Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Z 9. miejsca w lotto masz 20% szans na Ziona/Moranta/Barretta/kogoś kto pójdzie z 4, mega wartościowe są teraz te 7-9 picki. Lakers draftują dobrze, ale potem to marnują.

dobra, wiem ze to dziwnie zabrzmi, ale czy wysoki pick i wysoka pensja w związku z tym nie będzie przeszkodą do dania 2 maxów latem dla wymarzonych gwiazd? 

 

czyli nie licząc Ziona Lakersom nie opłaca sie wybierać wysoko? Ewentualny trade down jak im sie poszczęści w losowaniu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, wiem ze to dziwnie zabrzmi, ale czy wysoki pick i wysoka pensja w związku z tym nie będzie przeszkodą do dania 2 maxów latem dla wymarzonych gwiazd? 

 

czyli nie licząc Ziona Lakersom nie opłaca sie wybierać wysoko? Ewentualny trade down jak im sie poszczęści w losowaniu?

 

Nie sądzę żeby Lakersom były potrzebne 2 maxy. Wystarczy jeden.

Najważniejszą kwestią będzie dobre uzupełnienie składu żeby nie było powtórki z tego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

priorytetem powinno być odsunięcie Śmieszka, bo z nim prędzej czy później coś pierdolnie, nawet jak jakims cudem któraś 2 gwiazda się zgodzi na dołączenie do jego cyrku

 

 

prawdopodobnie będzie to trudne, po pierwsze jest legendą LAL, poza tym z tego co się orientuję Magic ma opinię króla Midasa w biznesie, więc pewnie i z GMowaniem dostanie drugą i trzecią szansę, a może i czwartą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam nie znam ;d Ale trzeba szukać, a nie jakiś andre ingram, lol.

 

-Magic wiadomo, że do wywalenia od dawna, ale nie wywalą

-ciekawe czy Walton zostanie, a jak nie to kto za niego

-fajna reakcja LJ jak się go spytali o uzupełnienia składu latem 2018

-shutdown spóźniony, łajzy jedne

Co Lebron odpowiedzial o uzupelnieniu skladu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywając nie lubię oglądać meczy z odtworzenia. Sprawdziłem szybko terminarz i będzie to najprawdopodobniej mój ostatni obejrzany w całości mecz Lakers w tym sezonie.

 

Szczerze mówiąc to nie mam jakiś ogromnych oczekiwań, bo gramy bez LeBrona i Kuzmy. Z drugiej jednak strony Walton będzie chciał udowodnić władzom, że z niego niezły „walczak” i nie podda się do samego końca próbując zaklepać sobie ciepłą posadę trenera na przyszły sezon. Tak jak kilka lat temu wszyscy byli mega zadowoleni z jego przyjścia tak jak się okazało to kolejny trener z tych którzy „byli” i nic w sumie więcej.

 

Stawka tego meczu jest znikoma, bo ani Lakers ani Pels nie mają szans na tegoroczne PO. Jedyne co można postawić na szali to walka o Top 10 zachodu.

 

Mimo wszystko chciałbym zobaczyć jak Rondo uciera nosa Pelicans. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magic ma tak wyjebane w Lakers, ze w trakcie gdy grają mecz z Pelicans, to ten bawi się w najlepsze podczas meczu  Duke - Michigan State.

 

To tak jakby ktos poszedł w sobote na balety, gdy w powaznym stanie zdrowotnym w szpitalu leżala jego matka. Co akurat jest dosc trafnym porównaniem biorąc pod uwagę jak się ten sezon kończy dla Lakers.

.

Edytowane przez Vice-kontorezerwowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak się udało! Pewne zwycięstwo Lakers. Miłe zaskoczenie w samej końcówce sezonu i to w tak przerzedzonym składzie. Brawo.

 

P.S. Chciałbym tylko dodać, że Alex Caruso to istny dzik! Życióweczka dziś nie tylko punktowa (23 pkt) ale i biorąc pod uwagę całość jego gry. Jestem pod mega wrażeniem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Well, I think that goes back to him wanting to compete," Walton said. "Even though it's over, he wants to be out there playing with his guys. Eventually, as that time goes on and on, it's easier to tell someone like that, 'Let's take care of your health right now.' So that's kind of how the decision came."

 

tj Wagnerem, Bonga, Caruso i ktoryms tam Williamsem czy Jonesem : >>> "his GUYS"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Well, I think that goes back to him wanting to compete," Walton said. "Even though it's over, he wants to be out there playing with his guys. Eventually, as that time goes on and on, it's easier to tell someone like that, 'Let's take care of your health right now.' So that's kind of how the decision came."

