Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, fluber napisał:

No nie wiem. Rl Warriors są 7-14 w 3T, to ile Ty chcesz dać Knicksom?

Mówię oczywiście o GSW ze Stefkiem, no zresztą o tym wiesz :D

4 minuty temu, Lucas napisał:

A tu akurat bede bronil @Alonzo, bo jego Orlando to tier wyzej niz Jazz z tego sezonu i przede wszystkim ma fitowo-talentowo lepsze warunki do grania Donovan. 

Yup. Nadal podtrzymuję oczywiście zdanie że finał konferencji będzie sukcesem ale i tak to >RL Jazz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, cvbe napisał:

Mówię oczywiście o GSW ze Stefkiem, no zresztą o tym wiesz :D

Czyli Poole, Draymond, Klay Thompson, Andrew Wiggins, Otto Porter, Kevon Looney, Jonathan Kuminga i Juan Toscano Anderson są gorsi niż

Poole, Mobley, Mikal Bridges, Monte Morris, Carmelo Anthony, Di Vincenzo, Zach Collins, Davis Bertans i Juan Toscano Anderson?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Lucas napisał:

A tu akurat bede bronil @Alonzo, bo jego Orlando to tier wyzej niz Jazz z tego sezonu i przede wszystkim ma fitowo-talentowo lepsze warunki do grania Donovan. 

jeśli Mitchell i KAT odpadna szybko to na nic to się zda niestety, ja też płaciłem cene za sweap Suns na Nuggets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LAF napisał:

13589AB5-D41D-4305-8BD3-303DBB0CB01F.thumb.jpeg.983285876134c515e3d2f897c4b68948.jpeg
 

Ja tu tylko to zostawię 

same shit co roku

12 minut temu, człowiek...morza napisał:

Nie wiem jaka będzie narracja, ale Curry grający zajebiste PO tak czy siak da Januaremu mistrzostwo.

trochę do tego daleko skoro nawet rs miał bardzo przeciętne nie licząc początku

tak czy inaczej Sota bez RobWilla ma o wiele mniejsze szansę i Lakers moga to wygrac suma talentu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi uznacie nurkica za grającego, to czuje się mocno zapomniany w tej wyliczance teamów, które się będą liczyc… 

 

Mam wtedy starting5 Paul-VanVleet-Justin Holiday-Bridges i Nurkic, oraz o wiele lepszą ławeczkę niż Magic. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

jeśli Mitchell i KAT odpadna szybko to na nic to się zda niestety, ja też płaciłem cene za sweap Suns na Nuggets

U Ciebie Nuggets to Jok, a u mnie Magic to suma tego co dałaby gra duetu Mitchell/KAT

58 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Jak mi uznacie nurkica za grającego, to czuje się mocno zapomniany w tej wyliczance teamów, które się będą liczyc… 

 

Mam wtedy starting5 Paul-VanVleet-Justin Holiday-Bridges i Nurkic, oraz o wiele lepszą ławeczkę niż Magic. 

Mam nadzieję Ronnie, że żartujesz z tą ławką.. Oczywiście szanuję Twoją wiarę w swój zespół, ale w Magic udało mi się zebrać jedną z najlepszych ławek w BeGM. Przez kontuzję Nunna brakuje mi może kogoś kto dawałby z ławki te 15-18pkt regularnie, ale mam 6 graczy dających te 8-12pkt i każdy z nich może mieć zawsze mecz na te 20pkt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alonzo napisał:

U Ciebie Nuggets to Jok, a u mnie Magic to suma tego co dałaby gra duetu Mitchell/KAT

Mam nadzieję Ronnie, że żartujesz z tą ławką.. Oczywiście szanuję Twoją wiarę w swój zespół, ale w Magic udało mi się zebrać jedną z najlepszych ławek w BeGM. Przez kontuzję Nunna brakuje mi może kogoś kto dawałby z ławki te 15-18pkt regularnie, ale mam 6 graczy dających te 8-12pkt i każdy z nich może mieć zawsze mecz na te 20pkt. 

8 pkt to robi w tym trymestrze wszystkich siedmiu moich docelowych rezerwowych, w tym niektórzy po ponad 15 pod nieobecność Nurkica w realu ;) do tego naprawdę prze-elitarny long-ange shooting od Nianga. 

 

przyznasz chyba,  że Tyus (Tre)-Shamet-Niang-Green-Olynyk(Eubanks) to zacna ławeczka, nikt z twoich lawkowiczow nie daje takiego impactu jak Tyus, mówię to z całą pewnością siebie że mam rację. 
 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

8 pkt to robi w tym trymestrze wszystkich siedmiu moich docelowych rezerwowych, w tym niektórzy po ponad 15 pod nieobecność Nurkica w realu ;) do tego naprawdę prze-elitarny long-ange shooting od Nianga. 

 

przyznasz chyba,  że Tyus (Tre)-Shamet-Niang-Green-Olynyk(Eubanks) to zacna ławeczka, nikt z twoich lawkowiczow nie daje takiego impactu jak Tyus, mówię to z całą pewnością siebie że mam rację. 
 

