Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, LAF napisał(a):

No , ale co zmieni jeżeli na 20 głosów, jeden śmieszek zagłosuje na Memphis ? ( choć od razu zaznaczam , że nie powinno tego być ) I tak ta drużyna nie awansuje tylko , dlatego, że jeden czy dwóch śmieszków na nią zagłosowało. 
 

Problem jest to, że przy bardziej wyrównane serii czasami decyduje coś innego niż opis czy dyspozycja graczy np ktoś kto zagrał słabe PO jedzie na łatce udanego RS ( widać to szczególnie w I rundzie ) albo głosy są bo ktoś ma lepszy PR od innego. 

Nie wiem o jakie serie chodzis nie lubie sie domyslac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lowest opponent FG% this season (minimum 30 defended field goals):

20.0% - Victor Wembanyama

25.6% - OG Anunoby

27.0% - Drew Eubanks

27.9% - KCP

29.4% - Al Horford

30.0% - Derrick Jones Jr.

31.7% - Jrue Holiday

Not bad, piękny Derricku :)

https://twitter.com/TheLeadSM/status/1720173522717204957

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, LAF napisał(a):

Pozwolę sobie zabrać głos w tej sprawie. 
 

Wysoka Izba , drogi Marszałku a tak całkiem serio teraz. 
 

Dziwisz się ? Bo Ja w sumie niezbyt. Pragnę przytoczyć przykład z ostatnich PO gdzie @Principe sam ze sobą pisał bo @tangiers nie było a i tak przegrał.
 

Rozumiem , że skład mial lepszy @tangiers , ale może warto było by iść z duchem gry i w tej sytuacji i nie głosować na niego. Chociaż Ja też głosowałem na niego licząc , że się pojawi w II rundzie , ale się nie pojawił.  
 

Warto wyciągnąć z tego lekcje. 

Inna sprawa to właśnie głosując z duchem gry możemy bardziej urealnić zabawę bo kto by głosował u nas za Mia w parze z Mil. Pewnie u nas głosy by szły 4:1 dla Mil a jak było w realu każdy widział. 
 

Jest jeszcze jeden przykład z ostatnich PO gdzie głosowanie było niesmaczne ( aby nie napisać ostrzej ) , ale tak jak @Qcin_69 pisał wcześniej nie wskaże jaka to para bo ten ktoś mógłby się obrazić i ciężko było by o jakiś trade z nim czy inne rzeczy. Wiadomo o co chodzi. 

Wszyscy się obsrali wtedy w głosowaniu, bo jak to Heat nie będzie w finale?! 
 

Prawda jest taka, ze w takich sytuacjach team bez opisu tak jakby wychodził nieprzygotowany do serii. Kiedy maja nam się zdarzać „niespodzianki” jeśli nie przy takich okolicznościach? Tangiers by mnie pewnie wpierdolil i wysrał w normalnej serii, ale w takiej sytuacji…No cóż. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Lowest opponent FG% this season (minimum 30 defended field goals):

20.0% - Victor Wembanyama

25.6% - OG Anunoby

27.0% - Drew Eubanks

27.9% - KCP

29.4% - Al Horford

30.0% - Derrick Jones Jr.

31.7% - Jrue Holiday

Not bad, piękny Derricku :)

https://twitter.com/TheLeadSM/status/1720173522717204957

 

KCP!

 

Wembiego szkoda komentowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LAF napisał(a):

No , ale co zmieni jeżeli na 20 głosów, jeden śmieszek zagłosuje na Memphis ? ( choć od razu zaznaczam , że nie powinno tego być ) I tak ta drużyna nie awansuje tylko , dlatego, że jeden czy dwóch śmieszków na nią zagłosowało. 
 

Problem jest to, że przy bardziej wyrównane serii czasami decyduje coś innego niż opis czy dyspozycja graczy np ktoś kto zagrał słabe PO jedzie na łatce udanego RS ( widać to szczególnie w I rundzie ) albo głosy są bo ktoś ma lepszy PR od innego. 

Memphis to Ty szanuj!

Edwards wyrwał ten jeden głos własną krwawica 😉😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RonnieArtestics napisał(a):

To możemy pogadać o randle middletonie i keldonie ? ;)

Jak Qcin wkleił twój skład, to znowu wpadłeś w te swoje spazmy :)Ale ty możesz się przypierdalać, robiąc dokładnie to samo :) 

 

Godzinę temu, MarcusCamby napisał(a):

Lowest opponent FG% this season (minimum 30 defended field goals):

20.0% - Victor Wembanyama

25.6% - OG Anunoby

27.0% - Drew Eubanks

27.9% - KCP

29.4% - Al Horford

30.0% - Derrick Jones Jr.

