Skocz do zawartości

Powrót Magic Basketball


Piotr Zarychta

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

No niestety, brak info na FB, brak info od Redakcji w tym temacie, brak info na stronie internetowej. Dodatkowo nie wiadomo co z planowaną przeze mnie prenumeratą numerów 7 - 12 (bo jak na razie wykupiłem prenumeratę pierwszych 6 numerów). Oby coś się ruszyło w temacie ...

Edytowane przez SpursNation
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzający jest ten brak informacji, zerowy odzew na maila. Taka olewka zupełna. Wygląda to mało profesjonalnie. Ja mam akurat prenumeratę na rok. Jestem w stanie zrozumieć jakieś problemy, przesunięcia w czasie, nawet to, że to może być już koniec gazety. Byłbym w stanie nawet odpuścić pieniądze za resztę numerów....ale nie, nie po tym co jest. Przy reaktywacji MB można było co chwilę coś pisać, informować, reklamować...a teraz nie można krótkiego zdania wyjaśnienia dać? Napisać przepraszam czy coś w tym stylu? Nie wiem co będzie dalej, ale na pewno już nigdy nikt mnie nie namówi na żadną prenumeratę (mimo, że magazyny były świetne i super się je czytało).

p.s.

Co dziwne bardzo podobnie było z magazynem MVP... dopóki było ok to było ok, a potem nagle kontakt się urwał i zero kontaktu, zero wyjaśnień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Marcin11 napisał:

Co dziwne bardzo podobnie było z magazynem MVP... dopóki było ok to było ok, a potem nagle kontakt się urwał i zero kontaktu, zero wyjaśnień...

a to nie jest jakoś tak, że jest tam dość podobna ekipa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Marcin11 napisał:

Wkurzający jest ten brak informacji, zerowy odzew na maila. Taka olewka zupełna. Wygląda to mało profesjonalnie. Ja mam akurat prenumeratę na rok. Jestem w stanie zrozumieć jakieś problemy, przesunięcia w czasie, nawet to, że to może być już koniec gazety. Byłbym w stanie nawet odpuścić pieniądze za resztę numerów....ale nie, nie po tym co jest. Przy reaktywacji MB można było co chwilę coś pisać, informować, reklamować...a teraz nie można krótkiego zdania wyjaśnienia dać? Napisać przepraszam czy coś w tym stylu? Nie wiem co będzie dalej, ale na pewno już nigdy nikt mnie nie namówi na żadną prenumeratę (mimo, że magazyny były świetne i super się je czytało).

p.s.

Co dziwne bardzo podobnie było z magazynem MVP... dopóki było ok to było ok, a potem nagle kontakt się urwał i zero kontaktu, zero wyjaśnień...

Jadą na sentymencie od początku i nawet zakończyć działalność chcą jak protoplasta w 2000 r., bez słowa wyjaśnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.01.2020 o 23:12, SpursNation napisał:

No niestety, brak info na FB, brak info od Redakcji w tym temacie, brak info na stronie internetowej. Dodatkowo nie wiadomo co z planowaną przeze mnie prenumeratą numerów 7 - 12 (bo jak na razie wykupiłem prenumeratę pierwszych 6 numerów). Oby coś się ruszyło w temacie ...

Ja mam podobny problem też mam półroczną prenumeratę i również chciałbym przedłużyć na kolejne półrocze, pisałem na priv do Piotra Zarychty i do Tomka Kostrzewy, pisałem na kontakt ze strony MB i nic... aha prenumerata nie obejmuje numeru zerowego więc czekam na nr 6 (grudniowy? styczniowy? grudniowo-styczniowy?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem sceptycznie nastawiony, i niestety zaczyna wyglądać to tak sobie. Nawet kupiłem jeden numer, po przeczytaniu puściłem między kumpli i nawet nie wiem kto może go mieć, ale to nie jest ważne. 

Średnio wygląda zachowanie pana Piotra, który wcześniej po chwili reagował na każdy wpis z problemami lub uwagami, a teraz nastąpiła cisza. To jest w tym najsłabsze.

Może jeszcze wszystko się wyjaśni i stali czytelnicy będą zadowoleni, ale ja wiedziałem po jednym numerze, że nie wrócę. 

Szkoda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie @Piotr Zarychta wypadałoby napisać, że to przynajmniej koniec. Jakaś informacja by się przydała.
Przecież loguje się Pan na konto:  OSTATNIA WIZYTA: 6 godzin temu

Czy w jakiś sposób da się odzyskać pieniążki za prenumeratę?

Edytowane przez Mich@lik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę czekać, ja mogę stracić już te pieniądze. Chciałbym tylko jasnej informacji np. "Styczniowy numer nie wyszedł. Wysyłka wstrzymana. Nie sprawdzaj skrzynki, nie ma po co. Tym razem to nie wina poczty. Dalsze info co będzie dalej do 10 lutego". Wtedy jest jasność. Najgorsze jest oczekiwanie i niewiedza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.