi pozniej rzucil na priv.

Nie chce tez zadnych kontaktow odnosnie jakiejkolwiek pomocy, nawet jesli jestes 100% pewien, że jej potrzebuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) @macmoże pisać sobie o Minnesocie kiedy chce i jak chce - czy będzie jebal czy chwalił - jego prawo- ja w wolność wypowiedzi nigdy się nie mieszam, a to ze w kwestii szans na tytuł nasze poglądy są spójne tez z tymi z Lafa czybReikaia czy reszty forum to cóż, miło.

2) LBS- mogę Ci pisać na privie co chce i jak chce- poka mi gdzie to napisałem „otwarcie” , bo widzę ze jak nie ma się żadnych argumentów to trzeba się chwytać personalnych wycieczek - dziwne, ze przykład Januarego nie pokazał Ci jak się to kończy zwykle - tym dziwniejsze, ze byłeś największym beneficjentem jego pi****lenia 

3) Jak trzeba być ślepym żeby przyznawać tytuły po 5 dniach sezonu - nie wiem- jak myślicie ze ja pisze te troll posty na serio, to cóż, zasługujecie na lepsze życie na zywo

4) @ignazz jesteś nie wiem która osoba która proponuje Macowi prowadzenie swojego zespołu, po co? Skumajcie w końcu ze Minnesota to rodzina, my tu nie po pochwały, nie po ordery, gramy razem bo się prywatnie (mimo zupełnie innych poglądów na wiele tematów) rozumiemy i szanujemy, tworzymy synergie, wygrywamy i przegrywamy razem (zwykle te pierwsze) a gra to jest tylko dodatkowy bodziec, a nie k**** sens naszego jestestwa (jak chyba co u niektorych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

2) LBS- mogę Ci pisać na privie co chce i jak chce- poka mi gdzie to napisałem „otwarcie” , bo widzę ze jak nie ma się żadnych argumentów to trzeba się chwytać personalnych wycieczek

gdzie ja pisałem o privie, chodzi tylko o  te zdanie z tytułem wybłagnym u kolegów, a tak naprawdę z GMów tylko z Ronnim wtedy prowadziłem jakieś dyskusje (pozdrawiam, fajny czas) 

w te Twoje pi****lenie uwierzył potem Jasiek i to był jego główny argument(niesłuszny i mocno polaryzujący), a privów wrzucać nie będę bo nie jestem kibicem Legii z Drawska

idź spać, kurwiu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

gdzie ja pisałem o privie, chodzi tylko o  te zdanie z tytułem wybłagnym u kolegów,

 

 

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

 

napisał gość, który otwarcie przyznał, że w tym sezonie obejrzał więcej spotkań niż przez ostatnie x lat

 

 

xd

No co ja mogę więcej napisać

Jest moja prawda, Twoja prawda i rolandoprawda

Naucz sie brać odpowiedzialność za swoje słowa, bo niestety po raz kolejny sie ośmieszasz i populizmy rzucone w moja stronę nic nie zmienia :( 

Jeden ma argumenty, drugi płynie z prądem, niestety o argumenty Ciebie posadzić nie mogę, choćbym bardzo chciał! 

Zaloz przymierze z reszta osób, których boli mój styl bycia, jedyna Twoja szansa by pokonać Sote, bo sportowo to możesz co najwyżej possać lewe jajo (prawo już zajęte przez pannę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Qcin_69 napisał(a):

Center to najmniej istotna pozycja w rl NBA- co widać zreszta po aktualnych kontraktach graczy z tej pozycji- masz Joka i Embiida robiących różnice, a później nie ma zbyt wielkiej roznicy - ok, Adebayo ma jeszcze swoją markę (może ktoś jeszcze) ale potem czy masz Goberta czy Whiteside to w PO nie ma znaczenia - pytanie co wolisz? mieć najlepiej obsadzone pozycje 1-4 w lidze czy centra i kupę gruzu? 

Jest dwóch centrow w lidze robiacych roznice, z czego Joka ciężko jako klasycznego centra rozumieć, a Embiid w PO nie robi jej żadnej.

