Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie to jeszcze poruszyłbym kwestię tego playmakingu w odniesieniu do dwójki Ingram-DeRozan. 

Ingram:

- 4.9ast-3.2tov, 10.4 potential assists

- 113.1 ortg rl Pels z Ingramem bez Ziona, natomiast 112.6 ortg rl Pels bez Ingrama i Ziona na parkiecie

DeRozan:

- 5.1ast-2.2tov, 9.6 potential assists

- 115.3ortg rl Bulls z DDR bez Lavine, natomiast 112.8 ortg rl Bulls bez DDR, z LaVine na parkiecie

Warto dodać, że obaj są raczej typem graczy, którzy lubią zbyt długo i czasem niepotrzebnie przetrzymywać piłkę. 

Oczywiście, te statystyki wszystkiego nie oddają, ale trochę nie fair, że jeden z tych graczy jest tu trochę ciśnięty, a drugi kreowany na zbawiciela (i to w sumie ten gorszy). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

After last game, I wrote that Vassell was due for a breakout performance. Well, his performance against the Hawks was definitely a breakout performance. On offense, he was deadly. He hit 12-of-17 shots from the field and 5-for-8 from three-point range. When he wasn’t shooting a bomb from deep, he was getting to the basket and finishing with flair. Vassell was the most unguardable player on the court, without question. Defensively, I was almost as impressed. He got off to a little bit of a slow start on that end but got better and better. By the fourth quarter, he was flying around the court and playing perhaps his best defense of the season. Vassell has really good potential on both ends of the court and we were able to see that versus Atlanta.

Grade: A+

czekałem na taki wystep

 

@karpik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie widzieć Dunna czerpiącego radość z gry i z nową umową. Boli, że musiałem go zwolnić, ale cóż wystarczy uciec z Chicago do środowiska, które cię potrzebuję i człowiek odżywa. Oby nie musiałby się już martwić o wypadnięcie z ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.03.2023 o 21:17, LeweBiodroSmoka napisał:

@Reikai 

podzielasz opinię swojej gwiazdy? 

lol

Dzis przeciwko Lavinowi 0/4, he he.

 

Cytat

James Harden has averaged 12.3 points, 11.3 assists and 6.7 rebounds in 3 games versus the Bulls this season. 18FG%.

Cos mu te byki nie leza w tym sezonie.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

oglądałem, oglądałem 

inna sprawa, że ten steal w TO a potem dziecinna strata, to tak trochę Zach w pigułce, dużo szczęścia Bulls, oni przez cała sezon grali tylko iso

Poprawilem. Teraz i tak w miare jest jakikolwiek ruch pilki, zapewniam ze wczesniej bylo 100x gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Walker zalicza dwa kluczowe dla całego meczu bloki w końcówce podczas meczów 70 i 71 które dają W dla JAZZ 😎 u nas wtedy Memphis gra odpowiednio z GSW i Mavs 😉🤫

Do tego Sabonis wygląda słabiutko przeciwko Jazz właśnie dzięki Kesslerowi a u nas gra akurat z Dallas gdzie w tym okresie jednak Davis wygląda słabiej niżeli Litwin. Jaki był by efekt? Podobny?😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, kuba2419 napisał:

Walker zalicza dwa kluczowe dla całego meczu bloki w końcówce podczas meczów 70 i 71 które dają W dla JAZZ 😎 u nas wtedy Memphis gra odpowiednio z GSW i Mavs 😉🤫

Do tego Sabonis wygląda słabiutko przeciwko Jazz właśnie dzięki Kesslerowi a u nas gra akurat z Dallas gdzie w tym okresie jednak Davis wygląda słabiej niżeli Litwin. Jaki był by efekt? Podobny?

