Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2018/19 - Czas Freda


TuPalnik

Rekomendowane odpowiedzi

gdy powiem znajomym, że jestem zainteresowany zakupem starszego rocznika Mercedesa po czym przyjdę do salonu w klapkach i t-shirtcie "I Love 500+" i Ci sami znajomi zobaczą w TV jak mnie stamtąd wyprowadzają, a ja im wtedy - no, ale przynajmniej próbowałem, to imo nie będzie to robienie szumu tylko totalnej siary

 

ale kto co tam lubi

Kupując Mercedesa wiesz ile musisz zapłacić ewentualnie, tu tej informacji predzej nie było (pewnej) i był to pewien rodzaj testu. Test dał takie wyniki a nie inne i trzeba je uszanować i wziąć z nich lekcję. Teraz wiadomo jakiego rzedu są koszty ile by trzeba było szukać kasy na następny raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupując Mercedesa wiesz ile musisz zapłacić ewentualnie, tu tej informacji predzej nie było (pewnej) i był to pewien rodzaj testu. Test dał takie wyniki a nie inne i trzeba je uszanować i wziąć z nich lekcję. Teraz wiadomo jakiego rzedu są koszty ile by trzeba było szukać kasy na następny raz.

 

skoro to był tylko test to po co o tym rozpowiadać na lewo i prawo przed poznaniem warunków? nie mówiąc już o tym, że ta wiedza jest totalnie bezużyteczna, bo nie wierzę w to, że jesteście w stanie wyłożyć choć 1/8 takiej kwoty, bo niby po c***? lepiej jest go wyłożyć na lepszy lokal etc.

 

finalnie to wszystko wygląda strasznie komicznie i naprawdę nie mam pojęcia czym tu się chwalić i z czego być dumnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy komicznie.

 

Mi próba się podobała bo to coś nowego u nas.

 

Trochę dobór gracza który nijak mi psuje do bulls make me day ale sam zamysł pomimo tego zgrzytu fajny.

Bardziej komiczne jest połączenie ślow starszy rocznik mercedesa i salon.

 

Chyba ze masz na myśli kupno auta hitlera.

Nie spinalbym się tak. To nie temat lakers ;)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tematu "sprowadzenia Nate'a" to uwazam, ze sam pomysl moze i nie byl zly tylko zawodnik z czapy 

 

jesli chodzi o probe naglasniania itp, to tez pomysl sam w sobie dobry, ale tutaj to wiele czynnikow wplywa, bo powiedzmy to by mialo sens jakby nagle 50k ludzi by to udostepnilo i zrobiloby sie takiemu zawodnikowi milo na serduszku i chcialby sie spotkac z fanami w kraju, ktory jest dla niego zupelnie obcy. no tylko ,ze w Polsce jak taka akcja sie pojawi to ludzi zainteresowanych bedzie nie 50k, a 50 lub w sumie jeszcze mniej :) takze w gre wchodzi zaplacenie kasy i tyle

 

wracajac do wyboru zawodnika, to super dziwny wybor, goscia ktory gral w 40 roznych klubach i w zasadzie z Bulls nie ma za wiele wspolnego, mysle ze celowac nalezaloby w goscia, ktory bylby bardziej bliski Chicago, sam potencjalnie dobrze je wspominal i byl moze mniej rozpoznawalny/troche zapomniany i moze to by go ruszylo, ze jeszcze o nim pamietaja. ktos pokroju Bena Gordona , ktory w Chicago gral swoja najlepsza koszykowke i nie byl to zwykly roles, wszyscy fani go na bank bardzo dobrze wspominaja, a on pewnie tak samo w druga strone

 

to wszystko oczywiscie mocno hipotetycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy komicznie.

 

Mi próba się podobała bo to coś nowego u nas.

 

Trochę dobór gracza który nijak mi psuje do bulls make me day ale sam zamysł pomimo tego zgrzytu fajny.

 

ale co w tym generalnie fajnego, serio pytam? z tego całego "szumu" wyszło tylko to, że ten cały Nate to oderwany od rzeczywistości naciągacz, a już fakt, że Panowie nie byliby w stanie wyłożyć nawet 15-20tys. złotych, to już nie ma znaczenia (chyba, że jest jakiś bogaty sponsor, jednak o tym nikt nie wspominał tutaj, więc zakładam, że takiego nie ma) i  ważne, że "coś się dzieje" i "to coś nowego u nas"

 

teraz czytam - "próbujemy ściągnąć Paytona" - no powodzenia

 

niewiele ma to wspólnego ze zdrowym rozsądkiem, nie wiem kto się na to nabiera i trochę żal mi ludzi, którzy w to wszystko wierzą

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem na spotkaniu z rodmanem mam autograf na jego książce i jakiś nate miałby mnie zadowolić?

 

 

A tak na poważnie to kiedy były te złoty i gdzie?