Mistrzostwa rozstrzygają się na obwodzie/skrzydle i tak jest od lat, nie licząc Joka (nieklasyczny center) to ostatni mistrzowie mieli na tej pozycji:

Ojp 😂 Co ty za bełkot ostatnio uskuteczniasz to jest niepojęte, weź może już nic nie pisz, bo za każdym razem jak się odezwiesz udowadniasz tylko, że o koszykówce masz po prostu zerowe pojęcie… 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

Naucz sie brać odpowiedzialność za swoje słowa, bo niestety po raz kolejny sie ośmieszasz i populizmy rzucone w moja stronę nic nie zmienia

No, ale przecież to prawda, wydawało mi się, że pisałeś to otwarcie tak czy inaczej nie zmienia to faktu, że Te teksty o tym co wygrywa mistrzostwa są z waginy wyssane, bo c***a widziałeś i to żadna tajemnica. Różnica jest taka, że ja nie pitole o majstrze od dwóch miesięcy by potem mówić o 5 meczach i wyciąganiu wniosków. Zachowałeś się jak fiut bez szkoły to teraz nie sil się na te słodkie pierdy. Od 3 sezonach walisz konia do wiecznie kontuzjowanego PG, piczki Bookera i tylko Tatum coś tak gra, ale nawet on dostaje w papę od Heat, to Twoje legacy, a wozisz się Kaszpirowski, choć od początku rs Twoim PG jest pet Dunn, a Booker nawet niewiadomo kiedy wróci.  Spocznij i przestań męczyć dupę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

No, ale przecież to prawda, wydawało mi się, że pisałeś to otwarcie tak czy inaczej nie zmienia to faktu, że Te teksty o tym co wygrywa mistrzostwa są z waginy wyssane, bo c***a widziałeś i to żadna tajemnica. Różnica jest taka, że ja nie pitole o majstrze od dwóch miesięcy by potem mówić o 5 meczach i wyciąganiu wniosków. Zachowałeś się jak fiut bez szkoły to teraz nie sil się na te słodkie pierdy. Od 3 sezonach walisz konia do wiecznie kontuzjowanego PG, piczki Bookera i tylko Tatum coś tak gra, ale nawet on dostaje w papę od Heat, to Twoje legacy, a wozisz się Kaszpirowski, choć od początku rs Twoim PG jest pet Dunn, a Booker nawet niewiadomo kiedy wróci.  Spocznij i przestań męczyć dupę.

 

brak slow na rynsztok którym tu wyrzucasz :) 

To jest ta zgrabna różnica, której zrozumieć i pojąć nie potrafisz. Różnica między używaniem rynsztokowego słownictwa by sie dopasować do odbiorcy, a być rynsztokiem do którego owego słownictwa sie używa;) 

Chocby w powyższym poście sie ośmieszyłeś po raz kolejny - „wydawało mi sie” - Tobie ciagle sie coś wydaje, wydaje Ci sie ze napisałem to tu, wydaje Ci sie ze wale konia pod Bookera i wydaje Ci sie ze zasłużyłeś na mistrza -  niechaj tak dalej będzie! Niechaj Ci sie wydaje! 

Wiec znowu mamy - Twoje wydawało mi się vs prawda - z prawda żyć Ci ciężko, wiec niech Twoje wydawalo mi się będzie Twoja prawda, powtórzysz swoje wydawalo mi się sto razy i wydawalo mi się stanie się prawda ;)

Przekmin na spokojnie i zapal peta przy lustrze, w końcu wtedy będziesz on fire 

28 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Ojp 😂 Co ty za bełkot ostatnio uskuteczniasz to jest niepojęte, weź może już nic nie pisz, bo za każdym razem jak się odezwiesz udowadniasz tylko, że o koszykówce masz po prostu zerowe pojęcie… 

 

a to prawda, jakbym się teoche znał to miałbym np. taki roster 

IMG-0861.jpg

ale się nie znam, wiec nie mam

Edytowane przez Qcin_69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Qcin_69 napisał(a):

brak slow na rynsztok którym tu wyrzucasz :) 

To jest ta zgrabna różnica, której zrozumieć i pojąć nie potrafisz. Różnica między używaniem rynsztokowego słownictwa by sie dopasować do odbiorcy, a być rynsztokiem do którego owego słownictwa sie używa;) 

Chocby w powyższym poście sie ośmieszyłeś po raz kolejny - „wydawało mi sie” - Tobie ciagle sie coś wydaje, wydaje Ci sie ze napisałem to tu, wydaje Ci sie ze wale konia pod Bookera i wydaje Ci sie ze zasłużyłeś na mistrza -  niechaj tak dalej będzie! Niechaj Ci sie wydaje! 

