Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

pewnie, że nie lepszy niż westbroży + kuzma + (odgłos świerszczy)

Żaden odgłos świerszczy. Mam znacznie szerszą i lepsza rotacje od Knicks. Sam fakt ilu moich graczy gra duże minuty w najlepszych zespołach NBA to pokazuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, fluber napisał:

Żaden odgłos świerszczy. Mam znacznie szerszą i lepsza rotacje od Knicks. Sam fakt ilu moich graczy gra duże minuty w najlepszych zespołach NBA to pokazuje

xd

Screenshot-20220309-085040.jpg

jeśli uznamy, że Kuzma to gracz nawet w granicach top50 to nie masz już nikogo kto mieści się w top100, to, że oni grają jakieś minuty to nic nie znaczy, Alonzo już próbował tak prowadzić narracje i poległ z kretesem

natomiast Bridges i Mobley to imo pewniaki do top50, Monte i Poole to topowi rolsi w tej lidze + kilka innych uznanych nazwisk, nikt by ich nie wymienił za tą Twoją niby-głębie, co znowu potwierdza, że nie masz większego pojęcia o lidze, a Twoim jedynym zajęciem tutaj jest ciśniecie po innych

dodatkowo Knicks w idealnym momencie wymienili Davisa + reszte assetow i teraz moga sobie spokojnie czekac nawet bez swojego picku, nawet bez play-in

co masz Ty?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

xd

Screenshot-20220309-085040.jpg

jeśli uznamy, że Kuzma to gracz nawet w granicach top50 to nie masz już nikogo kto mieści się w top100, to, że oni grają jakieś minuty to nic nie znaczy, Alonzo już próbował tak prowadzić narracje i poległ z kretesem

natomiast Bridges i Mobley to imo pewniaki do top50, Monte i Poole to topowi rolsi w tej lidze + kilka innych uznanych nazwisk, nikt by ich nie wymienił za tą Twoją niby-głębie, co znowu potwierdza, że nie masz większego pojęcia o lidze, a Twoim jedynym zajęciem tutaj jest ciśniecie po innych

Kuzma w 3T robi 24-9-6 i 1,3 bloku  na 46% FG i 40% za 3 i +5,6 w teamie który walczy o play-in.  W aktualnej formie jest easy w TOP 30. Westbrook jest dalej w TOP 100 o ile nie musi grać w teamie, który nie umie trafić za 3 i nie każe mu grać offball. Sto razy pokazywałem staty Westbrooka w meczach gdy LeBron nie grał. Ostatnio też miałeś okazję taki zobaczyć, był najlepszym graczem Lakers na parkiecie.

Bridges i Mobley mogą być w TOP 50 ogólnego rankingu, ale grając w zespole bez pierwszej i drugiej opcji w ataku, nie dają takiego impaktu jak powinni.

Poza czwórką którą wymieniłeś uznanym nazwiskiem jest Carmelo, cała reszta to scam.

DiVincenzo i Bertans to weź zobacz jak grają w tym sezonie, bo serio widzę że chyba ostatni raz inny mecz niż Nuggets to widziałeś dawno temu.

Mam 8 graczy w składzie, którzy są w regularnej rotacji zespołów z TOP 4 swoich konferencji.  Knicks mają 9 którzy w ogóle grają w NBA aktualnie. 

I k**** w jakiej rzeczywistości ten Grayson Allen, Connaughton, Graham, Ibaka, Whiteside, czy Craig to jakiś słaby poziom w stosunku do Bertansa, czy DiVincenzo? Przecież oni są od nich klasę lepsi.

Sam oddałeś w tym sezonie Monte za jakieś śmieci, ale na potrzeby wejścia GM-owi Knicks w dupę to nagle topowy roles się zrobił. 

Jednocześnie w temacie Nuggets przy pierwszym wpierdolu jaki dostanie Jokić Monte będzie przez Ciebie jebany, bo jak Jokić z takim plackiem ma coś wygrać. 