31.7% - Jrue Holiday

Not bad, piękny Derricku :)

https://twitter.com/TheLeadSM/status/1720173522717204957

 

Drew dobry. Dobrze, że go mam przez nieogara na stanowisku oponenta :)

4 godziny temu, fluber napisał(a):

Z tym odchodzeniem jest największy problem, bo mam tu paru kandydatów do orania, ale jak znam życie to się obrażą, odejdą i gra zostanie skończona. Więc o kontrakcie Middletona ani słowem nie wspominam.

Zawsze można rozjebac zespół i odejść z gry pod pretekstem braku czasu i napierdalac po 80 postów dziennie w politycznym, przy braku ww. czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Pablo81 napisał(a):

 

Zawsze można rozjebac zespół i odejść z gry pod pretekstem braku czasu i napierdalac po 80 postów dziennie w politycznym, przy braku ww. czasu :)

Ale kto rozjebał zespół i odszedł z gry?

Bo chyba inaczej rozumiemy rozjebanie zespołu. Ja np. rozumiem rozjebanie zespołu poprzez zagwarantowanie 375 milionów dolarów w kontraktach graczom, którym konkurencja gwarantowała 3 razy mniej, a którzy zdobywają odpowiednio 13,2 punktów na 27,6% z gry i 7,3 punktów na 36,8% z gry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał(a):

Ale kto rozjebał zespół i odszedł z gry?

Bo chyba inaczej rozumiemy rozjebanie zespołu. Ja np. rozumiem rozjebanie zespołu poprzez zagwarantowanie 375 milionów dolarów w kontraktach graczom, którym konkurencja gwarantowała 3 razy mniej, a którzy zdobywają odpowiednio 13,2 punktów na 27,6% z gry i 7,3 punktów na 36,8% z gry. 

Należy w tym momencie zadać pytanie, kto odszedł jak ostatnia pizda, pisząc, że "nie ma czasu", siedząc przy tym całymi dniami na forum?

Poza tym to próbka kilku meczów. Serio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Należy w tym momencie zadać pytanie, kto odszedł jak ostatnia pizda, pisząc, że "nie ma czasu", siedząc przy tym całymi dniami na forum?

 

Nie wiem, czy jak ostatnia pizda, ale pewne względy prywatne spowodowały, że nie mogłem śledzić NBA tak jak dotychczas, przez co wolałem przez jakiś czas odpuścić niż rozjebać zespół. Wydaje mi się, że zachowałem się odpowiedzialnie. Gdy udało mi się pewne sprawy prywatne wyprostować wróciłem do gry, a i na forum też byłem bardziej aktywny. Najwyraźniej zlały Ci się te okresy w jedno.

5 minut temu, Pablo81 napisał(a):

 

Poza tym to próbka kilku meczów. Serio?

 

Wiadomka, za 3 sezony będą tylko lepsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pablo81 napisał(a):

Jak Qcin wkleił twój skład, to znowu wpadłeś w te swoje spazmy :)Ale ty możesz się przypierdalać, robiąc dokładnie to samo :) 

 

Drew dobry. Dobrze, że go mam przez nieogara na stanowisku oponenta :)

Zawsze można rozjebac zespół i odejść z gry pod pretekstem braku czasu i napierdalac po 80 postów dziennie w politycznym, przy braku ww. czasu :)

Masz skład ledwo pod podatkiem, a jak Porzingod już się połamie to nie wiem czy wbijesz w ogóle do play-in. Ja nie licząc  Aldridge mam team za 137mln, czyli praktycznie prawie mieszczę się w salary cap. I też sobie powalczę o play-in. Zazdrościsz, co nie? Trzeba było nie dawać ćwierć biliarda Juliuszowi Randle. 
 

O swoje spazmy się lepiej martw, bo przeczuwam, że szykuje się jakaś kolejna edycja panic moves po pierwszym głosowanku, tak jak rok temu :)

A Drew jest oczywiście dobry w obronie ale beznadziejny w ataku póki co, masa głupich strat, nie potrafi trafić piłką do kosza. Nie zachwyca raczej. 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Masz skład ledwo pod podatkiem, a jak Porzingod już się połamie to nie wiem czy wbijesz w ogóle do play-in. Ja nie licząc  Aldridge mam team za 137mln, czyli praktycznie prawie mieszczę się w salary cap. I też sobie powalczę o play-in. Zazdrościsz, co nie? Trzeba było nie dawać ćwierć biliarda Juliuszowi Randle. 
 

