Skocz do zawartości
Piotr Zarychta

Powrót Magic Basketball

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy numer dostępny jest od dzisiaj stacjonarnie też w Katowicach, w Matshop. Na razie 20 egzemplarzy. Jak ktoś chce, to może tam też kupować.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowy numer właśnie trafił na taśmę do drukarni. W poniedziałek już będzie wysyłany. Można zamawiać wiadomo gdzie. Wklejam tylko okładkę, jakby ktoś był zainteresowany.mb05_p_cover01_03.thumb.jpg.5180ad736cc3edc3e4f55d0aa90feedf.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

spoko wygląda

btw

a czy nie uważacie. że określenie "iverson XXI wieku" najbardziej pasuje do Kyriego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lillard, Kyrie czy inny Russell, ja tam uważam, że Iversonem XXI wieku jest jednak ten koleś: Iverson XXI wieku

W końcu 3/4 kariery i największe sukcesy zanotował właśnie w XXI wieku... 

• Like 2
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie do Redakcji - rozpoczęliście już wysyłkę szóstego numeru?  :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 10.01.2020 o 15:27, SpursNation napisał:

Pytanie do Redakcji - rozpoczęliście już wysyłkę szóstego numeru?  :)

U mnie dalej pusto... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

No niestety, brak info na FB, brak info od Redakcji w tym temacie, brak info na stronie internetowej. Dodatkowo nie wiadomo co z planowaną przeze mnie prenumeratą numerów 7 - 12 (bo jak na razie wykupiłem prenumeratę pierwszych 6 numerów). Oby coś się ruszyło w temacie ...

Edytowane przez SpursNation

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wkurzający jest ten brak informacji, zerowy odzew na maila. Taka olewka zupełna. Wygląda to mało profesjonalnie. Ja mam akurat prenumeratę na rok. Jestem w stanie zrozumieć jakieś problemy, przesunięcia w czasie, nawet to, że to może być już koniec gazety. Byłbym w stanie nawet odpuścić pieniądze za resztę numerów....ale nie, nie po tym co jest. Przy reaktywacji MB można było co chwilę coś pisać, informować, reklamować...a teraz nie można krótkiego zdania wyjaśnienia dać? Napisać przepraszam czy coś w tym stylu? Nie wiem co będzie dalej, ale na pewno już nigdy nikt mnie nie namówi na żadną prenumeratę (mimo, że magazyny były świetne i super się je czytało).

p.s.

Co dziwne bardzo podobnie było z magazynem MVP... dopóki było ok to było ok, a potem nagle kontakt się urwał i zero kontaktu, zero wyjaśnień...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Marcin11 napisał:

Co dziwne bardzo podobnie było z magazynem MVP... dopóki było ok to było ok, a potem nagle kontakt się urwał i zero kontaktu, zero wyjaśnień...

a to nie jest jakoś tak, że jest tam dość podobna ekipa ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Marcin11 napisał:

Wkurzający jest ten brak informacji, zerowy odzew na maila. Taka olewka zupełna. Wygląda to mało profesjonalnie. Ja mam akurat prenumeratę na rok. Jestem w stanie zrozumieć jakieś problemy, przesunięcia w czasie, nawet to, że to może być już koniec gazety. Byłbym w stanie nawet odpuścić pieniądze za resztę numerów....ale nie, nie po tym co jest. Przy reaktywacji MB można było co chwilę coś pisać, informować, reklamować...a teraz nie można krótkiego zdania wyjaśnienia dać? Napisać przepraszam czy coś w tym stylu? Nie wiem co będzie dalej, ale na pewno już nigdy nikt mnie nie namówi na żadną prenumeratę (mimo, że magazyny były świetne i super się je czytało).

p.s.

Jadą na sentymencie od początku i nawet zakończyć działalność chcą jak protoplasta w 2000 r., bez słowa wyjaśnienia.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 16.01.2020 o 23:12, SpursNation napisał:

No niestety, brak info na FB, brak info od Redakcji w tym temacie, brak info na stronie internetowej. Dodatkowo nie wiadomo co z planowaną przeze mnie prenumeratą numerów 7 - 12 (bo jak na razie wykupiłem prenumeratę pierwszych 6 numerów). Oby coś się ruszyło w temacie ...

Ja mam podobny problem też mam półroczną prenumeratę i również chciałbym przedłużyć na kolejne półrocze, pisałem na priv do Piotra Zarychty i do Tomka Kostrzewy, pisałem na kontakt ze strony MB i nic... aha prenumerata nie obejmuje numeru zerowego więc czekam na nr 6 (grudniowy? styczniowy? grudniowo-styczniowy?)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grudniowo - stczniowo - lutowy ;)

Jak dalej pojdzie to moja polroczna prenumerata bedzie trwała rok. Niestety coś czuję, ze to koniec. Szkoda. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tyle było zarzekania, że pełna profeska i przekonania, że $ będą się składały. Skończyło się tak, jak część tutaj przewidziała. 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem sceptycznie nastawiony, i niestety zaczyna wyglądać to tak sobie. Nawet kupiłem jeden numer, po przeczytaniu puściłem między kumpli i nawet nie wiem kto może go mieć, ale to nie jest ważne. 

Średnio wygląda zachowanie pana Piotra, który wcześniej po chwili reagował na każdy wpis z problemami lub uwagami, a teraz nastąpiła cisza. To jest w tym najsłabsze.

Może jeszcze wszystko się wyjaśni i stali czytelnicy będą zadowoleni, ale ja wiedziałem po jednym numerze, że nie wrócę. 

Szkoda. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Panie @Piotr Zarychta wypadałoby napisać, że to przynajmniej koniec. Jakaś informacja by się przydała.
Przecież loguje się Pan na konto:  OSTATNIA WIZYTA: 6 godzin temu

Czy w jakiś sposób da się odzyskać pieniążki za prenumeratę?

Edytowane przez Mich@lik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Był tu przed kilkoma dniami wpis @Piotr Zarychta , że mają jakieś problemy prawne (cokolwiek by to miało znaczyć) nad którymi pracują i to ich blokuje, ale jak widać został usunięty.

Edytowane przez Krzemo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi