Skocz do zawartości

Powrót Magic Basketball


Piotr Zarychta

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie bierzcie na serio wpisu tego gościa, Pan Z. zamiast chować się za oświadczeniem zarządu powinien napisać kilka słów od siebie, a nie wysyłać swoich trolli aby gloryfikowały danie tyłka i oszukanie ludzi na niemały hajs

konto założone w lutym, akurat przy starcie MB, rocznik 81 - i jeszcze frytki do tego

Założyłem właśnie w celu informacji o MB i celem jego zakupu. Z resztą już o tym pisałem, i nie będę się tłumaczył, trollem to nazywaj sobie kogoś innego szanowny Panie. Nie podoba Ci się moje zdanie, rocznik Ci nie pasuje, to nie czytaj, daj "ignoruj" i po sprawie. A dziękować mi wolno, kiedy lektura czasopisma sprawiała mi przyjemność, i żeby tu pisać nie muszę być 24h online i mieć 6000 odpowiedzi bo z nikim się nie ścigam.

Edytowane przez Majer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Majer napisał:

Widzę żeś się przyczepił do mnie, od samego początku. Czy gdzieś w regulaminie jest napisane kiedy można założyć konto a kiedy nie? Założyłem właśnie w celu informacji o MB i celem jego zakupu. Z resztą już o tym pisałem, i nie będę się tłumaczył, trollem to nazywaj sobie kogoś innego szanowny Panie. Nie podoba się moje zdanie, rocznik Ci nie pasuje, a co Ci do tego! I jeszcze jedno, nie gloryfikuję żadnej osoby (polecam czytać do końca). A dziękować mi wolno, kiedy lektura czasopisma sprawiała mi przyjemność, i żeby tu pisać nie muszę być 24 online i mieć 6000 odpowiedzi bo z nikim się nie ścigam, więc odp się ode mnie szanowny Panie.

to prawda, nie musisz nic, a od początku nawalasz elaboraty tylko w jednym tonie, jakbyś nie zauważył to sytuacja jest trudna, ludzie czują się oszukani, a Ty znowu wpadasz z banialukami, jeśli rzeczywiście masz 38 lat i poświęcasz tyle czasu na pisanie takich pierdół to Ci szczerze współczuje

serwus

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej żałosne jest, a doczytałem teraz że kasy nie zwrócą 

Sorry ale nazwijmy to po imieniu to sk****syństwo

Ciekawe ilu było subskrybentów i ile w sumie "spółka" przytuliła z kasy ludzi którzy zostali z niczym

Rozumiem że projekt nie wypalił, szkoda, ale zrobić swoich ludzi w c***a to trzeba niestety mieć tupet 

W tej chwili przestaję słychać zarychty na solo i innych kanałów związanych

Ze sportowym pozdrowieniem...

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, josephnba napisał:

Najbardziej żałosne jest, a doczytałem teraz że kasy nie zwrócą 

Sorry ale nazwijmy to po imieniu to sk****syństwo

Ciekawe ilu było subskrybentów i ile w sumie "spółka" przytuliła z kasy ludzi którzy zostali z niczym

Rozumiem że projekt nie wypalił, szkoda, ale zrobić swoich ludzi w c***a to trzeba niestety mieć tupet 

W tej chwili przestaję słychać zarychty na solo i innych kanałów związanych

Ze sportowym pozdrowieniem...

 

Przecież nie zwrócą nie dlatego, że się nachapali, ale dlatego, że zapłacili kasę za papier, wydruk i prawa a zamówienia nawet tego nie pokryły. Musieliby dołożyć z prywatnej kasy. A płacili na pewno z góry bo są nowi na rynku a tacy zawsze muszą płacić z góry. Oni są stratni dużo więcej niż ludzie, którzy prenumeratę wykupili.

Chłopaki porwali się z motyką na słońce i - niespodzianka - nie udało się. Ale próbowali i jednak dali ludziom trochę do poczytania. 

I z ciekawości ? Wykupiłeś prenumeratę ? Czy tak hobbystycznie obrzucasz c***ami ? 

Jeśli miałeś to Cię pocieszę. Otóż niewłaściwy rachunek finansowy sprawił, że pismo zbankrutowało. To oznacza, że gazeta którą kupowałeś była warta znacznie więcej niż wycenili ją autorzy. Tak więc zapłaciłeś mniej niż realnie były warte. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Sebastian napisał:

Jeśli miałeś to Cię pocieszę. Otóż niewłaściwy rachunek finansowy sprawił, że pismo zbankrutowało. To oznacza, że gazeta którą kupowałeś była warta znacznie więcej niż wycenili ją autorzy. Tak więc zapłaciłeś mniej niż realnie były warte. 

Ciekawy sposób myślenia jak na przedsiębiorcę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba pocieszać w ten sposób tych co w 2008 roku stracili oszczędności życia w bankach które padły. 
ich wina bo za niskie prowizje płacili 

Teraz, Sebastian napisał:

Realistyczny. Większość bankructw wynika nie z machlojek a właśnie z niewłaściwego rachunku ekonomicznego, przeszacowania możliwości lub nieoszacowania ilości pracy do wykonania. 

A to nie ma odpowiedzialności finansowej za zobowiązania?

A raczej za niewykonanie umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sebastian napisał:

Realistyczny. Większość bankructw wynika nie z machlojek a właśnie z niewłaściwego rachunku ekonomicznego, przeszacowania możliwości lub nieoszacowania ilości pracy do wykonania. 

