Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, LAF napisał:

Podejrzewam, że nic nie odpisał nie dając się wciągnąć w lekką prowokacje więc i Ja też się nie dam. 

skoro lepiej wiesz, to się nie pytaj, odpisał, ale nie będę go cytować, bo to bezcelowe

16 minut temu, LAF napisał:

zachowaj lepiej siły na 1 R 

no to mi napisałeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, ozzy110 napisał:

Człowiek wraca do PO po 4 latach a tu na dzień dobry znowu Sixers z @Tecu :(

Poprzednim razem też walczyliśmy? Pamiętasz mniej więcej składy? 

U mnie na pewno Embiid, Simmons, Roco. 

W sumie to nie wiem czy był ktoś, na wschodzie, kto był w PO, z kim nie walczyłem. Tyle tych serii już było. 

Ale ten czas leci 😀

Miłej serii, szacunek za wysiłek w budowaniu składu i upór w dążeniu do awansu do PO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tecu napisał:

Poprzednim razem też walczyliśmy? Pamiętasz mniej więcej składy? 

U mnie na pewno Embiid, Simmons, Roco. 

W sumie to nie wiem czy był ktoś, na wschodzie, kto był w PO, z kim nie walczyłem. Tyle tych serii już było. 

Ale ten czas leci 😀

Miłej serii, szacunek za wysiłek w budowaniu składu i upór w dążeniu do awansu do PO. 

Ze mną się może spotkasz w tym roku a chyba się nie spotkaliśmy jeszcze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tecu napisał:

Poprzednim razem też walczyliśmy? Pamiętasz mniej więcej składy? 

U mnie na pewno Embiid, Simmons, Roco. 

W sumie to nie wiem czy był ktoś, na wschodzie, kto był w PO, z kim nie walczyłem. Tyle tych serii już było. 

Ale ten czas leci 😀

Miłej serii, szacunek za wysiłek w budowaniu składu i upór w dążeniu do awansu do PO. 

Na pewno Markkanen, Dunn i Tobias.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, LAF napisał:

Mógłbyś się wstrzymać z tego typu komentarzami do ogłoszenia oficjalnych wyników ? 🤓
 

Lepiej brzmiało by : „Jak awansujesz do II rundy to dostaniesz bonusa”

Nie pajacuj. Następna seria może być za rok. I to był żarcik poranny a nie myślenie kto z kim wygra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, january napisał:

1. Porównujesz zawodnika, który nie zagrał u mnie meczu, nie dostał koszulki meczowej, nie pobiegał na treningu do swojego startera przez 2/3 sezonu.

Brogdon to nie jest jakiś no name, którego LeBron czy Butler nawet za bardzo nie kojarzą, żeby można powiedzieć, że będzie im zwisało to, że rozmieniłeś go na future picki. On był normalnie ogłoszony jako zawodnik Lakers, twitter by się tym strasznie jarał, tak samo Twoi gracze. Ogólnie nie było w całej historii takiej sytuacji, żeby contender celowo oddał tej klasy zawodnika nie otrzymując w zamian nic, co by pomogło w bieżącym sezonie. 

16 godzin temu, january napisał:

2. Porównujesz wymienienie kogoś do dillonbrooksowania Herba Jonesa.

Ja nie dillonbrooksuję Herba, pisałem o tym, gdy go podpisywałem, nawet z Tobą o tym dyskutowałem, a Ty wciąż to powtarzasz, a to niestety jest kłamstwo. 

Ale jeszcze raz: Chcę utrzymać moje potencjalne S5 przez kolejne 2 lata, dlatego nie mając żadnego wyjątku, nie byłem w stanie dać Herbowi kontraktu dłuższego niż 2-letni w tym sezonie. Także zostały 2 opcje - albo to co ja zrobiłem, czyli wziąłem go na 2way, wkomponowuję go w zespół, w przyszłym sezonie dam mu normalną umowę do 2024 i na koniec kontraktu, Herb, jako 3y vet, będzie mógł dostać dobrą kasę na rynku. Druga opcja to właśnie dillonbrooksowanie, czyli stashuję go w tym roku i podpisuję na 2 lata w przyszłym, wtedy Herb w 2024 może maksymalnie dostać MLE w pierwszych dwóch latach, realnie najgorsza opcja dla niego, a dla mnie z finansowego punktu widzenia najlepsza. Wybrałem pierwszą opcję, bo wydaje mi się kompromisem między interesem klubu i zawodnika.

