Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, ignazz napisał:

Wiesz. To tez obciąża zarząd. Wyobrażasz sobie taka sytuacje np w rl lakers gdzie przez nieuwagę organizacji nie przeszedł by deal zabezpieczający zespół w dalszej walce o PO. Sam kiedyś nie zdarzyłem i wiem ze można było to zamknąć dwa dni szybciej niż strzelać nerwowo w ostatnie 5 minut. Tych rl lakers w razie niepowodzenia by przecież piętnowali. 

dobrze, ale powiedz o co Ci chodzi? jak chcesz dać Lakers 1 seed, to daj, ja obecnie skupiam się na tym aby 9 osobowa rotacją była gotowa na PO, jakoś brak McConnella dla którego byłoby ciężko o minuty czy słabego Uncle Jeffa, który nie grałby u mnie w PO więcej niż 4 minuty nie spędza mi jakoś snu z powiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ignazz napisał:

Wiesz. To tez obciąża zarząd. Wyobrażasz sobie taka sytuacje np w rl lakers gdzie przez nieuwagę organizacji nie przeszedł by deal zabezpieczający zespół w dalszej walce o PO. Sam kiedyś nie zdarzyłem i wiem ze można było to zamknąć dwa dni szybciej niż strzelać nerwowo w ostatnie 5 minut. Tych rl lakers w razie niepowodzenia by przecież piętnowali. 

spóźniliśmy się o 2 minuty bo Ashigaru jechał samochodem, już nie dramatyzuj :D takie uroki gru forumowej, myśle ze w realu by się to nie zadziałało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

spóźniliśmy się o 2 minuty bo Ashigaru jechał samochodem, już nie dramatyzuj :D takie uroki gru forumowej, myśle ze w realu by się to nie zadziałało ;)

Jak pisałem na najwyższych szczeblach tabeli liczą się detale. 

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

dobrze, ale powiedz o co Ci chodzi? jak chcesz dać Lakers 1 seed, to daj, ja obecnie skupiam się na tym aby 9 osobowa rotacją była gotowa na PO, jakoś brak McConnella dla którego byłoby ciężko o minuty czy słabego Uncle Jeffa, który nie grałby u mnie w PO więcej niż 4 minuty nie spędza mi jakoś snu z powiek

Tylko odpowiadam na pytanie które sam zadałeś. Ani nie dramatyzuje ani już nie rozwijam tematu. Napisałem jak jest. 

Przecież piłka w grze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Jak pisałem na najwyższych szczeblach tabeli liczą się detale. 

detal to u LBSa czy napisze opis czy nie i jak bardzo w tym opisie będzie odbiegał od głównych konkurentów, jak nie dostanie tam za bardzo po pizdzie to będzie się liczył w grze, jak dostanie wedle przewidywań bukmacherów to choćby sprowadził Bookera to dalej dostałby w becki ;)

Takze LBS, staniesz na wysokości zadania, czy nie staniesz? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ignazz napisał:

Tylko odpowiadam na pytanie które sam zadałeś

Nie zadałem żadnego pytania przecież :)

A co do piłki w grze, to nie za bardzo rozumiem o co chodzi, nie mam żadnego gracza real Nuggets, a sam pisałeś, że to support Joka zawodził, a ja mam kilku graczy w rewelacyjnej formie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Z uwagi na co?” Takie to było pytanie w kontekście twoich słabości. 
Nie ja pisałem o słabości supportu rl Joka w kontekście twojego składu. Tylko w kwestii ze jakbyś zachował należyta staranność miałbyś jeszcze lepszy skład.  I na koniec ja tylko wskazałem ten niuans nie pisząc nic jaki dla mnie masz seed o wspominaniu lakers nie wspominając . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

Eh karpiu, karpiu, miotasz się w podawaniu raz jednych raz drugich stats (tu nagle podjarały Cię on off, tu już tylko def on/offy, tu boxscore, tu W/L (sic!)) i piszesz o kryzysie Kury robiącym 31ppg na 66ts po powrocie i on/off +10/100, a chwalisz się mającym gorszy on/off Davisem jaki to impact daje :P Nie chce mi się już machać cząstkowych wyliczeń adv stats, na pewno po RS znów podam jak to wygląda, by było czarno na białym :) 

 

 

 

Wiesz ja tam cały sezon się borykam z masą urazów w moich mocarnych Lakers, ale prowadziłeś o 2W, bo miałeś w swoich krótkich Denver ultra-zdrowy roster. To jak teraz Ciebie też dopadło z absencjami z tak wąską rotacją to kto wie czy tych 2W nie odrobię 😉 [tak, wiem, że dalej mam absencji dużo, ale to już u mnie norma :D].

