Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, Lucas napisał:

Myślę że @LeweBiodroSmoka, który chyba jako jedyny zagłosował na Minnesote w 1 rundzie sam sobie wystawia świadectwo i pokazuje jakiego zespołu bardziej się boi w kolejnej rundzie. Ciężka sytuacja w szatni Denver teraz, skoro ich własny GM ze strachem w oczach myśli o zespole rywali.

🍿

Ja na miejscu lbs też wolałbym żeby jokic grał przeciwko yurtsevenowi i griffinowi zamiast jjj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Wielki Jokic może nie wystarczyć. Conley i O'Neale byli fatalni w PO

przyrównujesz mój zespół do dramatu w Jazz? 

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

ten drugi ma za sobą chyba też najgorszy RS w karierze odkąd gra startera

to ciekawe bo, pierwszy połowę rs miał chyba najlepszą

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Niepewna sytuacja Brogdona. O Grancie sam Smoku pisał, że gra kiepski sezon.

co jest niepewnego w sytuacji Brogdona?

Grant u mnie to nie jest typ co sobie pozwala na shutdown dwa sezonu z rzędu tylko od trzech gra główne skrzypce w ataku

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Suns wcale na Wolves nie muszą skończyć z upsetami.

to możesz teraz napisać gdzie widzisz przewagi Suns?

6 minut temu, fluber napisał:

Ja na miejscu lbs też wolałbym żeby jokic grał przeciwko yurtsevenowi i griffinowi zamiast jjj

a ja nie, w drugiej rundzie Sota byłaby znacznie silniejsza od tych Suns

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

przyrównujesz mój zespół do dramatu w Jazz? 

Jakby nie patrzeć 2/5 w ilości starterów się pokrywa. Ciężko tu będzie ich dobrze sprzedać.

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to ciekawe bo, pierwszy połowę rs miał chyba najlepszą

Nie wydaje mi się :)

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

co jest niepewnego w sytuacji Brogdona?

Nawet jak grał to z niezaleczonym urazem. Od dwóch lat ma spore problemy z kontuzjami. Nie jest to taki klasyczny shutdown.

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to możesz teraz napisać gdzie widzisz przewagi Suns?

A z tm przyjacielu to pozwolisz, że wstrzymam się do potencjalnie nowego tematu. I nie mówię, że Suns faworyt, ale może być dużo ciekawiej niż z Rockets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Wielki Jokic może nie wystarczyć. Conley i O'Neale byli fatalni w PO, ten drugi ma za sobą chyba też najgorszy RS w karierze odkąd gra startera. Niepewna sytuacja Brogdona. O Grancie sam Smoku pisał, że gra kiepski sezon.

Suns wcale na Wolves nie muszą skończyć z upsetami.

Gratuluję trzeźwej oceny sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Jakby nie patrzeć 2/5 w ilości starterów się pokrywa. Ciężko tu będzie ich dobrze sprzedać

jakby nie patrzeć to jeszcze s5 nie ujawniłem

trochę słabo, skoro jesteś przekonany, że kisiłbym takiego Conleya drugą serię z rzędu, będą zmiany i o tym pisałem już nieoficjalnie kilku osobom przed PO, Mike się nie obrazi, bo gra gówno, a w 2nd unicie będzie mu łatwiej

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Nie wydaje mi się

a dlaczego tak uważasz?

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Nawet jak grał to z niezaleczonym urazem. Od dwóch lat ma spore problemy z kontuzjami. Nie jest to taki klasyczny shutdown.

gdyby tak było to Pacers wpisaliby mu jakiś uraz w protokół, a do końca rs miał "rest" potwierdził to @karpik i może też to zrobić @cvbe, który ogladał Pacers regularnie po transferze Hulliburtona, nieładna zagrywka, z Twojej strony

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

A z tm przyjacielu to pozwolisz, że wstrzymam się do potencjalnie nowego tematu. I nie mówię, że Suns faworyt, ale może być dużo ciekawiej niż z Rockets.

szkoda, bo jakoś u mnie szybko znalazłeś mnóstwo mankamentów, ale rozumiem, że musisz te przewagi najpierw znaleźć, będzie ciężko, ja próbowałem i większych przewag nie widzę, no chyba, że ktoś uważa, że PO JJJ może spowolnić Joka... but please...

Teraz, Lucas napisał:

Gratuluję trzeźwej oceny sytuacji.

xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Brogdon jest zdrowy, problem to raczej jego tegoroczny zjazd jak chodzi o poziom;)

 

konkretnie jaki poziom? z tym co grali Pacers drugą część RS to może Jok by nie wiele zrobił, natomiast w meczach w których Brogdon grał prezentował się więcej niż przyzwoicie, no chyba, że oczekiwałeś od niego wygranych meczów

od 25 lutego czyli gdy wrócił na te kilka spotkań notował 21/5/6 na 56TS - faktycznie poziom po ciulu

@MarcusCamby

przejrzałem rs Royca, typ jako jeden z nielicznych nie odnotował regresu rzutowego patrząc na całe Jazz, nie wiem skąd Tobie wyszedł najgorszy sezon w karierze skoro nawet basic stats temu przeczo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

przejrzałem rs Royca, typ jako jeden z nielicznych nie odnotował regresu rzutowego patrząc na całe Jazz, nie wiem skąd Tobie wyszedł najgorszy sezon w karierze skoro nawet basic stats temu przeczo

Myśląc Royce O'Neale raczej myślisz o defensywie ze sporadyczną trójką. Ok, trójka została na swoim poziomie, ale defensywnie moim zdaniem zjechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Myśląc Royce O'Neale raczej myślisz o defensywie ze sporadyczną trójką. Ok, trójka została na swoim poziomie, ale defensywnie moim zdaniem zjechał.

całe Jazz zjechało w tym względzie, Snyder tak przestawił wajche na atak, że Jazz kończyli chyba z topowym ortg, to jakie to przyniosło skutki widzieliśmy w PO, Royce gra u mnie szmat czasu i chyba miał trochę lepsze nastawienie i perspektywy niż swoj odpowiednik w realu? nawet jeśli odnotował zjazd to nie na tyle żeby trzaść dupa przed Tobiasami i Bane'mi tego świata ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, LAF napisał:

Coś tam czytam te CBA i lepiej się orientuje więc zdaje sobie sprawę ile wynosi. 
 

A może @Pablo81 szykuje Maxa dla CP3 ? W końcu Ayton bez CP3 to nie to samo co Ayton z CP3  

A Ty wiesz, jak grał bez CP3? 

W meczach 59-73 nie grał Paul i zobacz, jakie wyniki uzyskiwali Suns i jak grał wtedy Ayton. Zanim napiszesz z pamięci obiegową opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał:

@LeweBiodroSmoka jak Chris zagra bez żadnych urazów i supportem i dobrym coachem serię i przegra wtedy można będzie coś napisać.

Paul miał Coty i obiegowo w opinii wielu najlepszy support w lidze, nie jestem fanem zrzucania tej klęski na Paula, no ale tak mu nie pomagasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MarcusCamby napisał:

Zdecydowanie za duży hejt spada na CP3. Booker podobno był już w TOP5 RS MVP i szczerze powiedziawszy nie wyglądał jak gracz kalibru superstar w tych PO. Nawet przeciwko Pelikanom musiał przepchnąć ich Point God.

o to to

ktoś pisał w temacie serii, że nie ma co Bookera winić, no chyba, że ktoś go miał za SS

a za kogo? ja pierdolle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.