Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

daj Luce tamtego Chandlera to byś zobaczył różnicę, szybko się zapomina jaką głębią dysponowali tamci Mavs

Do kibica Mavs mówisz :)

Który wtedy zarobił na ich mistrzowie dobre siano, bo kurs był ponad @20 :)

A wiesz, że Mavs sprowadzali Tysona Chandlera jako backup Haywooda? :) Ciekawe kto postawił karierę Tysona na nogi. Oczywiście zdrowie też zrobiło swoje.

Głębia Mavs, gdzie drugim-trzecim najlepszym graczem był 37-letni Jason Kidd, a x-factorem DeShawn Stevenson :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, MarcusCamby napisał:

Żeby nie było, nie zapraszam do dyskusji. Ja o Carlisle nie zamierzam dyskutować, mac mnie wywołał to napisałem co myślę.

:D

Przecież to Ty mnie pierwszy wywołałeś :D

Żeby nie było, że ja tylko negatywnie o Ricku Carliślie, to dodam, że mi obecne sukcesy mavs nie zmieniły o nim opinii i spokojnie uważam go za ten sam tier co Greg Popovich czy Pat Riles.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Głębia Mavs, gdzie drugim-trzecim najlepszym graczem był 37-letni Jason Kidd, a x-factorem DeShawn Stevenson

Jet Terry? Marion? to była ekipa bez gwiazd, ale świetnie zbilansowana, dziwię się takim tejkom skoro mienisz się fanem

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Jet Terry? Marion? to była ekipa bez gwiaz, ale śwketnie zbilansowana, dziwię się takim tejkom skoro maniesz się fanem

Ja udzielałem się wtedy gdzie indziej, ale myślę że jakbyśmy zerknęli do archiwalnych stron na e-nba forum to ocena rosteru byłaby całkiem inna.

Także fajnie się ocenia po latach, ale fakty są takie, że ludzie nawet przeciwko Blazers nie widzieli w Mavs faworyta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten slot 7 loterii draftu jest jakiś lewy bo w każdym przypadku dał awans ekipie do top 4. Walczyłem o to z Grizz wiedząc ze to ogromne szanse na skok w top ale John Collins i Dejounte mieli inne zdanie tak jak głosujący.  Cóż gratuluje losu wygranym i patrzymy co dalej. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była kiedykolwiek gorsza pierwsza runda w historii beGM? Czterech GMów nie wystawiło opisu, w potencjalnie zaciętych seriach brak jakiejkolwiek polemiki i chęci przekonania innych do swoich argumentów. Dla mnie dramat

Edytowane przez LONGER01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LAF napisał:

Mały rebusik dla Was

a ) 3-14 FG 7 REB 1 AST 0 BLK 1 TO 6 PTS

b ) 8-16 FG 8 REB 5 AST 2 BLK 3 TO 31 PTS

Proszę przypasować linijkę do zawodnika tylko szybko nim @january wejdzie i popsuje nam rebusik 😃

Pierwszy to chyba Chris Paul w waznych meczach. Drugi nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla mego przyjaciela @Qcin_69.

Czy to pierwszy przypadek w historii naszej gry, żeby drużyna miała dwójkę zawodników w pierwszej s5?

Cytat

First Team

F: Giannis Antetokounmpo

F: Jayson Tatum

😄 Nikola Jokic

G: Devin Booker

G: Luka Doncic

Second Team

G: Stephen Curry

G: Ja Morant

F: Kevin Durant

F: DeMar DeRozan

😄 Joel Embiid

Third Team

G: Trae Young

G: Chris Paul

F: LeBron James

F: Pascal Siakam

😄 Karl-Anthony Towns

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.