I wstyd pisać o tym, że nie mam pojęcia o lidze. Wszyscy pamiętają, co przejąłem 3 lata temu i jak bez tankowania i oddawania 1st rounderów, wyciągając graczy z dupy, albo stawiając na takich co ich wyśmiewaliście zrobiłem dwa razy z rzędu play-offs, a teraz nawet z bankructwem i potężnym hardcapem po 2T ciągle jestem na miejscu gwarantującym grę w play-in. Ty 5 sezon jedziesz na tym, że masz Jokića i w sumie nie udało Ci się zrobić nic sensownego, ja zrobiłem finał z Lovem, McCollumem i DeAndre Jordanem jako 2,3 i 4 najlepszym graczem drużyny, a BeGM Nuggets osiągnęliby pewnie to samo, gdyby prowadził ich mój pies i nie robił z tym teamem zupełnie nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Westbrook i Graham to dolny top graczy, którzy powinni mieć piłkę w dłoniach, nie mówiąc już o tym, że mieliby decydować o wyniku spotkań

Cytat

Potential liability: Devonte’ Graham | 51 points on 37 shots | 35.1/34.5/88.2 shooting splits | 12 assists, 3 turnovers

Potential liability: Russell Westbrook | 75 points on 63 shots | 46.0/10.0/64.0 shooting splits | 28 assists, 16 turnovers

ogólnie dostałeś ode mnie spoko bilans, bo chciałem docenić to Twoją miłość do Bricka i wiem, że w takich warunkach mógłby grać lepiej, ostatecznie jedank żałuje, bo nie ma za bardzo czego doceniać skoro Twoją jedyną taktyką jest atak na rywala i pisanie dyrdymałów o głębi, ten roster byłby memem w rl NBA, nie musisz być tego świadomy, nie musisz nawet w to wierzyć

12 minut temu, fluber napisał:

Poza czwórką którą wymieniłeś uznanym nazwiskiem jest Carmelo, cała reszta to scam.

no, właśnie dlatego nie wróże Tobie sukcesu w tej kampanii, szybko Ci poszło

13 minut temu, fluber napisał:

Jednocześnie w temacie Nuggets przy pierwszym wpierdolu jaki dostanie Jokić Monte będzie przez Ciebie jebany, bo jak Jokić z takim plackiem ma coś wygrać. 

:D :D :D co mi jeszcze powiesz? Monte ma taki okres obecnie, że ora Twój cały obwód na jednej nodze, ja go nie będę jebał bo znam jego ograniczenia, ale pomimo to walczyłem o niego 3 lata zamiast przez 3 lata sprzedawać ludziom plusowego Westbrooka

16 minut temu, fluber napisał:

I k**** w jakiej rzeczywistości ten Grayson Allen, Connaughton, Graham, Ibaka, Whiteside, czy Craig to jakiś słaby poziom w stosunku do Bertansa, czy DiVincenzo? Przecież oni są od nich klasę lepsi.

dobra beka, Graham to jeden z najgorszych clutch pleya, a Craig pomimo tego, że go kocham zamyka większość zestawień adv stats i był najgorszym starterem w tym sezonie, reszta to płotki, które nie dadzą żadnego większego impactu, no chyba, że mają walczyć zawsze o 10 seed już do końca karier, to może luz

oni grają w drużynach top4 obok najlepszych graczy, Twoim najlepszym graczem natomiast jest Kyle Kuzma

20 minut temu, fluber napisał:

Sam oddałeś w tym sezonie Monte za jakieś śmieci, ale na potrzeby wejścia GM-owi Knicks w dupę to nagle topowy roles się zrobił. 

nie jesteś w stanie mnie obrazić tym pi****leniem,znam wartość swoich graczy, a reszte oceni historia

21 minut temu, fluber napisał:

I wstyd pisać o tym, że nie mam pojęcia o lidze. Wszyscy pamiętają, co przejąłem 3 lata temu i jak bez tankowania i oddawania 1st rounderów, wyciągając graczy z dupy, albo stawiając na takich co ich wyśmiewaliście zrobiłem dwa razy z rzędu play-offs, a teraz nawet z bankructwem i potężnym hardcapem po 2T ciągle jestem na miejscu gwarantującym grę w play-in. Ty 5 sezon jedziesz na tym, że masz Jokića i w sumie nie udało Ci się zrobić nic sensownego, ja zrobiłem finał z Lovem, McCollumem i DeAndre Jordanem jako 2,3 i 4 najlepszym graczem drużyny, a BeGM Nuggets osiągnęliby pewnie to samo, gdyby prowadził ich mój pies i nie robił z tym teamem zupełnie nic.