O swoje spazmy się lepiej martw, bo przeczuwam, że szykuje się jakaś kolejna edycja panic moves po pierwszym głosowanku, tak jak rok temu :)

A Drew jest oczywiście dobry w obronie ale beznadziejny w ataku póki co, masa głupich strat, nie potrafi trafić piłką do kosza. Nie zachwyca raczej. 

 

Ja na twoim miejscu po prostu bym się wstydził komentować tak krytycznie ruchy innych. 

Jesteś dennym GMem, masz okorpny, powtarzam - okropny, skład. Dałeś zonobijcy i osobie traumatyujacej swoje dzieci kontrakt czterokrotnie wyższy niż w realu. Już pomijając aspekt moralny wykazales się kompletną bezmyślnością. Dodatkowo upierales się, że jestem w podatku, co tylko pokazuje twój stan wiedzy.

I na koniec: Nie masz swoich pickow przez następne 4 lata!!!

Miej żesz trochę godności i resztek trzeźwego spojrzenia na sytuację i się nie osmieszaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Ja na twoim miejscu po prostu bym się wstydził komentować tak krytycznie ruchy innych. 

Jesteś dennym GMem, masz okorpny, powtarzam - okropny, skład. Dałeś zonobijcy i osobie traumatyujacej swoje dzieci kontrakt czterokrotnie wyższy niż w realu. Już pomijając aspekt moralny wykazales się kompletną bezmyślnością. Dodatkowo upierales się, że jestem w podatku, co tylko pokazuje twój stan wiedzy.

I na koniec: Nie masz swoich pickow przez następne 4 lata!!!

Miej żesz trochę godności i resztek trzeźwego spojrzenia na sytuację i się nie osmieszaj :)

 

XD 

Poczekajmy do pierwszego glosowanka ważniaku, zaraz będziesz się chciał osmy raz przebudowywać jak dostaniesz 10-17. 
 

Co do moralności. Wyluzuj, to tylko gierka, mogę dawac kontrakty jakie chce, komu chce a co robi w domu mnie c***a interesuje. Nie wiem czy dotrze do twojej pustej głowy fakt, że Bridges nie jest raczej jedynym graczem w historii NBA który ma coś złego na sumieniu, tylko duża większość z tych którzy maja jakaś przemoc na sumieniu nie dali się jeszcze złapać/ładnie się dogadali za kulisami. Np nie wiem czy wiesz, ale twój Porzingis był oskarżany o gwałt. No ale Odpowiedni przelew pewnie załatwił sprawę. Wiec mi tu nie moralizuj, bo ja nie mam wpływu na to, co który robi w domu. 

A jak gadasz o przepłacaniu to kto jak kto ale Ty akurat zamknij japę, płacisz 165 baniek za skład który może się nie załapać do play-in, więc martw się o swoj skład, nie mój. Jakbyś kumał zasady tej gry i umiał patrzec bardziej długofalowo niż jeden trymestr to może skumalbys, że jestem z każdym dniem tego sezonu w o wiele lepszej sytuacji od Ciebie, bo nawet jak nie wejdę do play-in, to  mam w miarę czyste konto latem jesli chodzi o kontrakty, gdy ty jeszcze 4 lata będziesz płacić 110 baniek rocznie tercetowi Randle-Middleton-Keldon, ja będę sobie budował od nowa w nastepne lato. A przez to że jestem oszczędny w tym sezonie, byłem tez w poprzednich, to nie będę nawet na minusie finansowo, no ale ty najwidoczniej jesteś chyba zbyt mało ogarnięty  żeby to zrozumiec i umieć cokolwiek ocenić, także twoja opinia lata mi koło mojego małego pyrtka.
 

takze tego, powodzenia w walce o play-iny, ale nie wróżę Tobie z taką formą graczy sukcesów w tej materii, trzymaj się ramy to się nie posramy. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

XD 

Poczekajmy do pierwszego glosowanka ważniaku, zaraz będziesz się chciał osmy raz przebudowywać jak dostaniesz 10-17. 
 