Ten wynika z tego, że zapewne się po prostu nie opłaca produkcja, bo jest za mały popyt na ten sam materiał.

Ale to nie znaczy, że gazeta powinna kosztować przykładowo 500zł za sztukę, bo dopiero wtedy biznes zacząłby się bilansować czy nawet przynosić zyski. Wiadomo, że gazety za 500zł nikt nie kupi i jej wartość nie wzrosła, bo tak wysokie są koszty jej produkcji.

Trochę jestem zdziwiony, że ta gazeta tak szybko padła. Mój brat prenumeruje miesięcznik brydżowy i cały czas trzymają się na rynku. A tu nawet pół roku inicjatywa nie przetrwała. Mnie osobiście Zarychta zraził na dzień dobry tekstem o złodziejach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Sebastian napisał:

Ale próbowali i jednak dali ludziom trochę do poczytania. 

To przede wszystkim wygląda z boku na bardzo słabo przygotowane przedsięwzięcie, patrz informacja o przeszacowaniu rynku (niespodzianka), szukaniu sponsora po uruchomieniu projektu (sic), przy uruchomieniu prenumeraty w rocznym zakresie (lol). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, BMF napisał:

To przede wszystkim wygląda z boku na bardzo słabo przygotowane przedsięwzięcie, patrz informacja o przeszacowaniu rynku (niespodzianka), szukaniu sponsora po uruchomieniu projektu (sic), przy uruchomieniu prenumeraty w rocznym zakresie (lol). 

Ale ja ostrzegałem przed tym zanim zaczęli. Bez badań, bo nie były potrzebne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał:

To trzeba pocieszać w ten sposób tych co w 2008 roku stracili oszczędności życia w bankach które padły. 
ich wina bo za niskie prowizje płacili 

A to nie ma odpowiedzialności finansowej za zobowiązania?

A raczej za niewykonanie umowy?

To zależy jaka jest forma działalności i wysokość szkody. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BMF napisał:

To przede wszystkim wygląda z boku na bardzo słabo przygotowane przedsięwzięcie, patrz informacja o przeszacowaniu rynku (niespodzianka), szukaniu sponsora po uruchomieniu projektu (sic), przy uruchomieniu prenumeraty w rocznym zakresie (lol). 

i jeszcze potrzebowali roku aby się na to wszystko "sumiennie" przygotować, "aby potem nie było zaskoczenia"

polecam sobie przejrzeć pierwsze strony tematu

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Ten wynika z tego, że zapewne się po prostu nie opłaca produkcja, bo jest za mały popyt na ten sam materiał.

Ale to nie znaczy, że gazeta powinna kosztować przykładowo 500zł za sztukę, bo dopiero wtedy biznes zacząłby się bilansować czy nawet przynosić zyski. Wiadomo, że gazety za 500zł nikt nie kupi i jej wartość nie wzrosła, bo tak wysokie są koszty jej produkcji.

Trochę jestem zdziwiony, że ta gazeta tak szybko padła. Mój brat prenumeruje miesięcznik brydżowy i cały czas trzymają się na rynku. A tu nawet pół roku inicjatywa nie przetrwała. Mnie osobiście Zarychta zraził na dzień dobry tekstem o złodziejach.

No ale miesięcznik brydżowy to kosztuje pewnie cały tyle co 3 kartki MB :) Format, kolory, papier.

Bez jaj ludzie. W Polsce nawet Playboya zlikwidowano, a na pewno jest u nas więcej fanów gołych babek niż spoconych "murzynów" biegających po parkiecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pomijam różne kwestie, bo mnie to j*bie, ale nie zwrócenie kosztów zakupu subskrybentom od tak to j*bane sk****syństwo itak trzeba oceniać ten projekt a nie wybielać go po czasie, zwłaszcza, że podobnej jakości teksty idzie znaleźć na mediach społecznościowych ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Sebastian napisał:

Przecież nie zwrócą nie dlatego, że się nachapali, ale dlatego, że zapłacili kasę za papier, wydruk i prawa a zamówienia nawet tego nie pokryły. Musieliby dołożyć z prywatnej kasy. A płacili na pewno z góry bo są nowi na rynku a tacy zawsze muszą płacić z góry. Oni są stratni dużo więcej niż ludzie, którzy prenumeratę wykupili.

Chłopaki porwali się z motyką na słońce i - niespodzianka - nie udało się. Ale próbowali i jednak dali ludziom trochę do poczytania. 

I z ciekawości ? Wykupiłeś prenumeratę ? Czy tak hobbystycznie obrzucasz c***ami ? 

Jeśli miałeś to Cię pocieszę. Otóż niewłaściwy rachunek finansowy sprawił, że pismo zbankrutowało. To oznacza, że gazeta którą kupowałeś była warta znacznie więcej niż wycenili ją autorzy. Tak więc zapłaciłeś mniej niż realnie były warte. 

 

 

 

 rachunek ekonomiczny  zaczal im sie nie zgadzac duzo wczesniej niz w ostatnich dwoch tygodniach, powinni dokladac ze swoich pieniedzy a nie z cudzych ktore defacto ukradli .

zarychta sobie wesolo belkocze w social media , dziwie sie ze nikt go nie jedzie od zlodziei LOL

to kunsumenci/rynek ustalaja cene produktu , wie jesli nie kupowali to gazetka byla za droga.pismo zbankrutowalo bo sie wzieli za nie amatorzy-romantycy a nie profesjonalisci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.