Wiec znowu mamy - Twoje wydawało mi się vs prawda - z prawda żyć Ci ciężko, wiec niech Twoje wydawalo mi się będzie Twoja prawda, powtórzysz swoje wydawalo mi się sto razy i wydawalo mi się stanie się prawda ;)

Przekmin na spokojnie i zapal peta przy lustrze, w końcu wtedy będziesz on fire 

a to prawda, jakbym się teoche znał to miałbym np. taki roster 

IMG-0861.jpg

ale się nie znam, wiec nie mam

Tak, tak, zakładam, bez maca byś miał gorszy od lafa wiec se już nie wkręcaj mordko. Co zreszta widać po twowayach jakie wybierasz , gdy koledze się nie chciało już poszukać dla ciebie to poszedł Miye Oni xDDD

 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RonnieArtestics napisał(a):

Tak, tak, zakładam, bez maca byś miał gorszy od lafa wiec se już nie wkręcaj mordko. Co zreszta widać po twowayach jakie wybierasz , gdy koledze się nie chciało już poszukać dla ciebie to poszedł Miye Oni xDDD

 

 

Miye Oni to rodzina :) 

Widze, ze już lecisz jak LBS- „wydaje mi się = zakładam, ze” 

Za kim stoją fakty, a za kim domysły? Pytanie otwarte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Qcin_69 napisał(a):

Miye Oni to rodzina :) 

Widze, ze już lecisz jak LBS- „wydaje mi się = zakładam, ze” 

Za kim stoją fakty, a za kim domysły? Pytanie otwarte

Chcesz tak bardzo pogadać o faktach? Fakty są takie, że pare razy ubiles super deal z Pablo, lafem, a na początku gry jeszcze z paroma innymi gagatkami, i jesteś ustawiony przez czyjąś bezmyślność. Jesteś lepszy ode mnie w bajerowaniu ludzi, wierceniu dziury w brzuchu, ja nie mam takich skilli i to przyznaje.
Kazdy deal z kimś rozsądnym przegrałeś, patrz Brunson. Wlasciwie sam dałeś mistrzostwo LBS-owi, ale nie tym ze zaglosowales na Denver w serii przeciwko Lakers, ale dajac mu po tanioszce allstara za 5 mln rocznie, czyli mówiąc bez ogródek - najlepszy kontrakt w begm. 
Zresztą, smutne jest to i podłe, że głosowałeś na Denver a teraz podkurwiasz ludzi sugerując, że coś było nie tak z tym głosowaniem i tytuł wyżebrał. Domyślam się, że może chodziło ci o to, miałeś lakers za lepszych i zagłosowałeś tylko żeby być przeciwko januaremu, ale to już sam sobie świadectwo wystawiasz takim wypaczaniem gry, jesli taka jest prawda. A jak zaglosowales zgodnie z własnym sumieniem i oceną sytuacji to SKOŃCZ PIERDOLIC i wkurwiac ludzi, ta gra wisi na włosku i jest o jedno kolejne odejscie od zamknięcia projektu, a sam mam ochotę to pierdolnac jak widzę takie głupoty. 

Fakty są takie ze CAŁY pomysł na druzyne i kogos ściągać to robota maca, fakty są takie ze pytasz jego za każdym razem i z nim uzgadniasz. Jabari, RobWill, PG, to ulubieńcy maca, nie twoi. Brandon Miller to pomysł maca, nie twój, wszystkie te młodziaki poza kontraktami w NBA, przez te wszystkie lata to zamysł maca, nie twój, Tate to prospect maca, nie twój, Omer to prospect maca, nie twój. Mam wymieniać dalej? Bo nie ma problemu z tym, poszukam w historii co tam jeszcze mieliście. możesz se spijać śmietankę za czyjąś robotę i się chełpić swoją zajebistą wiedzą jak już mac Ci daje na to przyzwolenie ale nie myśl, że ktoś tu wierzy w to, że Ty się znasz na NBA, bo za każdym razem gdy coś piszesz udowadniasz nam, że raczej z tym słabo.
 

