Skocz do zawartości

NBA Draft 2019


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, LONGER01 napisał:

Ja się zastanawiam, czemu jest taki hype na Garlanda? Był dopiero #16 w high school class, zagrał tylko cztery pełne mecze w okropnym zespole przeciwko totalnym dziadom. Nie podaje, atletyczny freak to on nie jest, 6'2 w butach z krótkimi rączkami a są mocki w których jest na 4 miejscu

A nie 6’3 i 6’5 wingspan? To nie aż taki złe warunki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Jendras napisał:

Jeżeli Griffin nie potwierdzi opinii sprawnego managera, to Zion niewiele pomoże.

Być może, ale to równie dobrze mogli być Mavs. Zresztą, Pelicans też są stacked jeżeli chodzi o talent, i to mocno.

Pozytyw nowej loterii to fakt, że trafią się jacyś Hawks, którzy nie patrzą się na lotto i grają swoje. Minus to fakt, że zamiast tego będziemy mieć teraz straszną walkę o miejsca 6-9, które są niesamowicie wartościowe - i fakt, że mocno utalentowane teamy mają dużo większe szanse na mocne picki, co może wypaczać sens loterii tak jak w tym roku.

Więc mam duże wątpliwości czy te nowe zasady loterii się opłacają. To, co tam ze Zionem zrobią Pels, to już inna sprawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, BMF napisał:

Być może, ale to równie dobrze mogli być Mavs. Zresztą, Pelicans też są stacked jeżeli chodzi o talent, i to mocno.

Pozytyw nowej loterii to fakt, że trafią się jacyś Hawks, którzy nie patrzą się na lotto i grają swoje. Minus to fakt, że zamiast tego będziemy mieć teraz straszną walkę o miejsca 6-9, które są niesamowicie wartościowe - i fakt, że mocno utalentowane teamy mają dużo większe szanse na mocne picki, co może wypaczać sens loterii tak jak w tym roku.

Więc mam duże wątpliwości czy te nowe zasady loterii się opłacają. To, co tam ze Zionem zrobią Pels, to już inna sprawa. 

Nie no loteria na plus jest. będzie preferowała po pierwsze teamy które dobrze rozwijają młodzież i pomimo świetnych perspektyw lepsze teamy będą miały większa szanse na bardzo dobry peak. Na pewno nowe zasady opłacają się lidze ale już nie takim organizacjom jak NY. Innymi słowy team z szansami na PO będą jeszcze lepsze a te od szorowania dna muszą zmienić organizacje i zacząć rozwijać graczy z niższymi numerami a nie bezczelnie tankować. To tylko poziom  ligi zwiększy.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BMF napisał:

Być może, ale to równie dobrze mogli być Mavs. Zresztą, Pelicans też są stacked jeżeli chodzi o talent, i to mocno.

Tylko widzisz, Mavs sobie poradzili i bez wysokich picków. That's my point. 

Dobry management > fart w loterii, może poza przypadkami, gdy trafia się prospect faktycznie "jeden na milion", ale tu i na starych zasadach bywało różnie (np. Spurs i Duncan).

Cytat

fakt, że mocno utalentowane teamy mają dużo większe szanse na mocne picki, co może wypaczać sens loterii tak jak w tym roku. 

No nie wiem, czy większa losowość może wypaczać sens czegoś, co nazywa się loteria - jak dla mnie to jest odwrotnie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.05.2019 o 21:47, january napisał:

Przegrali wszyscy, najbardziej ci z 2-6 seedu przed lotto spadając o 3 miejsca, trochę Dallas tracąc pick.

Moim zdaniem Mavs neutralni. Chyba nawet lepiej, że oddali lotto pick w słabym drafcie, w dodatku w najgoszej możliwej konfiguracji dla Hawks, bo gorzej spaść się już chyba nie dało. Jedynie wkurza mnie, że mając takie same szanse jak Pels i Grizz, Mavs spadli na 10 miejsce, a te dwa kasztany awansowały na 1 i 2.

Gdyby się fartło i przyszedłby Zion, to mając core Luka/Zion/Porz i miejsce na prawie maxa, Nix i Hawks te I rundowe picki mogliby sobie wsadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ptak napisał:

Przecież to totalny debilizm. Wybrany koleś stwierdza, że mu się odwiedziło i już?

Przecież nie jest jeszcze wybrany a do 10 czerwca może się wycofać z draftu.

Pisałem tylko o teoretycznej możliwości jakby mu się to strasznie nie podobało, byłoby śmiesznie 😀 Paru dziennikarzy o tym spekulowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.