Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Brook byłby lepszym fitem do LeBrona, bo jest po prostu lepszym graczem niż McGee czy Chandler. A LeBron miał już wysokiego wyciągającego centra spod kosza w postaci Bosha, czy duet Love&Frye i miał też surowego i drewnianego finishera w postaci TT. W obu przypadkach sobie radził i wykorzystywał wysokich jak należy. Więc w przypadku dylematu McGee+Chandler vs. Brook Lopez to biorę Lopeza, bo jest o wiele lepszym koszykarzem niż oni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przyjsciu Chandlera nie ma juz tragedii na C w Lakers, bo oprócz Tysona jest McGee, który gra zaskakująco dobrze, ale czy JaVale lepiej fituje niz Brook to nie wiem.. oczywiście dobry finisher przydaję się w każdej drużynie, ale Lakers nie mają kompletnie shooterow, którzy są potrzebni Lebronowi i Ingramowi więc Lopez pod tym względem bardzo by się przydał. Tym bardziej, że w obronie chyba też Brook jest lepszy.

Nick Yang wyrażał chęci powrotu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zywo widziałem 1 polowe, reszta skrot.

 

Ingram tradycyjne irytuje w ataku, za to 2 wielkoludy z Magic w postaci Isaaca i Bamby sprawiały świetne wrażenie w obronie. W sumie mecz w 1 połowie byl wyrównany

 

Ja patrzę ten skrót, a Lakers przestali bronić w 3q. Potem patrze ze gra Beasley. Czy Walton myślał ze jak obnizy sklad to Magic tez tak zaczna grac? Za duzo schematów, przecież nawet jakby w Magic chcieli to i tak nie mieli kim tego zrobic.

Czemu McGee tak malo minut? To samo Lebron?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie zacznijcie ogladac cale mecze a nie bazujcie na hajlajtach czy poszczegolnych akcjach.

lonzo przez wiekszosc meczu gral swietna defensywe. robil robote na deskach, kreowal. w ataku gdy nie zabieral ale nic nie trafil, bywa. gry w ataku moze sie jeszcze nauczyc. w obronie bazuje sie na nawykach i pocieszajace jest to, ze po tej stronie parkietu daje rade. gdyby tu ssal, mielibysmy problem a gosc jest jednym z najlepszych defensorow w lidze 1on1 wsrod pg

 

lineup z beasleyem zostal wrzucony gdy juz bylo +20 dla magic i nie wygladalo na to, by cokolwike pozytywnego s5 zrobila. zeby bylo zabawniej w pewnym momencie ten lineup zjechal do 9 punktow chybai bylo kilka minut do konca. luke nie chcial jednak ryzykowac wrzucania s5 po tym jak siedzieli na lawce i niektorzy(bron) mieli rozwiazane sznurowki. predzej zlapaliby uraz niz pomogli a tak byla okazja pograc innym.

 

jedynie szkoda, ze wagner nie dostal minut gry wczesniej. jak juz mecz odpuscili w polowie 3q, wrzucilbym na dzien dobry wagnera, zeby sie ogrywal.

 

mecz bez historii. bardzo fajna 1q ale lawka dala dupy w 2q, lawka magic zlapala momentum, pierwsza piatka poprawila i nie bylo czego zbierac. jesli ziostawili energie i sily na dzisiejszy mecz w miami i wygraja, nie bede mial pretensji o porazke w orl. tak czasami bywa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mecz bez historii. bardzo fajna 1q ale lawka dala dupy w 2q, lawka magic zlapala momentum, pierwsza piatka poprawila i nie bylo czego zbierac. jesli ziostawili energie i sily na dzisiejszy mecz w miami i wygraja, nie bede mial pretensji o porazke w orl. tak czasami bywa...