 

nie wiem gdzie były poprzednie, ale następny jest u Ciebie na wiosce:

 

 https://www.facebook.com/events/283283965595752/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki czytam forum od dawna, ale odnośnie spędu fanów postanowiłem się zarejestrować, zalogować i wypowiedzieć... Nie wyszło z Natem, to może Kornel David? "Grał" w Bykach, Polak Węgier, dwa bratanki ;). Jak mi się tym Panem koślawo grało na jednym z pierwszych NBA 2k na peceta w erze post-jordanowskiej. Byłbym w stanie poświęcić wizytę w opolskim Okrąglaku na Harlem Globetrotters, żeby na zlot przyjechać! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki czytam forum od dawna, ale odnośnie spędu fanów postanowiłem się zarejestrować, zalogować i wypowiedzieć... Nie wyszło z Natem, to może Kornel David? "Grał" w Bykach, Polak Węgier, dwa bratanki ;). Jak mi się tym Panem koślawo grało na jednym z pierwszych NBA 2k na peceta w erze post-jordanowskiej. Byłbym w stanie poświęcić wizytę w opolskim Okrąglaku na Harlem Globetrotters, żeby na zlot przyjechać! :)

Kimkolwiek jesteś, z tego typu proposami odezwij się na FB do Chicago Bulls Polska, ewentualnie na jakimś twitterze lub ich stronie bezpośrednio www.chicago-bulls.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej. Zaraz media day i preseason, czas coś merytorycznie napisać, kiedy głowa ostygła.

 

Większe ruchy offseason zakończone. Jest nadal Zach pomimo małej dramy, jest Jabari, jest i nowy ulubieniec sporej części BullsNation Wendell Carter oraz Chandler Hutchinson. Jak te ruchy oceniam?

 

Zacznijmy od draftu. Wszyscy liczyli, że z Pickiem Pelicans uda się wyrwać coś lepszego, ale gracz który ma być 3&D w teorii wydaje się być rozsądnym wyborem. Za to z 7 pickiem poszedł Wendell Carter. Nieco może niski ale jednak center (tak btw to wzrost mniej wiecej Capeli, wiec tragedii nie ma) gracz o charakterystyce podobnej w ncaa do Ala Horforda (porównywalnej no). Dobry blokujacy, mobilny, wydaje się być bardzo dobrym fitem do Markkanena na tą chwilę. Pozytywnie.

 

Część kibicow lamentowała czemu nie Michaś Porter, ale ja się cieszę z wyboru. Może za 5 lat to będe odszczekiwał, ale 10 na 10 w sytuacji bulls biorę Wendella przed Porterem.

 

Jest i Zach. Bulls dali jakąś (za niską dla niego) ofertę i powiedzieli "idź se znajdź lepszą to wyrównamy" jak rok temu do Niko. Miro nic nie znalazł, Zach tak i mamy deal jaki mamy. Zostaje liczyć na poprawę gry.

 

Jabari to pozytywna wiadomość. Zero ryzyka długoterminowo, komuś placić trzeba, a potencjał zawsze jest. Przy dobrym sezonie może zostac na dłużej. A jak nie to poleci, nie ma złych stron. Pewnie będzie próbowany na SF czyli out of position, ale w sumie jak nie on to kto tam zagra? Holiday? Valentine? No sorki.

 

Jest też Lauri, Dunn, Denzel. Tu nie ma co się rozwodzić.

 

Rolo, mam nadzieję odejdzie w trakcie sezonu, no chyba, że Bulls będą walczyć o PO, a on będzie ważnym punktem. Podobnie z Holidayem. Jakieś 2nd roundery zawsze w cenie.

 

Portis chce walczyc o 6moy, no i o kontrakt, dawał fajny kop z ławy, niech dalej zapierdyla a będą z niego ludzie.

 

Jest też Felek i Payne, choć lepiej jakby ich nie było.

 

Bulls wygrali trade z sotą :D

 

Pakiet od Soty > 29 letni Butler na hipermaxie na x lat.

 

Fred walczy o pozostanie w lidze w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draft ocenie w okolicach asw

Wybory wydają sie rozsądne, trzymam kciuki, zwłaszcza za chandlera bo Parker na 3 to murowany wpierdol od 75% SF w lidze

 

Podpisanie lavinea to pomyłka i będzie boleć

Powinni go puścić do sacto i wysłać im kosz z babeczkami w podziękowaniu

Parker low risk więc spoko

Nikt by tu teraz nie przyszedł a płacić trzeba

 

Top10 w zasięgu jeśli klocki się poukładają jak trzeba

Równie realne jest szorowanie dna

 

Moje jedyne marzenie na ten rs to zwolnić Freda!

 

 

Fajnie że sezon zaczyna się 2 tygodnie wcześniej. To bardzo pozytywna zmiana

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.