16 godzin temu, january napisał:

3. Porównujesz wymienienie kogoś do powiedzenia swojemu teamowi "nasz starter nie zagra z nami w PO, bo za 3 lata moglibyśmy zbankrutować, a na ten sezon i tak mamy wywalone" 

Ten ktoś to bardzo dobry starter, a nie byle bolek, który realnie wsparłby Twój zespół w walce o tytuł. I powód jest ten sam, co mój, tyle, że Ty mógłbyś zbankrutować już w tym roku.

16 godzin temu, january napisał:

4. Brogdon to jest grubo overrated :D Bardzo dobrze, że go sprzedałem w idealnym momencie. RL Pacers teraz strasznie chcą go opchnąć. Spadła mu bardzo mocno po kontuzjach defensywa. Fatalny sezon rzutowo. A jeszcze dodać trzeba, że on musi grać dużo z piłką, więc nie było opcji bym go w ogóle chciał mieć w rosterze przy swoich gwiazdach zamiast roleplayerów. O problemach zdrowotnych nawet nie wspominam.

Zawodnicy tak na to nie patrzą (vide LeBron chcący Westbrooka). Nieważne czy dobrze zrobiłeś czy nie, bo w oczach zawodników się osłabiłeś. Jeśli uważałeś, że to zły fit, mogłeś za niego otrzymać lepszy, ale postanowiłeś dostać picki, na które LeBron, Steph czy Butler mają wywalone.

16 godzin temu, january napisał:

5. Dodatkowo jak coś to ja bym bankrutował już teraz, Ty myślisz o hipotetycznym bankructwie za 3-4 lata.

Zawodnikom nie robi to raczej różnicy, w obu przypadkach celowo osłabiamy zespół na teraz, bo myślimy o przyszłości finansowej klubu. Różnica jest tylko taka, że jedyny problem jaki z tym mam jest taki, że są to przykłady ilustrujące, że coś w tym systemie finansowym nie jest tak, jak powinno, skoro doprowadza to do tak absurdalnych naszych decyzji (absurdalnych, bo są one dobre z punktu widzenia długofalowej płynności finansowej zespołu, a jednocześnie nie do wyobrażenia w real), a Ty widzisz drzazgę w moim oku, nie dostrzegając belki u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzmy otwarcie, czas skonczyc z ta blazenada na temat traktowania zawodnikow i wyciagania z tego wnioskow. jeden lepszy od drugiego, wlasne kategoryzowanie (ktos pamieta jeszcze jak january sprzedal butlera np albo potraktowal m.gasola? a on tu wypomina h.jones'a xd). System finansowy jest jaki jest i trzeba sie do tego dostosowywac.

gdyby teraz wszystkim wypomniec wszystko, to z graczy z dluzszym stazem na jakies preferencyjne traktowanie zasluguja tylko Lucas, Kolader i Fluber. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

powiedzmy otwarcie, czas skonczyc z ta blazenada na temat traktowania zawodnikow i wyciagania z tego wnioskow. jeden lepszy od drugiego, wlasne kategoryzowanie (ktos pamieta jeszcze jak january sprzedal butlera np?). System finansowy jest jaki jest i trzeba sie do tego dostosowywac.

gdyby teraz wszystkim wypomniec wszystko, to z graczy z dluzszym stazem na jakies preferencyjne traktowanie zasluguja tylko Lucas, Kolader i Fluber. 

Fajnie napisane ale nie wszystko jest tak zero-jedynkowe, miedzy stabilizacja flubera i Lucasa a rozsprzedawaniem mistrzowskiego zespołu który broni tytuł jest jeszcze sporo przestrzeni, takie teamy jak pacers Magic czy Heat dużo mniej jednak żonglują niż co niektórzy, w tym Ty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Fajnie napisane ale nie wszystko jest tak zero-jedynkowe, miedzy stabilizacja flubera i Lucasa a rozsprzedawaniem mistrzowskiego zespołu który broni tytuł jest jeszcze sporo przestrzeni, takie teamy jak pacers Magic czy Heat dużo mniej jednak żonglują niż co niektórzy, w tym Ty :D

no czyli zmierzmay do kategoryzowania i wytycznych pod swoje interesy.

ilu masz graczy z s5  tych samych co w sezonie 19/20?

co zrobil tangiers z brooksem?

alonzo rowniez zrobil pierdyliard transferow.

etc itd.

 

reasumujac nikt nie ma prawa rzucac kamieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.