Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się PapieBronowi skończy cierpliwość to Walton musi pakować manatki.Luke Walton był faworytem u buków  w Las Vegas ,że będzie pierwszym trenerem NBA, który stracił pracę w tym sezonie  i niewiele się pomylili wyleciał stary trener LeBrona Jamesa, a nie jego obecny,. Właściwie to Cavs poszli Tyronowi Lue na rękę i teraz ma swobodę w szukaniu nowej pracy, a na wolny stołek w Lakers nie będzie musiał długo czekać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walton nie poleci. no fuckin way. moze po sezonie, jesli wynik bedzie tragiczny.

 

lakers minimalnie przegrywali te spotkania. wroci wagner, mocniej sie zgraja, po 20 spotkaniach bedzie mozna cos wiecej o nich powiedziec/napisac. a poki co gdybania o waltonie to nic innego jak nakrecanie gownoburzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

lakers minimalnie przegrywali te spotkania. wroci wagner, mocniej sie zgraja, po 20 spotkaniach bedzie mozna cos wiecej o nich powiedziec/napisac. a poki co gdybania o waltonie to nic innego jak nakrecanie gownoburzy.

Wagner zbawcą podkoszowych? A ja myslałem ze to Dallas od lat mają z tym problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już rozmawiamy o potencjalnych wymianach (Korver zawsze i wszędzie, reszty cavs nie tykać nawet patykiem), to się zastanawiam po starcie sezonu czy stretch Denga był naprawdę dobrą ideą. Kilka ekip pójdzie w tank prędzej czy później, w kilku są problemy... Deng paradoksalnie mógłby pomóc przy budowaniu wymian.

Nie wiem, zależy czy Magic zaś pod stołem ma ugadanego Duranta, czy nie (obstawiam, że nie).

dokladnie, nie ma nawet jak nic zbudowac, bo wokol samego KCP/Beasleya to nie starczy chyba nawet na JR Smithow tej ligi : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.