Skocz do zawartości
Eld

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem go nie podpisywać w tym roku, ale po takim meczu chyba zasłużył, żeby zrobić to u nas w 2 trymestrze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, fluber napisał:

I w sumie gdyby nie to że mam niezależne potwierdzenie że umiem oceniać siły zespołów koszykarskich ( pozdro @Szulim)to sam bym zwatpil w swoją ocenę sytuacji. 

Jakies certyfikaty rozdawali ?

4 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

Bo tak szczerze z ręka na sercu, u mnie,akurat w tym trymestrze - kręcisz się koło 50% . Miałeś w jakims meczu całe swoje big3 dostepne? Bo tak na pierwszy rzut oka na początku sezonu nie było khrisa i brooksa a na końcu trymestru nie było Doncica..

A Jak duet Paul - Flet ma niski sufit to Doncic - Middleton chyba pizga głową codziennie w sufit :) Paul to lekko top5 mvp candidate na ten moment, ale jak zwykle widzę robi się z niego Kyle lowryego, bo rzuca 14pts na mecz

W ogole Brooks z forumowego kasztana jest teraz czlonkiem BIG3?. Szkoda, ze dopiero od jego nieudanego extension slysze te mile slowa :D Jeszcze rok na temu na glownej czytalem, ze zabiera minuty Greysonowi Allenowi.

Paul gra zajebiscie, ale Phoenix to inny poziom supportu. Paul gra w idealnej dla siebie roli, zwiekszenie scoringu na poziomie RS to jest mega wysilek i mysle, ze niewykonalny w tak dlugim okresie dla obecnego CP3. Leading scorerami sa na wschodzie Embiid, Luka, Harden, Durant Giannis, KAT/Mitchell itd. U Ciebie Van Fleet. W 1 trymestrze sprzyja ci wiele okolicznosci i bedzie to przeze mnie docenione. Jesli chodzi o moj team, to ogolna liczbe absencji zawyza Dragic, bez ktorego i tak mialem kim wypelniac minuty. W kazdym meczu wystawiam konkretna rotacje z ludzi, ktorzy nie podpisuja 10 dniowych kontraktow w real NBA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, tangiers napisał:

Jakies certyfikaty rozdawali ?

W ogole Brooks z forumowego kasztana jest teraz czlonkiem BIG3?. Szkoda, ze dopiero od jego nieudanego extension slysze te mile slowa :D Jeszcze rok na temu na glownej czytalem, ze zabiera minuty Greysonowi Allenowi.

Paul gra zajebiscie, ale Phoenix to inny poziom supportu. Paul gra w idealnej dla siebie roli, zwiekszenie scoringu na poziomie RS to jest mega wysilek i mysle, ze niewykonalny w tak dlugim okresie dla obecnego CP3. Leading scorerami sa na wschodzie Embiid, Luka, Harden, Durant Giannis, KAT/Mitchell itd. U Ciebie Van Fleet. W 1 trymestrze sprzyja ci wiele okolicznosci i bedzie to przeze mnie docenione. Jesli chodzi o moj team, to ogolna liczbe absencji zawyza Dragic, bez ktorego i tak mialem kim wypelniac minuty. W kazdym meczu wystawiam konkretna rotacje z ludzi, ktorzy nie podpisuja 10 dniowych kontraktow w real NBA.

Dragica to ja nawet nie biore pod uwagę, tylko Alonzo go uznaje za wzmocnienie i super ruch w lato z tego co pamietam. Ja go liczę jako maskotke w tym sezonie. ale masz wszystkich praktycznie z rotacji z conajmniej 5 nieobecnościami, a najwiecej nieobecności mieli Ci najlepsi twoi. Jak pytałem, odpowiedz mi w ilu meczach twoi najlepsi trzej grali razem w tym trymestrze? Bo wiem ze brooks i Khris wypadli na początku sezonu, a Doncic na końcu (trymestru). 

Co do brooksa - sam przecież byłem na nie przy tym extension i nie wiem czy pamietasz ale pisałem wtedy dlaczego - czwarty najlepszy zawodnik drużyny która grała w finałach - taki zawodnik cenilby się na więcej niż 14 czy ile mu tam rocznie proponowałeś - taki odpowiednik Mikala Bridgesa w realu pod względem tego jak „ważny” był dla twojego zespołu. 

Co do Paula - widziałeś może jak grał bez Bookera w tym sezonie ? Zgadzam się że to nie jest zawodnik na 25ppg, ale te 18-20 spokojnie może rzucać - gdy jest taka potrzeba.  Nie bez powodu on wciąż oddaje wiele rzutów w clutch, i po prostu wymiata wtedy. 
Natomiast VanVleet statystycznie nie różni się wiele od takiego Donovana Mitchella czy Bookera w tym sezonie. 
i jak przeczytasz mój opis dowiesz się tez ze jest zdecydowanie najlepszym zawodnikiem raptors, robi np. On/off na +15,3, co jest dość elitarnym wynikiem - a próbka 30 meczy nie jest aż taka mała żeby twierdzić że to jakiś fluke. 