pięknie Fluber, tak jak pisałem jesteś tu tylko krzykaczem, moja drużyna moja sprawa, moje sukcesy lub ich brak moją bolączką, chciałeś aby ludzie rzetelnie ocenili Twój skład, to właśnie, to robię, piękne przy tym, że połowa postu, to brednie,a druga, to Twoje żale i atak na kolejną osobę

życzę powodzenia mimo wszystko, przyda Ci się na pewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę za ostro moim zdaniem. Hassan czy Ibaka to dużo lepiej niż na prawdę fatalny Bertans na którego i w Dallas nie mogę patrzeć.  Może się tam jeszcze wkomponuje bo każdemu trzeba dać szanse ale knicks na serio postarali się aby mieć krotka kołdrę. Uważam ze oba zespoły maja potencjał i nie trzeba ich jechać za ostro ( knicks mogą grać coś jak rl Memphis bez Moranta swego czasu natomiast CHAR ułatwiają Russelowi dużo lepsza grę niż ma to w lakers pod surowym okiem papy Jamesa). To są bardzo mocne kandydatury na play in w których dzień konia może mieć przede wszystkim CHAR. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

bo nie ma za bardzo czego doceniać skoro Twoją jedyną taktyką jest atak na rywala i pisanie dyrdymałów o głębi, ten roster byłby memem w rl NBA, nie musisz być tego świadomy, nie musisz nawet w to wierzyć

Ty zacząłeś z tekstami o odgłosach świerszczy w moim składzie, a teraz obracasz kota ogonem i piszesz o jakimś ataku. To nie są dyrdymały o głębi, można policzyć, ile moi zawodnicy grają i w jakich klubach. To, że Ty oglądasz jeden zespół to nie znaczy, że w innych teamch nie grają ludzie. 

7 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

 

ogólnie dostałeś ode mnie spoko bilans, bo chciałem docenić to Twoją miłość do Bricka i wiem, że w takich warunkach mógłby grać lepiej, ostatecznie jedank żałuje, bo nie ma za bardzo czego doceniać skoro Twoją jedyną taktyką jest atak na rywala

Weź nie pierdol. W każdym trymestrze przygotowuję długi i rzetelny opis, Knicks wrzucają tylko highlighty i nazwiska 7 zawodników ze składu. I to ja jestem jechany za jakąś taktykę ataku na rywala? 

10 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

Westbrook i Graham to dolny top graczy, którzy powinni mieć piłkę w dłoniach, nie mówiąc już o tym, że mieliby decydować o wyniku spotkań

k**** poważnie?

Graham to jakaś c***oza, bo ma 51 punktów z 37 rzutów w clutch ( 1,37 punkta na rzut) , 12 asyst i 3 straty

Jednocześnie Morris zjada mój obwód na jednej nodze, bo ma 40 punktów z 29 rzutów w clutch ( 1,37 punkta na rzut) , 11 asyst i 4 straty

Jak ja mam poważnie dyskutować, jak mamy dwóch graczy na takim samym poziomie według statów w clutch i jeden nie może mieć piłki w rękach w końcówce, a drugi jest zajebisty. Noż k****.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Trochę za ostro moim zdaniem. Hassan czy Ibaka to dużo lepiej niż na prawdę fatalny Bertans na którego i w Dallas nie mogę patrzeć.  Może się tam jeszcze wkomponuje bo każdemu trzeba dać szanse ale knicks na serio postarali się aby mieć krotka kołdrę. Uważam ze oba zespoły maja potencjał i nie trzeba ich jechać za ostro ( knicks mogą grać coś jak rl Memphis bez Moranta swego czasu natomiast CHAR ułatwiają Russelowi dużo lepsza grę niż ma to w lakers pod surowym okiem papy Jamesa). To są bardzo mocne kandydatury na play in w których dzień konia może mieć przede wszystkim CHAR. 