 

tak to bywa w przypadku jak b2b ma słaba druzyna

 

Chcesz mi powiedzieć ze Lakers- wg wielu 4 siła przemocarnego zachodu, odpuszcza mecz z Orlando w 3 kwarcie bo czeka ich mecz w Miami? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DJ Augustin kryty przez Balla wrzucił 11pkt na 4 rzutach

 

faktycznie, elitarna defensywa

 

ja nawet nie mam pewności czy Lakers te playoffy w ogóle zrobią

 

Przecież ta ''energiczna młodzież'' nie liczac Harta to jakaś porażka jest

 

Ball w tym sezonie już nie potrafi utrzymać tego samego poziomu w defensywie a w ofensywie możliwe że już zawsze będzie minusowy 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DJ Augustin kryty przez Balla wrzucił 11pkt na 4 rzutach

 

faktycznie, elitarna defensywa

 

ja nawet nie mam pewności czy Lakers te playoffy w ogóle zrobią

 

Przecież ta ''energiczna młodzież'' nie liczac Harta to jakaś porażka jest

 

Ball w tym sezonie już nie potrafi utrzymać tego samego poziomu w defensywie a w ofensywie możliwe że już zawsze będzie minusowy

Bedzie ciezko, ale to 7-8 miejsce powinni zrobic mimo wszystko (nie wierze w to, ze LAC i MEM utrzymaja poziom).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem przed sezonem Lakers na 7-8 seedzie razem z Blazers,Clippers i Grizzles poza PO [spurs rzecz jasna też]

Grizzles myśle ze nie utrzymają też ale Blazers już tak. Clippers zdrowi również wydają się lepsi patrzac na to że już na start sezonu wygrali duuuzo więcej niż powinni

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiesznie tu jest, gdy po fajnych wygranych jak np vs Blazers , czy wygranyc 7 na 9 spotkań jest cisza w tym temacie, a przy porażkach te  zazwyczaj same osoby(a raczej ta sama jedna, która stylem postowania irytuje na tyle, że masa osób ma ją na ignorze) zaczynają się produkować.

Co tu dużo mówić, brak energii kompletnie od 2 kwarty i to była główna przyczyna porażki.Kuzma coraz bardziej irytuje, no ale Luke mocno przywiązał się do tego lineupu Lonzo Ingram Lebron Kuzma McGee, więc chyba będzie ciężko o Harta w S5.Ogólnie, to jest problem z kryciem SG, bo Ingram z tym sobie nie radzi, a Hart nie wie czym jest obrona.KCP wygląda ostatnio lepiej, ale jakoś nie ufam mu nadal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom faktycznie tymi wygranymi jednym posiadaniem z Timberwolves czy contederami z Atlanty pozamykali mordy hejterom

 

Tu nawet nie chodzi o bilans który jest przyzwoity a o to że Ball/Ingam/Kuzma wyglądają tragicznie i gorzej niż najwięksi hejterzy się spodziewali

 

Przecież oni nawet póki co nie utrzymują poziomu z zeszłego sezonu w których też byli słabi

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiesznie tu jest, gdy po fajnych wygranych jak np vs Blazers , czy wygranyc 7 na 9 spotkań jest cisza w tym temacie, a przy porażkach te zazwyczaj same osoby(a raczej ta sama jedna, która stylem postowania irytuje na tyle, że masa osób ma ją na ignorze) zaczynają się produkować.

 

Czemu w temacie danego zespolu mieliby sie nie wypowiadac krytycy tegoz? To zalozenie ze w temacie danej druzyny maja kisic sie homerzy (+ ew 'goscie' szukajacy info nt zespolu) jest dziwne imho.

 

Szczegolnie, ze w tym roku LAL jest realnie interesujacym teamem (LBJ, memy itd).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu w temacie danego zespolu mieliby sie nie wypowiadac krytycy tegoz? To zalozenie ze w temacie danej druzyny maja kisic sie homerzy (+ ew 'goscie' szukajacy info nt zespolu) jest dziwne imho.

 

Szczegolnie, ze w tym roku LAL jest realnie interesujacym teamem (LBJ, memy itd).

Nigdzie nie napisałem, że wypowiadać mają się tylko fani Lakers, po prostu śmieszne jest to oczekiwanie na porażki i wpadanie tu z beczką, podczas gdy konstruktywnych postów po wygranych nie widać.No, ale co kto lubi, jeżeli sprawia to komuś przyjemność to śmiało :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.