Skocz do zawartości

Powrót Magic Basketball


Piotr Zarychta

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

 

Erball polecił dziś loże NBA i zastanawiam się czy to coś nowego obok Waszego pomysłu czy zmieniliście nazwę?

 

Bo dwa papierowe magazyny o NBA w Polsce to ciekawie brzmi

 

to zupełnie odrębny projekt, pierwszy numer online dostępny jest za free, za  wydanie papierowe trzeba zapłacić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejdź na profil loży i tam musisz się kontaktować z władzą przez private

Napisałem do niego ale na razie nie odpisał czy ma jeszcze papierowe wydanie na zbyciu

Właśnie widzę, że magazyn ma stworzoną osobną zamkniętą grupę na fejsie, co wystarczająco mnie zniechęciło do dołączania do tej arystokracji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widzę, że magazyn ma stworzoną osobną zamkniętą grupę na fejsie, co wystarczająco mnie zniechęciło do dołączania do tej arystokracji:)

 

Na grupie masz same informacje o tym magazynie, bez zbędnego pitolenia - więc jeżeli jesteś zainteresowany to wbijaj bez problemu :]

Jeżeli chodzi o obecny numer to chyba możesz go odczytać tylko online, bo wydanie papierowe jest już chyba zamknięte (info do twórcy), bo na dniach ma wyjść numer wrześniowy. 

 

Nie róbmy offtopu i w tygodniu ja labo Kucio (albo sam autor) założy odpowiedni temat :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to wyglada cenowo, objętościowo i jakościowo?

teksty całkiem spoko, przeczytałem już praktycznie całe wydarzenie online i miło spędziłem czas.

Cenowo poniżej 30 zł

Nie znam dokładnej ceny bo tę uzależnili od liczby zamówionych. Najwyższa to było 29 zł chyba

 

 

Co do magic basketball to jaka spina skoro MB nie ma jeszcze na rynku? A jeśli obie będą dobre to nie pożałuje kasy

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teksty całkiem spoko, przeczytałem już praktycznie całe wydarzenie online i miło spędziłem czas.

Cenowo poniżej 30 zł

Nie znam dokładnej ceny bo tę uzależnili od liczby zamówionych. Najwyższa to było 29 zł chyba

A ile tych tekstów jest porownujac chociazby do mvp magazynu czy mb kiedyś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że znów się udało.

Udało się wymyślić sposób aby MB nie miał szans na powrót zaistnieć. Naprawdę stworzenie mu konkurencji w tym momencie jest zapewne przypadkiem :)

 

Osobiście mam to w dupie ale wiecie jak to się skończy ? Ani jednego ani drugiego wkrótce nie będzie.

 

Idź Pan w chu z tą polską mentalnością..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pytanko... Na dole drugiej strony znajduje się taki komunikat:

 

Magazyn ma charakter informacyjny i nie został stworzony w celach zarobkowych. Wykaz źródeł oraz lista osób, których praca została wykorzystana do powstania tego magazynu, znajduje się na ostatniej stronie magazynu. 

 

No i nie znalazłem... Ani na ostatniej stronie, ani na przedostatniej, ani na żadnej innej. Wszystko co chciałem sprawdzić, to skąd pochodzą wykorzystane w magazynie zdjęcia...? Czy ktoś mógłby pomóc w tej sprawie...?

Edytowane przez Jeff Hanneman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pytanko... Na dole drugiej strony znajduje się taki komunikat:

 

 

No i nie znalazłem... Ani na ostatniej stronie, ani na przedostatniej, ani na żadnej innej. Wszystko co chciałem sprawdzić, to skąd pochodzą wykorzystane w magazynie zdjęcia...? Czy ktoś mógłby pomóc w tej sprawie...?

Jest napisane że to magazyn jednoosobowy na 1 stronie i za wszystko odpowiada "loża nba" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest napisane że to magazyn jednoosobowy na 1 stronie i za wszystko odpowiada "loża nba" :smile:

 

Zauważyłem. Po prostu zastanawia mnie jak dużo papierowych egzemplarzy musiał(-a?) sprzedać, żeby przy cenie 29 PLN / szt. wystarczyło na druk magazynu i zakup wykorzystanych w nim zdjęć? Bo zgodnie z informacją z drugiej strony czasopisma rozumiem, że twórca / właściciel / wydawca resztę zarobionych pieniędzy przeznacza wyłącznie na opłaty związane z prowadzeniem działalności gospodarczej (ZUS, VAT, PIT etc.)?

 

Chyba że na razie leci(-cą?) na stracie inwestując pieniądze pochodzące z innego źródła (własny kapitał / kredyt / inwestor zewnętrzny)?

Edytowane przez Jeff Hanneman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz, że licencja na fotki nie została zakupiona? :tongue:

 

Ależ skąd. Na pewno była, skoro projekt wystartował, jest oficjalnie prezentowany i kolportowany. Pytam z ciekawości - sam robię w mediach, więc wiem jak to wszystko wygląda. Np. takie zdjęcia Marka Eatona - ciekawe czy były kupowane z jednego źródła i ile kosztowały? Tyle co na np. Getty Images?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.