Prawda jest taka, że jakby Boston zrobił wymiany okienko szybciej, albo im się Allen nie połamał to oni graliby w play-in. Ani Charlotte ani Knicks to nie jest team na play-in/play-offs. Korzystamy na słabości konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Prawda jest taka, że jakby Boston zrobił wymiany okienko szybciej, albo im się Allen nie połamał to oni graliby w play-in. Ani Charlotte ani Knicks to nie jest team na play-in/play-offs. Korzystamy na słabości konkurencji.

Trochę mnie zaskoczyła wcześniejsza bierność GM Bostonu bo pisałem do Niego w T1/2. Wiadomo coś na temat Allena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał:

Trochę mnie zaskoczyła wcześniejsza bierność GM Bostonu bo pisałem do Niego w T1/2. Wiadomo coś na temat Allena?

na razie bez określonego timetable - złamał palec nierzucającej ręki więc jest szansa że wróci na końcówkę RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ignazz napisał:

Trochę za ostro moim zdaniem. Hassan czy Ibaka to dużo lepiej niż na prawdę fatalny Bertans na którego i w Dallas nie mogę patrzeć.

oczywiście, dalej jednak nie są to nazwiska, które gwarantują cokolwiek, bo w rl są tylko rolasami, mój Bamba daje niegorsze cyfry z mojej ławki 

19 minut temu, ignazz napisał:

Uważam ze oba zespoły maja potencjał i nie trzeba ich jechać za ostro ( knicks mogą grać coś jak rl Memphis bez Moranta swego czasu natomiast CHAR ułatwiają Russelowi dużo lepsza grę niż ma to w lakers pod surowym okiem papy Jamesa)

to można było przepchać kolanem jeszcze jakiś czas temu, teraz Westbrook to wrak człowieka i gracza, pomimo faktu, że u nas ma na pewno łatwiej, nie widzę żadnego powodu by na dziś dawać mu dodatni impact w 2T (3T - korekta)

ogólnie jak pisałem, Knicks już nic nie muszą bo kontuzja Simmonsa i trochę poskładała, Fluber

zamiast się z tego cieszyć to w chamski sposób atakuje co chwilę Knicks, choć historycznie bliżej mu do Lamy niż do tych najlepszych

17 minut temu, fluber napisał:

Ty zacząłeś z tekstami o odgłosach świerszczy w moim składzie, a teraz obracasz kota ogonem i piszesz o jakimś ataku. To nie są dyrdymały o głębi, można policzyć, ile moi zawodnicy grają i w jakich klubach. To, że Ty oglądasz jeden zespół to nie znaczy, że w innych teamch nie grają ludzie. 

podtrzymuje to, a atak poszedł dlatego, że miałem dosyć tej chamówy, którą odwalasz, poza tym cm, to mój ziom, dobrze mieć ziomów, wiesz?

17 minut temu, fluber napisał:

Weź nie pierdol. W każdym trymestrze przygotowuję długi i rzetelny opis, Knicks wrzucają tylko highlighty i nazwiska 7 zawodników ze składu. I to ja jestem jechany za jakąś taktykę ataku na rywala? 

jesteś nie jechany tylko  aktualnie jesteś orany, a z racji tego, że mam od c***a czasu możesz spróbować jeszcze ze mną popisać, tylko kawę zrobię

17 minut temu, fluber napisał:

Graham to jakaś c***oza, bo ma 51 punktów z 37 rzutów w clutch ( 1,37 punkta na rzut) , 12 asyst i 3 straty

Jednocześnie Morris zjada mój obwód na jednej nodze, bo ma 40 punktów z 29 rzutów w clutch ( 1,37 punkta na rzut) , 11 asyst i 4 straty

Jak ja mam poważnie dyskutować, jak mamy dwóch graczy na takim samym poziomie według statów w clutch i jeden nie może mieć piłki w rękach w końcówce, a drugi jest zajebisty. Noż k****.

nikt nie wymaga od Monte aby oddawał ostatnie rzuty, a i tak ma na końcie buzzer sezonu, który dał Nuggets komfort psychiczny przed all-star brake, natomiast tamta dwójka to wszystko co masz w tej Twojej epickiej głębi

napisz mi znowu, że to reakcja na brak dowodów na Czesława, dobrze to zapamiętałem i teraz się odwdzięczam, choć chciałem machnąć reką na człowieczka, który chce być ekspertem od wszystkiego, ale stał się karykaturą samego siebie

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.