Skocz do zawartości

Powrót Magic Basketball


Piotr Zarychta

Rekomendowane odpowiedzi

o czym ty do mnie piszesz? odpal sobie okladke, popatrz na literki i kasuj swoje glupie komentarze :P

O kurde, rzeczywiscie. Dziwne bo w 2 artykule ( zdjecie na gorze) jest bez literowki i do zapisanych na newsletter okladka przyszla pare dni temu i tej literowki nie bylo. Rzeczywiscie przypal.

Z mojej strony rowniez:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że jak ktoś nie oglądnął trzech meczów Duke w tym sezonie, to nic ciekawego nie przeczyta w takiej gazecie o Duke, i generalnie e-nba to na pewno nie jest grupa docelowa, ale po przeczytaniu czterech art wydaje się okej.

 

Ale dla kogoś kto nie korzysta zbyt często z facebooka słabo, że nie można Waszej strony internetowej znaleźć po wpisaniu nazwy w Google, a pierwsze co wyskakuje to ten wątek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że jak ktoś nie oglądnął trzech meczów Duke w tym sezonie, to nic ciekawego nie przeczyta w takiej gazecie o Duke, i generalnie e-nba to na pewno nie jest grupa docelowa, ale po przeczytaniu czterech art wydaje się okej.

 

Ale dla kogoś kto nie korzysta zbyt często z facebooka słabo, że nie można Waszej strony internetowej znaleźć po wpisaniu nazwy w Google, a pierwsze co wyskakuje to ten wątek. 

 

SEO nie da się zbudować w 1 dzień. To jest proces, który trwa. Wiemy o tym i na razie nasze główne źródło wejść to nasze sociale. Na wszystko przyjdzie pora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może głupie pytanie, ale jak założyć konto na stronie, żeby zamówić prenumeratę? Bo jak klikam zaloguj się/dołącz to mogę się tylko zalogować, nie widzę opcji utworzenia konta ( a nie mogę się zalogować, bo go jeszcze nie mam)

 

Przez Sklep w zakładce Zamów MB. Tam po wypełnieniu danych zakładane jest konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa, nie pamietam kiedy ostatnio czytalem o sporcie po polsku w takim wydaniu. Szata graficzna bardzo ok. Ogolnie klimat nie dla mnie, a papierowe wydanie na jakims epickim papierze to juz wogole nie wiedzialbym co z tym zrobic :).

Czlowiek sie juz tak przyzwyczail do chamskiego pochlaniania kontentu, jak dla mnie za ciezko. W 15-20min ponad polowa tego co chcialem przeczytac. Ciekawe, ze dowiedzialem sie nt tych campow “giant bbal” z artykulu bo teraz szukam akurat dla syna czegos w dc - chyba zostane na pickup z jakimis nygusami w hoodzie, bo te campy to pachn’o bialo, bezpiecznie i w przyjaznej atmo, fair play te sprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SEO nie da się zbudować w 1 dzień. To jest proces, który trwa. Wiemy o tym i na razie nasze główne źródło wejść to nasze sociale. Na wszystko przyjdzie pora.

 

Czemu nie odpaliliście strony z wyprzedzeniem? Google by już spokojnie do tego czasu zaindeksowało. 

 

Jest już w ogóle stronka odpalona? Można adres? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLa mnie to nie to na co czekalem, bardziej mi to przypomina kontynuacje MVP Magazyn i niestety dla mnie nie ma nic wspolpnego ze starym dobrym MB.

Dziwie sie, ze bardziej formą, nie probowaliscie nawiazac do starego MB, skoro w zasadzie Wasz caly przekaz marketignowy opiera sie na tym, ze jest to wielki powrot, kiedys uwielbianego MB.

 

 

Moze to tylko numer 0, a kolejne beda inne. Dla mnie jako osobie, ktora liznela dziennikarstwo, jakos cala ta sytuacja jest nie na miejscu. Taka rzetelnosc dziennikarstwa, czy sumienie mi by nie pozwalalo, tak "perfidnie" jechac na opinii starego Magic Basketbbal ,a tak naprawde nie miec z nim nic wspolnego. 

 

Do tej pory tego nie pokazywalem, bo swiat siatem, jednemu to przeszkadza, drugi nie ma z tym problemu (bo przeciez prawa do nazwy i loga wygasly), ale jako stary fan MB, ktory zbieral numer po numerze, jakos czuje sie teraz zle. Mialem naprawde wielka nadzieje, ze moze to zostanie dobrze pociagniete i bedzie dawny duch, a obawy pojda w niepamiec. 