Ta, a Kelly Olynyk zalicza w meczu #71 kluczową trójkę... No muszę Ci powiedzieć, że to tak nie działa, bo to, że X zablokował Y na półtorej minuty przed końcem w meczu N, nie znaczy, że X zablokowałby Z kiedy wokół siebie ma inny zespół, ba, nie znaczy nawet, że w ogóle mielibyśmy w takim meczu crunch time ;)

Generalnie fajny ten Kessler, ale wybacz, do Mavs obecnie nie masz podjazdu, bo biorąc pod uwagę w jak dobrej formie jest moje obecne starting 5 - Trae, Jrue, Herb, Kelly, AD, to nawet bez Ziona ten zespół jest walcem, który raczej nie miałby większych problemów z Grizz bez Edwardsa, gdzie za go2guya robi Gordon Hayward.

20 godzin temu, ignazz napisał:

After last game, I wrote that Vassell was due for a breakout performance. Well, his performance against the Hawks was definitely a breakout performance. On offense, he was deadly. He hit 12-of-17 shots from the field and 5-for-8 from three-point range. When he wasn’t shooting a bomb from deep, he was getting to the basket and finishing with flair. Vassell was the most unguardable player on the court, without question. Defensively, I was almost as impressed. He got off to a little bit of a slow start on that end but got better and better. By the fourth quarter, he was flying around the court and playing perhaps his best defense of the season. Vassell has really good potential on both ends of the court and we were able to see that versus Atlanta.

Grade: A+

Chyba już zrzucił rdzę, bo pierwsze mecze po kontuzji miał meh, ale vs Hawks sam trzymał jako tako w grze Spurs w pierwszej połowie, a w drugiej pierwszy dał sygnał do ataku. W ogóle najbardziej imponujące jest to jak pozornie łatwo u niego wyglądają naprawdę trudne rzuty, które trafia. Np to corner 3 po hand offie z Keldonem, Vassell czasem wygląda jak młodszy brat KD.

W dniu 19.03.2023 o 16:04, january napisał:

Napisałbym, że strach w takim razie się bać o to kto go zmienia (mieć gorszy atak niż z takim ceglarzem jak Jones), ale...

Ten "ceglarz" trafia w T2 na razie przyzwoite 34% trójek, ma ponad 60% TS i odkąd przestał łapać drobne urazy, które wybijały go z rytmu, broni znowu na poziomie all-D. Generalnie tylko do niego, Murphy i Nance nie ma się o co przyczepić odkąd wypadł Zion, a ja tu widzę, że kolejny raz nieudolnie próbowałeś z niego zrobić kasztana, co tylko pokazuje, że kompletnie nie ogarniasz co się dzieje w Pels i nie oglądasz ich na co dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, karpik napisał:

Ta, a Kelly Olynyk zalicza w meczu #71 kluczową trójkę... No muszę Ci powiedzieć, że to tak nie działa, bo to, że X zablokował Y na półtorej minuty przed końcem w meczu N, nie znaczy, że X zablokowałby Z kiedy wokół siebie ma inny zespół, ba, nie znaczy nawet, że w ogóle mielibyśmy w takim meczu crunch time ;)

Generalnie fajny ten Kessler, ale wybacz, do Mavs obecnie nie masz podjazdu, bo biorąc pod uwagę w jak dobrej formie jest moje obecne starting 5 - Trae, Jrue, Herb, Kelly, AD, to nawet bez Ziona ten zespół jest walcem, który raczej nie miałby większych problemów z Grizz bez Edwardsa, gdzie za go2guya robi Gordon Hayward.

Patrząc jak zagrali Tre i Holiday w swoich 71 meczach które zaliczyli na <10pkt i jedynie AD zagrał na swoim poziomie oraz Olynyk to myślę że ten mecz mógł być w miarę wyrównany, Ant zaliczył kontuzje właśnie w 71 meczu podobnie jak Sochan który zagrał 8min chyba właśnie w 70 albo 71. Sorry Jure na 11pkt

 

Niby mecz meczowi nie równy ale jednak wielu z nas bierze pod uwagę np. 71pkt mecz Mitchella w Cavs i dodaje to tutaj do opisów jako duży pozytyw😉

Edytowane przez kuba2419
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, karpik napisał:

