Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, LAF napisał:

Tutaj akurat dostałem wolną rękę jeśli chodzi o tego gracza.

Po czym koledzy zaprzeczyli ze jest dostępny No chyba ze oferta marzeń. 

Tak się motacie choc jak to stare wygi maja w zwyczaju pójdzie to jako przeciek lub nadgorliwosc na twoje konto 

Tak czy inaczej to jest zabawne jak wciskasz meltona a potem zza pleców słyszymy ze nie ma tematu od twojej starszyzny 

Get a Real job Man 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LAF to nie jest personalny atak na Ciebie tylko raczej drapie się po głowie po co twoje wpisy dla 2 GM Minny. Serio. Mimo tłumaczeń Maca średnio to kupując pytam dalej. W sumie siebie bo wy się motacie w zeznaniach. 

I nie oczekuje ze mi to wyjaśnisz 

Obserwuje niejako z nachosami i sosem mieszanym. Wiesz trochę serowego i trochę ostrego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał:

W sumie siebie bo wy się motacie w zeznaniach. 

Co jest nie jasnego? Chętnie wyjaśnię.

6 minut temu, ignazz napisał:

Obserwuje niejako z nachosami i sosem mieszanym. Wiesz trochę serowego i trochę ostrego 

Smacznego, ja zaś zjem zaraz tosty (a zatem również ser).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, fluber napisał:

 

Toscano praktycznie jest poza rotacja Warriors, bo jest dopiero szóstym guardem w rotacji i przegrywa minuty z paytonem i ostatnio moodym a że za rok stuknie mu trzydziestka to raczej gracz powoli do zapomnienia chyba że wróci do poziomu tych 36 procent z dystansu. 

Ale mam timing, Moody w nocy sie połamał więc toscano wraca do rotacji:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, fluber napisał:

Forbes to jest jednak może ostatni gościu w lidze co się potrafi po zaslonach i slalomie na 15 metrów uwolnić do czystej trojeczki, sentyment jest do takich graczy. 

Toscano praktycznie jest poza rotacja Warriors, bo jest dopiero szóstym guardem w rotacji i przegrywa minuty z paytonem i ostatnio moodym a że za rok stuknie mu trzydziestka to raczej gracz powoli do zapomnienia chyba że wróci do poziomu tych 36 procent z dystansu. 

Nie dziwie sie twoim opiniom skoro nzywsz Toscano guardem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, człowiek...morza napisał:

Nie dziwie sie twoim opiniom skoro nzywsz Toscano guardem.

Równie dobrze mogę nazwać go skrzydłowym, gościu praktycznie na każdej pozycji jest w stanie grać i na żadnej nie jest dobry, taki Daniel House dla biedaków, napisałem o guardzie bo Moody zajął jego miejsce w rotacji.  Mogę go nazywać swingmanem jeżeli dzięki temu poczujesz się lepiej

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fluber napisał:

Równie dobrze mogę nazwać go skrzydłowym, gościu praktycznie na każdej pozycji jest w stanie grać i na żadnej nie jest dobry, taki Daniel House dla biedaków, napisałem o guardzie bo Moody zajął jego miejsce w rotacji.  Mogę go nazywać swingmanem jeżeli dzięki temu poczujesz się lepiej

mozesz nie zabierac po prostu glosu w temcie o ktorym nie masz pojecia.

byloby prosciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, fluber napisał:

Widzę że nie tylko Bena Simmonsa boli tylna część ciała;) 

mnie nic nie boli. bardziej zastanawia, co ma na celu podawanie suchych faktow bez kontekstu (pozostale bramki to brak wiedzy, co juz zasugerowalem powyzej i przy czym dalej przystaje albo ograniczenie umyslowe)

jak podam suchy fakt, ze w zeszlym trymestrze westbrook zdobywal 17 pkt na 41 % z gry srednio, to moze zastanawiac jakim cudem miales wyzszy bilans. 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, człowiek...morza napisał:

mnie nic nie boli. bardziej zastanawia, co ma na celu podawanie suchych faktow bez kontekstu (pozostale bramki to brak wiedzy, co juz zasugerowalem powyzej i przy czym dalej przystaje albo ograniczenie umyslowe)

jak podam suchy fakt, ze w zeszlym trymestrze westbrook zdobywal 17 pkt na 41 % z gry srednio, to moze zastanawiac jakim cudem miales wyzszy bilans. 