Edytowane przez RonnieArtestics

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzy winy dla Pels? o_O 

Serio @fluber piątka Wall - Huerter - Okoro - Bagley - Harrell nie zrobiłaby więcej? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, MarcusCamby napisał:

Trzy winy dla Pels? o_O 

Serio @fluber piątka Wall - Huerter - Okoro - Bagley - Harrell nie zrobiłaby więcej? 

Dla mnie wall nie gra, tak jak Irving i Simmons. Oczywiście że by zrobiła, ale dałeś opis więc zabrałem Ci wygrane. Ale mogę dodać trzy które Ci zabrałem i odjąć że swoich jeżeli tak chcesz:) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@człowiek...morza napisałeś ze donovan Mitchell to top10 w tym sezonie - przed sezonem pisales ze VanVleet nie był nawet w top60. Mam nadzieje ze teraz jest chociaż w top25 u ciebie ?

https://stathead.com/basketball/pcm_finder.cgi?player_id2=mitchdo01&p1yrfrom=2022&player_id1=vanvlfr01&p2yrfrom=2022&sum=0&request=1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, MarcusCamby napisał:

Trzy winy dla Pels? o_O 

Racja, trzeba dodac Pelsom winy za obrzydliwe tankowanie. Bede tez musial karac Pels przez nastepne 10 lat na FA za ten haniebny czyn.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, tangiers napisał:

Racja, trzeba dodac Pelsom winy za obrzydliwe tankowanie. Bede tez musial karac Pels przez nastepne 10 lat na FA za ten haniebny czyn.

Słabe prowo :)

Dillona Brooksa nikt Ci nie zapomni :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, RonnieArtestics napisał:

@człowiek...morza napisałeś ze donovan Mitchell to top10 w tym sezonie - przed sezonem pisales ze VanVleet nie był nawet w top60. Mam nadzieje ze teraz jest chociaż w top25 u ciebie ?

https://stathead.com/basketball/pcm_finder.cgi?player_id2=mitchdo01&p1yrfrom=2022&player_id1=vanvlfr01&p2yrfrom=2022&sum=0&request=1

to porownanie ma mniej wiecej tyle sensu jak moje rok temu beasley'a z bookerem.

roznimy sie w tym, ze ja pisalem to dla beki, a ty na powaznie.

znamienna roznica

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, RonnieArtestics napisał:

taki odpowiednik Mikala Bridgesa w realu pod względem tego jak „ważny” był dla twojego zespołu. 

Piekne slowa. Zapamietan przed PO.

20 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Co do Paula - widziałeś może jak grał bez Bookera w tym sezonie ? Zgadzam się że to nie jest zawodnik na 25ppg, ale te 18-20 spokojnie może rzucać - gdy jest taka potrzeba.  Nie bez powodu on wciąż oddaje wiele rzutów w clutch, i po prostu wymiata wtedy. 
Natomiast VanVleet statystycznie nie różni się wiele od takiego Donovana Mitchella czy Bookera w tym sezonie. 
i jak przeczytasz mój opis dowiesz się tez ze jest zdecydowanie najlepszym zawodnikiem raptors, robi np. On/off na +15,3, co jest dość elitarnym wynikiem - a próbka 30 meczy nie jest aż taka mała żeby twierdzić że to jakiś fluke. 

Generalnie zdobywanie punktow i wygrywanie nie jest proste. Teoretycznie mowimy o trywialnych sprawach, ale jeszcze niedawno vox populi wsrod domoroslych specow z realgm czy podcasterow bylo takie, ze dobra zaslona i relokacja byla wazniejsza niz trafiony rzut. Paul nie daje takiego scoringu od 3-4 lat i uwazam, ze nie bedzie dawal systematycznie przez caly RS poza pojedynczymi seriami. Michell Redd tez byl najlepszym zawodnikiem Bucks i robil cyfry podobne do Raya Allena. Byl jednak duzo slabszym graczem. Mitchell i Booker stanowia duzo wieksze wyzwanie w organizacji schematow defensywnych. Co do pojedynczych on/offow to nie sa dla mnie miarodajne, co najwyzej splity z 3-5 man lineupami. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, człowiek...morza napisał:

to porownanie ma mniej wiecej tyle sensu jak moje rok temu beasley'a z bookerem.

roznimy sie w tym, ze ja pisalem to dla beki, a ty na powaznie.

znamienna roznica

Ja nie porównuje ich overall tylko ich osiągi w tym sezonie, napisałeś ze donovan jest top10 w tym sezonie, a VanVleet nie odbiega daleko od niego statystycznie w tym sezonie, a nawet jest wiele lepszy w rzutach za trzy 

11 minut temu, tangiers napisał:

Wyslucham ofert za pick NYK 1st 2022

Wedle obecnych wynikow 1 trymestru przewidywana czolowka draftu, pace  na ~ 24 winy

