Skocz do zawartości

H2H FUCK 2018/19


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Pół godziny analizy kogo wziąć na te 3 dni.

Dobrze, że wziąłem Knoxa, trochę gorzej, że został na ławce.

Tradycyjnie pojadę Zenkiem: "jak do tego doszło, nie wiem".

 

Do mojej listy AllTime FB-pizdodzbanów obok Luola Denga, Coreya Maggette i D'Angelo dodaję Gary'ego Peni... Harrisa. Po co jak go w ogóle brałem?

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry motyw. Rano decydowałem czy brać dzisiaj Patrick Beverly czy Shai Gilgeous-Alexander.

 

Wziąłem Patricka.

Shai zagrał lepiej, ale gdybym go wziął nic by mi to nie dało, bo zabrakłoby mi 1 steala i 1 bloku do remisu z Buła.

 

Natomiast Shaia wziął PeWee i dzięki niemu wygrał bloki z Cwebbem więc dla mnie lepiej ;-)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mega słaby tydzień w 3pt - Hardaway zagrał jeden mecz bo wymianka ale to i tak c*** w morzu potrzeb

skończyło się 3-6 z Robem, chociaż szkoda tych kilku zbiórek, to i tak uważam że mogło być gorzej biorąc pod uwagę liczbę meczy gości z wymiany mavs-nix

 

plus jest taki że zgarnąłęm DSJa i gość będzie orał w nixach

 

moim cichym bohaterem jest d`angelo russell, który rozgrywa najlepszy sezon w karierze i już zapomniałem że miałem Johna Walla w drużynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż nie wierzę kto się znajduje w moim składzie... KCP i Roziera już się pozbyłem, ale żeby wyrzucić scruby w osobach Knoxa, Garyego Penisa i PJa Fuckera potrzebuje drastycznego zwiększenia limitu zmian w tygodniu.

Wypada się cieszyć, że takimi scrubami przegrałem tylko 2-7... a strasznie mnie boli, że muszę trzeci tydzień z rzędu grać tym grzbietem, PJem Fuckerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej celowałem w wygranie FG%, choć wiedziałem że wystawiając Smarta i Westbricka będzie to trudne i nie wiedziałem czy w ogóle ich wystawiać. Po info że Lowry nie zagra, zostawiłem ich w składzie, bo zacząłem liczyć na te 3P i olałem FG%. Mało brakło, a wygrałby i to i to.

 

btw. do zakończenia sezonu jeszcze trochę czasu ale gdyby pozostało tak jak jest teraz, to w ostatnim tygodniu (łączonym zresztą), obecna czwórka z czuba tabvelii gra między sobą :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.