Co do moralności. Wyluzuj, to tylko gierka, mogę dawac kontrakty jakie chce, komu chce a co robi w domu mnie c***a interesuje. Nie wiem czy dotrze do twojej pustej głowy fakt, że Bridges nie jest raczej jedynym graczem w historii NBA który ma coś złego na sumieniu, tylko duża większość z tych którzy maja jakaś przemoc na sumieniu nie dali się jeszcze złapać/ładnie się dogadali za kulisami. Np nie wiem czy wiesz, ale twój Porzingis był oskarżany o gwałt. No ale Odpowiedni przelew pewnie załatwił sprawę. Wiec mi tu nie moralizuj, bo ja nie mam wpływu na to, co który robi w domu. 

A jak gadasz o przepłacaniu to kto jak kto ale Ty akurat zamknij japę, płacisz 165 baniek za skład który może się nie załapać do play-in, więc martw się o swoj skład, nie mój. Jakbyś kumał zasady tej gry i umiał patrzec bardziej długofalowo niż jeden trymestr to może skumalbys, że jestem z każdym dniem tego sezonu w o wiele lepszej sytuacji od Ciebie, bo nawet jak nie wejdę do play-in, to  mam w miarę czyste konto latem jesli chodzi o kontrakty, gdy ty jeszcze 4 lata będziesz płacić 110 baniek rocznie tercetowi Randle-Middleton-Keldon, ja będę sobie budował od nowa w nastepne lato. A przez to że jestem oszczędny w tym sezonie, byłem tez w poprzednich, to nie będę nawet na minusie finansowo, no ale ty najwidoczniej jesteś chyba zbyt mało ogarnięty  żeby to zrozumiec i umieć cokolwiek ocenić, także twoja opinia lata mi koło mojego małego pyrtka.
 

takze tego, powodzenia w walce o play-iny, ale nie wróżę Tobie z taką formą graczy sukcesów w tej materii, trzymaj się ramy to się nie posramy. 

Spoko,. spoko :)

Zbudować taki elitarny sklad oddając swoje picki na 4 kolejne lata to jest coś, więc nie mogę się doczekać jak latem twój ostry jak brzytwa umysł zbuduje z kontraktem Milesa w salary super drużynę :) Trzymam kciuki!

Narazie pozostaje ci rola super eksperta, bo beGM Pacers sezon już raczej zakończyli. Gratulacje dla posiadacza picku 1st Ind 24 :) Nie chcesz tankować? Żaden problem! Ronnie zrobi to za ciebie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Spoko,. spoko :)

Zbudować taki elitarny sklad oddając swoje picki na 4 kolejne lata to jest coś, więc nie mogę się doczekać jak latem twój ostry jak brzytwa umysł zbuduje z kontraktem Milesa w salary super drużynę :) Trzymam kciuki!

Narazie pozostaje ci rola super eksperta, bo beGM Pacers sezon już raczej zakończyli. Gratulacje dla posiadacza picku 1st Ind 24 :) Nie chcesz tankować? Żaden problem! Ronnie zrobi to za ciebie!

 

Przecież Bridges jak narazie wraca w drugim trymestrze, skad wiesz jak bedzie grał i czy w ogóle weźmie player option? 

PS. Jak ci wyszły te 4 lata ? mam swoj pick za rok, bo niżej niż Portland się nie da być raczej.

 

ps.2 mam w c*** tańszy team od ciebie, a jak narazie nie bedzie to nadużyciem jak powiem ze twoim zawodnikom idzie równie c***owo co moim, w tej grze lepiej tankować bez picku niż tankować będąc milion pod luxury, kiedy to wreszcie do ciebie dotrze ? Spójrz moze na finansowy bilans Pacers, ja mogę być sobie nawet za hornets, i nie grozi mi hardcap w przyszłym roku … 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Tak może być :)

Mogę być tez przed tobą jak twoje big3 forwardów się nie ogarnie ;D 

 

 

Zajebistą masz tez ławeczkę : Davion „3ppg” Mitchell i trzech Centrów, reszta nie łapie się na minuty w realu albo jest poza ligą. Fajniusio. Swietnie zbilansowany skład, na dziewięciu graczy którzy graja minuty w realu masz łącznie 4 centrow. To kiedy kolejna edycja rebuild, bo po I trymestrze chyba nie możesz nikogo oddać, czyli dopiero przed deadline?

To play iny już ci mogą odjechać dość daleko.. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.