Możesz mieć ego wielkości Wembanyamy, możesz umieć się dogadywać z ludźmi lepiej niż inni, ale specjalistą od prospektów i od NBA jesteś tak wielkim jak Jaro prezes, takie są fakty. Ty nawet nie umiesz ułożyć sam rotacji, pytasz o podpowiedź swojego partnera, ty nawet byś nie umiał opisać jednej zagrywki, prosisz się kogos o zrobienie ci opisu. Wlasicwie jedyne co robisz w tej grze to głosowanie w 5 minut bez zadnego przemyślenia, i pi****lenie od rzeczy, prowokowanie ludzi i smieszkowanie, potem chełpienie się czyimś sukcesem. Takie są fakty mordo a jak chcesz tak bardzo to mogę powymieniać dalej, ale weź się już nie pogrążaj może. 
 

Ty zapomniałeś chyba ze ja tez z mac sporo rozmawiam i wiem o wszystkim doskone jak się to u was tam odbywa.

Na koniec 

@macwybacz że coś tam wyciągam z naszych rozmów, i cie pośrednio mieszam do tej pustej dyskusji, ale jak kolo sobie tak wkręca, i mi tu wrzuca jakieś moje składy, to miarka się trochę przebrała, wiesz dobrze jak na mnie działa przerośnięte ego u ludzi i mam nadzieje ze mi wybaczysz jak coś tu powiedziałem czego sobie nie życzyłeś. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qcin_69 żeby nie bylo, jesli chodzi o czepianie się Centrów to jestem tu po stronie Minesoty, zestaw na C jest wystarczający chyba, ale wystarczyło napisać taki post jak napisał mac, merytoryczny, a nie prowokować i sugerować jakieś oszukane mistrzostwa, obleśne jest to co robisz moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Qcin_69 napisał(a):

Ronnie Ty w ogóle nie wiesz co piszesz xd 

Ale nie będę wyprowadzał z błędu :D 

Za to Ty wiesz co piszesz jak wciskasz, że centrzy nie wygrywają i nie są potrzebni, w czasach gdy od trzech sezonów dwóch centrów dzieli miedzy sobą nagrodę mvp co roku xD 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Za to Ty wiesz co piszesz jak wciskasz, że centrzy nie wygrywają i nie są potrzebni, w czasach gdy od trzech sezonów dwóch centrów dzieli miedzy sobą nagrodę mvp co roku xD 

 

nom, napisałem tez ze poza Jokiem i Embiidem żaden nie robi znaczącej różnicy, a jedynie Jok jest w PO udowodniony jako game changer, z czego nie można go traktować jako klasycznego centra, bo nim nie jest. Jak z całej wypowiedzi cytujesz tylko pol linijki to nic dziwnego, ze potem się tak odpalasz 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Qcin_69 napisał(a):

nom, napisałem tez ze poza Jokiem i Embiidem żaden nie robi znaczącej różnicy, a jedynie Jok jest w PO udowodniony jako game changer, z czego nie można go traktować jako klasycznego centra, bo nim nie jest. Jak z całej wypowiedzi cytujesz tylko pol linijki to nic dziwnego, ze potem się tak odpalasz 🙃

Nie, napisałeś ze centrzy są nieistotni, ogolnie jakis tam bełkot jak przystało na laika. Jak twierdzisz, że centrzy są nie ważni to oprócz tych MVP,  zobacz może ilu ostatnich DPOTY to centrzy, i kto tam w tych głosowaniach co roku jest drugi albo trzeci, czwarty. Ktoś też Ci może podpowie jak ważne ogolnie jest rim protection w NBA, i że to właśnie pozycje 1-4 się najmniej liczą w obronie. 

 

 

A odpaliłem się dopiero po tym jak się wywyższasz wobec mnie (do czego wg mnie nie masz prawa bo akurat jedziesz na czyichś poradach całe życie i sam c***a byś ugrał) i jak dodałem do tego, że uskuteczniasz jakieś Krzywe akcje wobec LBS-a, bo merytorycznie nie potrafisz się wybronić z jego tezy o słabym zestawie na C, potrafisz tylko szczekać i sugerować jakieś oszustwa. Niby w żartach, niby nie, ale zostawiasz tylko smród w swoich postach. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.