 

Kuzma > Ben Simmons w tym sezonie, może dlatego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, człowiek...morza napisał:

 

jak podam suchy fakt, ze w zeszlym trymestrze westbrook zdobywal 17 pkt na 41 % z gry srednio, to moze zastanawiac jakim cudem miales wyzszy bilans. 

 

Zapewne dlatego ze Jordan Poole zdobywał 15 pkt na 43 % z gry i opuścił 6 meczów:) 

A zarówno Westbrook jak i Poole byli w rl NBA 2 strzelcami naszych drużyn. 

5 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Kuzma > Ben Simmons w tym sezonie, może dlatego :)

Kuzma w tym tygodniu miał mecze na 34 i 36 punktów. Żaden gracz Knicks w żadnym meczu w rl NBA w tym sezonie tyle nie zdobył. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wrocil Goran, Sato dostal minuty w Wizz. Sytuacja na obwodzie wyglada juz lepiej niz podczas 2 trymestru. Z updatow opoznia sie powrot Rose z kontuzji (nowosc). Brooks wraca niedlugo. Do tego Oladipo jako wild card. 

p.s.

Dinwiddie jedna ma jeszcze sporo w baku. Co jest istotne,  jak trapowali Luke z bezsilnosci kola srodka boiska to wystawil mu sie po pilke, wjechal do srodka, poczekal az przyjdzie pomoc i podal do cornera. Hardaway jr do dzisiaj tego nie potrafi, a do Brunsona az tak nie pomagaja ze wzgledu na jego size. Brunson po grze Villanovie generalnie podaje po katach zazwyczaj niedostepnych dla graczy o jego wymiarach, ale w NBA nadal latwiej zamknac mu passing lanes niz takiemu Spencerowi(nie oceniam przy tym dokladnosci)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Qcin_69 napisał:

@MarcusCamby jakiś update odnośnie rozwoju Tatuma? 

 

Ale co konkretnie jak rok temu już dawał impact w okolicach TOP10 ligi, jego sweet jumper to poziom jakiego nie było w tej lidze od czasu prime Melo, a przy tym roku był w defie na poziomie all-def.

Raczej po ostatnim sezonie rozbudził apetyty na superstara pełną gębą, ale widać że jest jeszcze zbyt chimeryczny i podejmuje za dużo złych decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Ale co konkretnie jak rok temu już dawał impact w okolicach TOP10 ligi, jego sweet jumper to poziom jakiego nie było w tej lidze od czasu prime Melo, a przy tym roku był w defie na poziomie all-def.

Raczej po ostatnim sezonie rozbudził apetyty na superstara pełną gębą, ale widać że jest jeszcze zbyt chimeryczny i podejmuje za dużo złych decyzji.

chimeryczny był na starcie sezonu, gdzieś od początku stycznia gra na poziomie top5(?) ligi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

chimeryczny był na starcie sezonu, gdzieś od początku stycznia gra na poziomie top5(?) ligi

Nie bardzo wiem czemu akurat pytasz mnie, skoro ja od pierwszego sezonu mówię, że Tatum to talent czystej wody, gdy laiki jeszcze jarały się Simmonsami i Mitchellami tej ligi :P

Na początku sezonu był rozczarowujący, zespół bardziej ciągnął Jaylen Brown. Na przestrzeni sezonu pozostaje przy swoim - chimeryczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Nie bardzo wiem czemu akurat pytasz mnie, skoro ja od pierwszego sezonu mówię, że Tatum to talent czystej wody, gdy laiki jeszcze jarały się Simmonsami i Mitchellami tej ligi :P

Na początku sezonu był rozczarowujący, zespół bardziej ciągnął Jaylen Brown. Na przestrzeni sezonu pozostaje przy swoim - chimeryczny :)

bo jesteś obiektywnym obserwatorem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba się cieszyć, bo już niedługo zostanie u niego zdiagnozowana kurzajka na pięcie

z kolei u Bamby widać, że ten jumper jest już bardzo przyjemny choć jak wszystko wymaga jeszcze doszlifowania, niemniej w takiej formie będzie nieoceniony dla gry 2nd unitu, no i liczę na jego rozwój przy Joku

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.