W zamian ktos na rookie scale, albo rocznym kontrakcie

Mam Tyusa Jonesa, Markusa Howarda, albo Tre Jonesa, pg ci się przyda ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@MMM2121 @człowiek...morza

Chyba sobie żartujecie. Rl Bulls mają kapitalnego Lonzo, kolejnego all-def gracza, czyli Caruso. Żaden gracz beGM Warriors nie grał na takim poziomie w tym trymestrze. W rotacji jeszcze trzech atletycznych wingów (Green, DJJ, Brown Jr), którzy przede wszystkim mają bronić i robią to dobrze. Vucević w tym roku jest ogólnie rzecz biorąc naprawdę solidny w obronie. Generalnie zespół w sile wieku, więc też ta intensywność na bardzo wysokim poziomie, co pomaga w obronie. 

Wy mi tu piszecie, że trójka Dort, Green, Noel ma dać wiekszy impakt, lol. 34-letni Green, co będzie musiał tu grać na znacznie zawyżonych minutach (zresztą Ingles następny dziadek też na jakiś grubych minutach, bo głębi żadnej tu nie ma, co jest jakąś abstrakcją) ma robić różnicę w obronie. Noela to pół trymestru nie było, jest tu backupem, a druga kwestia, że on żadna rewelacja w tym roku. On ma niby ten wielki impakt dawać? Idealnie wpis niżej Tangiers napisał o sympatiach, opiniach o poszczególnych graczach, pasuje tu jak ulał. Kolejna kwestia jest taka, że obrona rl Pacers, kiedy akurat Sabo gra na centrze to dobrze nie wygląda, a tu ma jeszcze Ingrama jako PF. 

Nieźle się uśmiałem panowie :)

Edytowane przez Braveheart22

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, fluber napisał:
  •  
  • Bulls: 7 - 21

Ale wiesz, że Kawhi jest kontuzjowany?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Braveheart22 napisał:

@MMM2121 @człowiek...morza

Chyba sobie żartujecie. Rl Bulls mają kapitalnego Lonzo, kolejnego all-def gracza, czyli Caruso. Żaden gracz beGM Warriors nie grał na takim poziomie w tym trymestrze. W rotacji jeszcze trzech atletycznych wingów (Green, DJJ, Brown Jr), którzy przede wszystkim mają bronić i robią to dobrze. Vucević w tym roku jest ogólnie rzecz biorąc naprawdę solidny w obronie. Generalnie zespół w sile wieku, więc też ta intensywność na bardzo wysokim poziomie, co pomaga w obronie. 

niezle to ja sie usmiewam, gdy porownujesz impact w obronie obwodowego do podkoszowego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Generalnie zespół w sile wieku, więc też ta intensywność na bardzo wysokim poziomie, co pomaga w obronie. 

Tegoroczni Bulls to w ogole pozamykali wszystkim mordy. Zestawili graczy odwrotnie do przekazu wmawianego przez Hollingera(za kilka lat osiagnie status smiesznosci Billa Simmonsa) i spolki. Lavine/Derozan przeciez nie graja right way, nie powinni bronic, a bronia. Nie maja normalnego PG, a graja skuteczna ofensywe i bronia dobrze z Vuckiem. Wszystkie stereotypy szlag trafil. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

niezle to ja sie usmiewam, gdy porownujesz impact w obronie obwodowego do podkoszowego

Ale o jakim wielkim impakcie Noela Ty mówiłeś? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Ja nie porównuje ich overall tylko ich osiągi w tym sezonie, napisałeś ze donovan jest top10 w tym sezonie, a VanVleet nie odbiega daleko od niego statystycznie w tym sezonie, a nawet jest wiele lepszy w rzutach za trzy 

Mam Tyusa Jonesa, Markusa Howarda, albo Tre Jonesa, pg ci się przyda ;)

Za pick to ja chce Van Fleeta

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Zapamietam przy Mikalu xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Ale o jakim wielkim impakcie Noela Ty mówiłeś? 

primo nie mowilem in concreto o impacie noela, tylko o calosci.

pisalem rowniez o tym co obie druzyny prezentuja na papierze.

byc moze z powodu urazow po stronie gsw, przede wszystkim nieobecnosci noela w polowie trymestry, bulls mieliby statystycznie aktualnie lepszy def.

calosciowo pod katem sezonu? nie. i nie widze w tym twierdzeniu nic smiesznego. tym bardziej jest jest oparte na twierdzenaich, ktore w zaden sposob nie zostaly dotychczas w historii ligi zakwestionowane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mijam Katowice. Obwodnica Krakowa tradycyjnie koszmar. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, ignazz napisał:

Mijam Katowice. Obwodnica Krakowa tradycyjnie koszmar. 

Jesteś skrajnie nie odpowiedzialny, nie dość że piszesz i czytasz begm w trakcie jazdy to jeszcze nie zrobiłeś opisu w święta!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi