Skocz do zawartości

Utah Jazz 2018/19


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Favors to dobry gracz i szkoda, go było tracić za darmo. Nie będzie zdziwka, jeśli posłuży potem jako wartościowy asset w wymianie. Nie było teraz sensownego PF na rynku, no może z wyjątkiem Jabari Parkera.

gdyby tylko miał zdrowie chłopaczyna... chociaż nawet teraz bym go wciągnął, ale ponoć jego oczekiwania finansowe są zdecydowanie wyższe niż to co Jazz mogą zaoferować. 

 

Edit: Zapomniałem napisać o Favorsie - spoko kontrakt. 

Edytowane przez karl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz Bjelica - nie ma już ochrony a Jazz w lutym mocno próbowała go zdobyć od Soty ... Tylko że ci wtedy chcieli dużo za dużo.

 

Ekpe ma niegwarantowaną umową. Jerebko również-- Neto też może niekoniecznie być przedłużony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz Bjelica - nie ma już ochrony a Jazz w lutym mocno próbowała go zdobyć od Soty ... Tylko że ci wtedy chcieli dużo za dużo.

 

Ekpe ma niegwarantowaną umową. Jerebko również-- Neto też może niekoniecznie być przedłużony

TAK, TAK, TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i Fav dostał 18 baniek czyli circa tyle co mówiłem jakiś czas temu, niektórzy może się dalej dziwią ale pewnie koleś jest tyle wart poprostu, choć czy akurat dla Jazz to była jakaś konieczna decyzja to już nie wiem... może będą go uczyć dalej rzucać itd :P


Spurs dało millsowi 12,5 x 4 i było krytykowane to Favorek choć na krócej dużo lepiej nie wyglada.

Dodaj wiek kontuzje i dzisiejszy trend.....

no jednak wygląda znacznie lepiej, umowa krótsza i bez kitu Fav to jest klasa starter na 5/4 a Mills przy całej sympatii dobry zmiennik na 1, to jednak drobna różnica jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wam sie podobał grayson allen w pierwszym meczu sl?

 

Dla mnie pozytywnie, nie spodziewałem sie po nim tak niezłego przeglądu pola, świetnie rozrzucał. Do tego motoryka rzutu bardzo spoko, wiec ilość pudel nie powinna martwić. Zreszta on chyba był znany ze swojej streakywosci na uczelni pod tym względem.

 

Czekam na więcej. Na razie in plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grayson wyglądał bardziej jak rozgrywający niż strzelec.

 

Wjazdy powolne.. Chyba z 3 razy został zablokowany. Ok podobało mi się to jak kreował pnr. To jak dużo widzi. Nieźle kozłował .. I walczył o zbiórki..

 

Ale strzelecko a przede wszystkim wjazdy musi poprawić bo tu po prostu był za wolny


Bradley wyglądał jakby urósł. O wiele mocniej jest obudowany mięśniowo.. Nadal nie do końca widzę go na parkiecie NBA i trochę mam żal o tamten wybór draftowy. Już lepiej było zostawić tego Harta

 

Jazz ma już 11 gwarantowanych kontraktów plus 12 Royce;a jako pewniak

 

Zostaje im wciąż umowa z Dante

ORaz decyzja co z Ekpe i Jerebko --- mają czas do 9 lipca

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatalny kontrakt. Tego się po nich nie spodziewałem
serio? 33 mln in total i fatalny kontrakt? Jakby tam była jedynka jeszcze z przodu to rzeczywiście można to nazwać fatalnym kontraktem. Woj fajnie to określił. Pewnie Exum miał kilka ofert na stole i jazz musieli pokazać ze cały czas na niego liczą. Ok, git. 3 letni kontrakt to nic strasznego.

 

Widać, ze jazz idą bardzo rozsądna i czytelna ścieżka na razie. Favors, neto, Exum. Zostali jerebko i udoh. Na udoh mi bardziej zależy ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony jest to przepłacenie bo dla mnie Dante był wart 8-9 na sezon... Z drugiej strony chodziło o 3 letnią umowę i by iuniknąć licytacji i bonanzy roku 2019

 

Przecież za rok aż 18 ekip ma minimum 15 mln do wydania a 15 ponad 20

 

Przecież to co sie będzie działo za rok to będzie powtórka 2016 tylko w większej skali. Przecież maksy dla zastrzeżonych agentów to będzie norma.. Umow typu 14 mln dla Solomonów Hillów tej ligi to będzie norma

 

Jazz trochę przepłacili Exuma ale przede wszystkim oni a zwłaszcza Snyder wierzą w niego, w to jak on potrafi bronić w to jak atakuje kosz... Duet Mitchell-Exum za każdym razem wyglądał dobrze po obu stronach parkietu poza może jedynie rozegraniem bo jeden i drugi wciąż miewa braki na tym polu

 

Niemniej Exum ma wciąz 22 lata - jest młodszy od naszego tegorocznego debiutanta Graysona Allena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w 4 lata nawet połowy meczów nie zagrał, więc tak naprawdę możesz liczyć X2 ten kontrakt.
nie no wiadomo, ze ten kontrakt nie jest za dokonania, ale za zatrzymanie prospektu u siebie, czyli na przyszłosc. Czy słusznie? To sie okaże. Ja jestem dobrej myśli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.