Uczciwie nie wiem, będę musiał się temu spokojnie przyjrzeć później po zakończeniu trymestru.

Ale na jakiej podstawie? :D

Curry zagral poki co w 9 meczach
Lebron w 3
Claxton mocno zjechal z poziomu

Nawet fajni Reaves i Hartenstein tego nie zrekompensuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo Paul George! Cała Minnesota jest dumna z Twojego hartu ducha i niezłomności w dochodzeniu do zdrowia.

Ryzykowac Twojego zdrowia nie będziemy w tym i tak straconym sezonie, wiec możesz śmiało odpoczywać w oczekiwaniu na kolejny, mistrzowski tym razem, sezon!

Cala Minnesota zawsze razem

auuuu auuuuu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Reikai napisał:

Jesli jakas bozia istnieje, to na pewno ma w swojej opiece Georga ze skonczylo sie tylko na czyms takim.

A FORUMEK OCZYWIŚCIE JUŻ ZDĄŻYŁ NAPISAĆ O KOŃCU KARIERY I O NAJGOREZYM KONTRAKCIE BEGM.

brawo!

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Szkoda, że jak Pelicans byli niszczeni przez kontuzje to narracja była inna :)

Przyjacielu Camby, mimo wielkiej sympatii to Pelicans nigdy nie należeli do największych Organizacji beGM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, january napisał:

Nie wiem skąd (tzn domyślam się :P) ta fiksacja tylko jednym elementem boxa (on/off) jako wyznacznikiem, ale to przecież też nie jest do końca prawda.

O, to ten moment sezonu gdy staty, którymi posługujemy się nacodzień, na pewnym etapie są już c***owe, bo nie pasują do narracji. 

Krótko. Skoro mam w drużynie Joka, który w tym c***owym Net spadł po ASG z +14 na +9 i w ogóle cała pierwsza piątka Nuggets w +/- przoduje, a sam Jok wyprzedza następnego w tym względzie nie-Nuggetsa o dwie długości, to można śmiało założyć, że taki lider daje swojej drużynie regularne zwycięstwa lub przynajmniej w większości spotkań pozwala zostawać w grze o wygraną. Podobnie jest zresztą z Brunsonem, który ma kapitalny okres w NYK, choć w marcu grał już gorzej to sumarycznie też jest na sporym plusie, bo Knicks to top3 Net post ASG w całej lidze (przynajmniej byli jeszcze chwilę temu. 

 Choć zawsze można znaleźć jakieś wady tej czy tamtej statystyki, to akurat w wypadku gwiazd Lakers potwierdza ona, że w tym sezonie nie dają takiego impactu do jakiego przywykliśmy, pisał to Karpiu o Stefku i widać to też w Heat z Butlerem. Natomiast już pudrowanie -7 Net Claxtona gdzie wyraźnie spadł mu drtg do granicy średniej ligowej, to chyba trochę za słaby chwyt. 

18 godzin temu, january napisał:

Jak chcemy pogadać o ogólnej c***owości rl dubs, heat czy nets, a nawet lakers w 3T to inny byłby to już temat do dyskusji :) 

no właśnie tu nie ma żadnej dyskusji, bo na chwilę obecną rl Nuggets to drużyna nierówna i chimeryczna, gracze jak Gordon, Brown czy KCP często wyglądają jak najgorsze wersję siebie. Wykazałbym się brakiem szacunku gdybym uznał, że muszę innym tłumaczyć różnicę pomiędzy tamtymi graczami a Conleyem, Brunsonem, Andersonem czy Caruso. Ty oczywiście podnosisz temat gry supportów Lakers, Heat czy Dubs, niestety to kolejny słaby zabieg, którego raczej nikt nie kupi, zwłaszcza, że wszyscy wiedzą jakie bilanse kręcą Twoje gwiazdy na przestrzeni już 4/5 sezonu ile meczöw u nas wspólnie zagrali, o jakie cele obecnie walczą, pomimo, że wszyscy oni grają w tych samych ekipach co rok temu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
  • Just gotta show some love to Ironman Looney.

    So far this season:

    Leads the NBA in offensive rebounds (243)

  • 7th in total rebounds with the least minutes played out of the top 7

  • 64.5% FG% (Career high)

  • Career highs in all rebounding categories (ORB, DRB, TRB)

  • 7.3 ppg (Career high)

  • On track for another 82 game season

    Highest offensive rating in the league too. He's been phenomenal. It's too bad there isn't a tracked stat for bone-crushing screens.
    https://www.basketball-reference.com/leagues/NBA_2023_per_poss.html

 

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.