Ta, a Kelly Olynyk zalicza w meczu #71 kluczową trójkę... No muszę Ci powiedzieć, że to tak nie działa, bo to, że X zablokował Y na półtorej minuty przed końcem w meczu N, nie znaczy, że X zablokowałby Z kiedy wokół siebie ma inny zespół, ba, nie znaczy nawet, że w ogóle mielibyśmy w takim meczu crunch time ;)

Generalnie fajny ten Kessler, ale wybacz, do Mavs obecnie nie masz podjazdu, bo biorąc pod uwagę w jak dobrej formie jest moje obecne starting 5 - Trae, Jrue, Herb, Kelly, AD, to nawet bez Ziona ten zespół jest walcem, który raczej nie miałby większych problemów z Grizz bez Edwardsa, gdzie za go2guya robi Gordon Hayward.

Chyba już zrzucił rdzę, bo pierwsze mecze po kontuzji miał meh, ale vs Hawks sam trzymał jako tako w grze Spurs w pierwszej połowie, a w drugiej pierwszy dał sygnał do ataku. W ogóle najbardziej imponujące jest to jak pozornie łatwo u niego wyglądają naprawdę trudne rzuty, które trafia. Np to corner 3 po hand offie z Keldonem, Vassell czasem wygląda jak młodszy brat KD.

Ten "ceglarz" trafia w T2 na razie przyzwoite 34% trójek, ma ponad 60% TS i odkąd przestał łapać drobne urazy, które wybijały go z rytmu, broni znowu na poziomie all-D. Generalnie tylko do niego, Murphy i Nance nie ma się o co przyczepić odkąd wypadł Zion, a ja tu widzę, że kolejny raz nieudolnie próbowałeś z niego zrobić kasztana, co tylko pokazuje, że kompletnie nie ogarniasz co się dzieje w Pels i nie oglądasz ich na co dzień.

Padłeś ofiara klątwy Lamelo. 

Twraz Ty jesteś głównym fywalem Lakers na Zachodzie wiec wszystkie działa ustawione na Teksas, chyba nie jesteś zaskoczony takim obrotem sprawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kuba2419 napisał:

Patrząc jak zagrali Tre i Holiday w swoich 71 meczach które zaliczyli na <10pkt i jedynie AD zagrał na swoim poziomie oraz Olynyk to myślę że ten mecz mógł być w miarę wyrównany, Ant zaliczył kontuzje właśnie w 71 meczu podobnie jak Sochan który zagrał 8min chyba właśnie w 70 albo 71. Sorry Jure na 11pkt

Sochan nie zagrał w #71, a Ant też zaliczył całe 8 minut. Przyjmując Twój tok myślenia, choć jest wyjątkowo głupi, to Hayward zrobił zabójcze 10 pkt, Wood 12, MPJ 12 i liderem u Ciebie jest chyba Bogdanovic z 13 pkt. Nie wiem czy wyjdziesz tutaj z 70 pkt jako zespół...A u mnie oprócz AD, jeszcze Vassell z rekordem kariery, także wynik może być tylko jeden!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kuba2419 napisał:

Patrząc jak zagrali Tre i Holiday w swoich 71 meczach które zaliczyli na <10pkt i jedynie AD zagrał na swoim poziomie oraz Olynyk to myślę że ten mecz mógł być w miarę wyrównany, Ant zaliczył kontuzje właśnie w 71 meczu podobnie jak Sochan który zagrał 8min chyba właśnie w 70 albo 71. Sorry Jure na 11pkt

 

Niby mecz meczowi nie równy ale jednak wielu z nas bierze pod uwagę np. 71pkt mecz Mitchella w Cavs i dodaje to tutaj do opisów jako duży pozytyw😉

Ale przecież nikt tych wysrywów Alonzo nie bierze na poważnie, błagam nie idź tą droga wyliczania co się wydarzyło w realu mecz po meczu ;) karpik dobrze wytłumaczył dlaczego tak się nie robi, tylko „uśredniamy dyspozycje” na podstawie statsów z całego trymestru 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.