 

a teraz ten numer zero to tylko zbior artykulow, kiedy MB nigdy takim nie byl. To bardziej Pro Basket byl taki, gdzie te wszystkie male podsumowanie, rankingi, najważniejsze rzeczy w skrocie itd. itp.? Myslalem, tez ze wymyslicie jakies fajne swoje autorskie rubryki, coś nowego autorskiego. A tu nic, tylko wspominanie, ze MB wreszcie powrocil, ale z czym? Zwyklym zlepkiem artykulow? moze coś przeoczylem? moze trzeba jeszcze gdzies kliknac? ;)

 

rozumiem, ze czasy sie zmieniaja, ale to nie trzeba bylo tak bardzo nawiazywac do starego dobrego MB.

 

Pewnie sie naraze redaktorom MB, ale nie odbierzcie mnie zle, ja zawsze wale prosto z mostu bez ogrodek. Dalej zycze Wam jak najlepiej, ale dla mnie cos tu jest nie tak. No chyba, ze jak juz wspomnialem, numer zero to nie numer, tylko bardziej kilka artykulow do poznania autorow tekstow, a forma wydania pierwszego bedzie zupelnienia inna. Jednak jesli calosc zostaje i kolejny numer 1 bedzie identyczny to do mnie osobiscie to nie przemawia.

 

Bardziej wole forme szostego gracza, i de facto wzorujecie sie wlasnie na blogu szostygracz.pl a nie na stary MB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLa mnie to nie to na co czekalem, bardziej mi to przypomina kontynuacje MVP Magazyn i niestety dla mnie nie ma nic wspolpnego ze starym dobrym MB.

Dziwie sie, ze bardziej formą, nie probowaliscie nawiazac do starego MB, skoro w zasadzie Wasz caly przekaz marketignowy opiera sie na tym, ze jest to wielki powrot, kiedys uwielbianego MB.

 

 

Moze to tylko numer 0, a kolejne beda inne. Dla mnie jako osobie, ktora liznela dziennikarstwo, jakos cala ta sytuacja jest nie na miejscu. Taka rzetelnosc dziennikarstwa, czy sumienie mi by nie pozwalalo, tak "perfidnie" jechac na opinii starego Magic Basketbbal ,a tak naprawde nie miec z nim nic wspolnego. 

 

Do tej pory tego nie pokazywalem, bo swiat siatem, jednemu to przeszkadza, drugi nie ma z tym problemu (bo przeciez prawa do nazwy i loga wygasly), ale jako stary fan MB, ktory zbieral numer po numerze, jakos czuje sie teraz zle. Mialem naprawde wielka nadzieje, ze moze to zostanie dobrze pociagniete i bedzie dawny duch, a obawy pojda w niepamiec. 

 

a teraz ten numer zero to tylko zbior artykulow, kiedy MB nigdy takim nie byl. To bardziej Pro Basket byl taki, gdzie te wszystkie male podsumowanie, rankingi, najważniejsze rzeczy w skrocie itd. itp.? Myslalem, tez ze wymyslicie jakies fajne swoje autorskie rubryki, coś nowego autorskiego. A tu nic, tylko wspominanie, ze MB wreszcie powrocil, ale z czym? Zwyklym zlepkiem artykulow? moze coś przeoczylem? moze trzeba jeszcze gdzies kliknac? ;)

 

rozumiem, ze czasy sie zmieniaja, ale to nie trzeba bylo tak bardzo nawiazywac do starego dobrego MB.

 

Pewnie sie naraze redaktorom MB, ale nie odbierzcie mnie zle, ja zawsze wale prosto z mostu bez ogrodek. Dalej zycze Wam jak najlepiej, ale dla mnie cos tu jest nie tak. No chyba, ze jak juz wspomnialem, numer zero to nie numer, tylko bardziej kilka artykulow do poznania autorow tekstow, a forma wydania pierwszego bedzie zupelnienia inna. Jednak jesli calosc zostaje i kolejny numer 1 bedzie identyczny to do mnie osobiscie to nie przemawia.

 

Bardziej wole forme szostego gracza, i de facto wzorujecie sie wlasnie na blogu szostygracz.pl a nie na stary MB.

 

Od samego początku mówiliśmy, że zerówka będzie przedstawieniem tego jaka będzie jakość tekstów, które będziemy pisali. Nie będzie to docelowy wygląd magazynu.

 

Stałe numery MB będą miały swoje stałe rubryki. Pierwszych autorów tych rubryk przedstawimy już w tym tygodniu. 

 

Kolejna rzecz jest taka, że zerówka miała być mniejszą i krótszą formą. Poza tym pisaliśmy od początku, że niektóre rzeczy z MB nie powrócą. Przykłądem tego na pewno jest zakładka Tak Grali, która przedstawiała wszystkie wyniki NBA od poprzedniego wydania do teraźniejszego. Niektóre elementy nie mają sensu przy tym jak szybko do takich danych można się dostać.