 

 

1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie, u mnie to Jok+ rzesza grajków top50 i top100, topowa obrona w grze + masa ofensywnego talentu

Przede wszystkim nie rywalizujemy ze sobą bezpośrednio w regularze - Nuggets grają na Zachodzie, a Pacers skończą sezon regularny na Wschodzie za Magic i raczej się nie spotkamy w I rundzie playoffs :) Zatem nie będę wnikał w mocne, czy słabe strony Waszych Teamów. 

Natomiast nie zgadzam się co do oceny mojej ławki - abstrah ując od naprawdę świetnego s5 jakie mam (jak chłopaki będą zdrowi) - Lowry/Mitchell/Gordon/Tucker/KAT, to Quickley/Mann/Martin/Boucher/G.Williams/Birch to bardzo głęboka i w zupełności wystarczająca ławka dająca mi komfort gry na każdej pozycji w naprawdę różnych ustawieniach. 

Quickley na ten moment ma 13,2pkt. 4,2zb. 3,5as. 1,8x3 na 39%

Mann 13pkt. 6,3zb. 3,3as. 1prz. 0,9x3 na 37%, FG 50%

G. Williams 9,2pkt. 4zb. 1,2x3 na 40% + zawsze ma jakieś bloki/asysty czy przechwyty i jego statsy nigdy nie oddają jego gry w obronie;

Boucher 10,1pkt. 7,2zb. 0,9x3 na marnych 29%, ale FG na 50%

Martin 8,5pkt. 3,5zb. 1,1prz. 1,2x3 na 55% !!! 

Do tego Birch ze słabymi statsami 4,6pkt. 4,4zb - ale jak gra, to często właśnie w s5 rl Raptors

Jest jeszcze Okeke z tankujących Magic - 9,7pkt. 5,7zb. 2,1as. 1,4prz. 0,7bl  2,2x3 na 35%- bardzo wszechstronne statsy, a ja nie mam dla niego minut po pozyskaniu PJa Tuckera.. czy McGruder z rl Pistons - 4,9pkt. 1,3x3 na 36% - ale dla niego również nie bardzo mam minuty. W sumie patrząc na statsy Quickleya, czy Manna w tym trymestrze - nie bardzo mi brakuje w tym sezonie Nunna ;) 

Jednak do umniejszania zasług/roli moich graczy już się tu przyzwyczaiłem - w 2T z jakiegoś powodu ludzie uznali, że Garland (którego bardzo lubię) jest lepszym graczem od KATa i spokojnie wygrywa z Magic nie tylko na wyjeździe, ale również podczas długiej i trudnej trasy wyjazdowej, grając zresztą chyba nawet b2b, albo bardzo dobrzy Pistons (których chwalę już od poprzedniego sezonu u nas) wygrywają ze mną równiez bez problemu u mnie pomimo braku power forwarda nawet na poziomie mojego Okeke, który by sobie i tak za dużo nie pograł, bo akurat na pf w tym sezonie nie mam kompletnie żadnych problemów :) I nie chodzi o to, że by takich meczy ze mną nie wygrali - bo mogliby, ale rozpatrywałbym to jako niespodziankę, a nie oczywistość - jak to zostało ocenione. 

Tak więc pozostaje mi tylko liczyć na to, że wszyscy oglądamy NBA i jednak na samym końcu zostanę sprawiedliwie oceniony :) 

 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Jak planujesz odpaść w 1st to w sumie spoko, ja nie planuję odpadać tak szybko ;)

 

Liczę na Finał wreszcie, choć 76ers mogą być wymagającym przeciwnikiem, a możliwe, że jeszcze ktoś się objawi u nas na Wschodzie- obaczymy jak to się potoczy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

nie pajumaju. przed chwila zobaczyles, ze jestes wyzej od nich. teraz widzisz co innego?

Rozstawiony będe z pewnością wyżej od Wizards i Heat, natomiast nie widzę sensu gdybania teraz jak mogłaby wyglądać ewentualna seria. 

@człowiek...morza Przecież napisałem:

13 minut temu, Alonzo napisał:

Liczę na Finał wreszcie, choć 76ers mogą być wymagającym przeciwnikiem, a możliwe, że jeszcze ktoś się objawi u nas na Wschodzie- obaczymy jak to się potoczy :) 

 

Wizards i Heat maja o tyle trudniejszą drogę do ewentualnego Finału, że grać będą prawdopodobnie cały czas bez przewagi parkietu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Heat przez multum kontuzji chyba sa najbardziej underrated zespolem w lidze. Luka z Mavs majac za support Brunsona, Porzingisa czy teraz zamiast niego genialnego Dinwiddie zrobia chyba lepszy bilans niz BeGM Heat.

Prawie wszyscy sa zdrowi, z Brooksa i Portisa juz nikt sie nie smieje.  A do tego jest Luka, ktory w 2 serie w PO pokazal wiecej cojones niz taki Harden przec cala kariere. 
 

HCA czy nie. Nie ma to dla mnie znaczenia, ale rozumiem ze rywale beda szukac na sile przewag. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.