 

tj Wagnerem, Bonga, Caruso i ktoryms tam Williamsem czy Jonesem : >>> "his GUYS"

memento Ty może nie tłumacz innym co Luke miał na myśli, skoro sam nie rozumiesz tego co powiedział...

 

BTW. Nie wiem skąd w ludziach tyle złośliwości/nienawiści - byleby coś na siłę negatywnego napisać w "nie swoim" temacie. Tendencja mam wrażenie z każdym miesiącem się nasila, coraz więcej negatywnych emocji, a mniej merytorycznej rozmowy. Naprawdę wam współczuję - jeśli to dla Was jest sedno codziennego funkcjonowania w temacie (NBA), który powinien zbliżać, a nie dzielić. Miłego dnia! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, Tecu się włamał komuś na konto ze swoim kosiniakokamyszowaniem. :grin:

 

Lakers mają chyba trudny terminarz, więc skończą z jakimś 1-4. Zakładając, że LAL nie zrobią dużego dealu (Ingram z problemami ze zdrowiem, obniżona wartość młodzieży po tym sezonie), i nie wiadomo, jak pójdzie na FA - wolelibyście podkoszowego (tu Lakers mogą mieć pełne pole do popisu, nie, january? :smile: ), czy obwodowego z rzutem, który dobrze fitowałby z Ballem, zakładając 8-12? W sumie Lakers oddali już dwóch wysokich mających ostatecznie wartość ~late lotto picków za free, a licząc Randle'a nawet trzech...

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pick to tylko ku*wa spada przez ludzi, którzy kiedy trzeba było wygrywać nie potrafili grać w kosza, a się nagle przed wypłatą obudzili, idealne po prostu podsumowanie sezonu.

 

Dobra wez mi cos wytlumacz. Czy gracze lakers, a caly sztab trenerski, i wszyscy wyzej postawieni to sa dwa oddzielne organizmy ktore nie maja nic wspolnego ze Sobą?

 

I tutaj mam pytanie: skoro ten sezon jest stracony to czy Magic, z Pelinka ustalili np. po posadzeniu LeBrona, ze przegrywamy mecze bo taki jest nasz cel (pick w drafcie) i by byla jak najlepsza pozycja przed loteria - grajcie hujowo, i macie przegrywac. To Ci zawodnicy o tym nie wiedza czy jak? a moze robia im na zlosc? prosze odpowiedz (w kontekscie wygranej z Pelicans)

 

Nie cofam sie przed zadnymi wnioskami, ale moze byc tez taki, ze  zarzad Lakers ma wyjebane czy wygraja do konca wszystko co zostało, czy dostana wszystkie mecze w pape. 

 

Wiec reasumujac, Oni maja teraz cos od gory ustalone czy nie? przegrywamy-wygrywamy. Z gory dzieki o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tutaj mam pytanie: skoro ten sezon jest stracony to czy Magic, z Pelinka ustalili np. po posadzeniu LeBrona, ze przegrywamy mecze bo taki jest nasz cel (pick w drafcie) i by byla jak najlepsza pozycja przed loteria - grajcie hujowo, i macie przegrywac. To Ci zawodnicy o tym nie wiedza czy jak? a moze robia im na zlosc? prosze odpowiedz (w kontekscie wygranej z Pelicans)

 

Co Lance'a, KCP czy innego Rondo obchodzi pick Lakers kiedy grają o kontrakty w lato? Jak sobie wyobrażasz to, że mieliby specjalnie przegrywać w momencie gdy znacząca część rotacji walczy o swoje wypłaty? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

memento Ty może nie tłumacz innym co Luke miał na myśli, skoro sam nie rozumiesz tego co powiedział...

 

BTW. Nie wiem skąd w ludziach tyle złośliwości/nienawiści - byleby coś na siłę negatywnego napisać w "nie swoim" temacie. Tendencja mam wrażenie z każdym miesiącem się nasila, coraz więcej negatywnych emocji, a mniej merytorycznej rozmowy. Naprawdę wam współczuję - jeśli to dla Was jest sedno codziennego funkcjonowania w temacie (NBA), który powinien zbliżać, a nie dzielić. Miłego dnia! :smile:

 

poprostu jakis kompletny denial ze strony trenera / slodkie pi****lenie dla idiotow.

"his guys"  - najemnicy, z ktorymi zdarzyl sie w jakis tam sposob sklocic (albo ma ich w dupie, n=8), dwoch najelpszych prospektow - kontuzja i DVT - Kuzma shutdown + mlode pionki bez roli w tej druzynie + KCP (szczesc Boze).

 

...his guys.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.