 

Nie da się zatem zrobić dokładnie takiego samego MB jak był kiedyś. Poza tym dawny MB miał tę przewagę nad nami obecnie, że w kwestii newsów nie miał praktycznie konkurencji. Telegazeta ograniczała się do podawania wyników i tabel. Ale już o nagrodach, transferach itp można się było dowiedzieć praktycznie tylko z relacji w TV i z magazynu NBA Action. Teraz z powodu konkurencji cała ta kwestia nam odpada.

 

Poza tym nawet jak wydamy numer czerwcowy, to jestem pewny, że nie rozwiejemy wszystkich wątpliwości. Skupimy się powiedzmy na finałach, drafcie i nie starczy miejsca np. na podsumowanie sezonu w wydaniu poszczególnych drużyn i to nam zostanie zarzucone. Nie da się tego odwzorować, ale postaramy się wyciągnąć niektóre pomysły i przeszczepić je do naszego magazynu.

 

Dlatego proszę o cierpliwość i wydanie ostatecznej opinii po pierwszym drukowanym numerze, a najlepiej po kilku numerach. Bo my też się tego dopiero uczymy i wiemy, że nie pozjadaliśmy wszystkich rozumów. Bardzo nam zależy na opiniach, konstruktywnej krytyce.

 

Dzięki za tę opinię, na pewno weźmiemy ją pod uwagę przy dalszych pracach. Na razie cieszymy się z tego, że sama aplikacja została odebrana pozytywnie, jak i jakość tekstów, które się pojawiły wewnątrz. W porównaniu do liczby pobrań aplikacji, liczba negatywnych komentarzy jest bardzo znikoma.

Czemu nie odpaliliście strony z wyprzedzeniem? Google by już spokojnie do tego czasu zaindeksowało. 

 

Jest już w ogóle stronka odpalona? Można adres? :smile:

 

Jest w mojej stopce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań:

rozumiem że zerowy numer jest tylko w formie elektronicznej do pobrania na smartfon/tablet itp. - czy będzie dostępny w formie papierowej?

czyli pierwszy numer już na pewno będzie papierowy i by go otrzymać trzeba zapisać się na prenumeratę czy tak?

czy można na razie prenumerować jeden numer czyli 1/2019 potem następny opłacić czyli 2/2019 itd. czy trzeba od razu prenumerować na pół roku?


nie wiem czy dobrze widziałem ale przedwczoraj/wczoraj prenumerata jednego numeru kosztowała 15,99 a teraz już 18,99...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO chyba, ze tak, nie sledzilem, az tak dokladnie watku. Nie wiem, czy nie lepszym rozwiazaniem bylo zrobic numer zerowy w pelnej okazalosci, zeby zachecic potencjalnym uzytkownikow, nie kazdy sledzi watek, a na stronie u Was nie widzialem nigdfzie informcji, ze jest to numer okrojony. Wiec, jako potencjalny Janusz potraktowalem numer zero jako darmowy numer dla probki, ktora okazuje sie nie miarodajna, ale jakby nie forum to bym o tym nie wiedzial i juz bym na strone nie zajrzał. 

 

W kazdym razie czekam na numer 1 z ciekawosci. Wtedy wypowiem nowa opinie, czyli narazie ja, powiedzmy "zawieszam" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań:

rozumiem że zerowy numer jest tylko w formie elektronicznej do pobrania na smartfon/tablet itp. - czy będzie dostępny w formie papierowej?

czyli pierwszy numer już na pewno będzie papierowy i by go otrzymać trzeba zapisać się na prenumeratę czy tak?

czy można na razie prenumerować jeden numer czyli 1/2019 potem następny opłacić czyli 2/2019 itd. czy trzeba od razu prenumerować na pół roku?

nie wiem czy dobrze widziałem ale przedwczoraj/wczoraj prenumerata jednego numeru kosztowała 15,99 a teraz już 18,99...?

 

Numer zerowy jest tylko w formie elektronicznej do pobrania na smartfon/tablet. Powstanie forma papierowa. ale nie będzie dostępna w dystrybucji. Być może pojawi się jako dodatkowa nagroda w jakimś naszym konkursie.

Pierwszy numer będzie zarówno papierowy, jak i cyfrowy. 

Można prenumerować od razu na pół roku, albo na rok, ale można też kupować pojedyncze numery, tak jak obecnie numer 01.

Co do ceny, to jednostkowa za numer 01 jest 18,99. Pojawiała się kwota 15 z groszami, ale była to kwota bez VAT, która się pojawiała w związku z problemami jakie mieliśmy na naszej stronie. Cena od początku jest taka sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.