Skocz do zawartości

Szał zmian i wymian offseason 2018


Alonzo

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy Paul był zdrowy to LAC potrafili grać ponad 30min na mecz Jamalem Crawfordem w playoffach czy być -12 w 5min bez Paula w najwazniejszych meczach sezonu tak więc jednak można mieć zastrzeżenia jak to tam wyglądało

można stwierdzić że Paul nie jest pewną opcją bo nie ważne 8le wygra w rs

Nie bez przyczyny on nigdy nie był w ecf

 

Oczywiście samo clippers to żart nie organizacja

Teraz może ale tylko może coś się zmieni, choć ja w starego westa mam tak samo mało wiary co w starego popa

Coś się kończy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciebie naprawdę ostatnio chyba wygonili z kolejki do Pewexu :]

Pewex jest tylko internetowy

 

A ruchy popa ostatnio, zwłaszcza puszczenie kalaja za DDR to jakaś pomyłka

Miał niezłe paczki na ręku, sporo assetow a wziął derozana

Na co jak nie na demencję starczą można to zrzucić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ruchy popa ostatnio, zwłaszcza puszczenie kalaja za DDR to jakaś pomyłka

Miał niezłe paczki na ręku, sporo assetow a wziął derozana

Na co jak nie na demencję starczą można to zrzucić?

 

Tak z ciekawości, gdzie można przeczytać o tym co faktycznie mógł wyciągnąć Pop z Kałaja? Osobiście słyszałem że nie było na stole nic wybitnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

West w jedno lato posprzątał całą kupę po Riverie. Oddał CP3 do HOU za jakiś pakiet, a nie puścił go za darmo. Opakował w celofan rudego Blejka i jeszcze na nim zarobił. Podpisał Sweet Lou za śmieszne pieniądze i może go oddać gdzie i kiedy chce. Rozdzielił ojca z synem kończąc farsę i chyba (na to wygląda) chce przeczekać chęć Harrisa na większy pieniądz. 

 

Na minus można mu zarzucić tylko drużynę zdrowotnych red flagów, oraz oddanie DAJ za darmo. 

 

Co Ci tu nie pasuje?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DeRozan za Kawhi (tylko po co jeszcze z Greenem, chyba że już kiepścił...) to IMO całkiem fajny deal. Jak za gwiazdę po kontuzji, która strajkowała i groziła, że oddana do niewłaściwego klubu nie podpisze extension? DeRozan to nie superstar, ale gwiazdą jest, pewien poziom prezentuje, kurze spod ogona nie wypadł. Spurs powinni go dobrze zagospodarować i dalej być dobrym zespołem playoffowym, i to na Zachodzie. A Raptors zrobili przewietrzenie i dali sobie szansę na przedłużenie okienka na ugranie czegoś. Teraz z nowym liderem, przynajmniej na rok...

 

Poza tym, mnie osobiście martwią / zastanawiają te doniesienia o tym, jak trudno się było z Kawhim dogadać, dodzwonić, doczekać odpowiedzi. I że on jest tak cichy, że David Robinson liczył na palcach słowa, które z nim zamienił. IMO trochę za dużo takich sygnałów i tak jak myślałem, że Leonard to nowe wcielenie Duncana, to teraz mam na nim czerwoną flagę i bym się nie zdziwił, jakby on miał coś z głową :) i jakieś problemy z wpasowaniem się w kolejne zespoły. Po prostu śmierdzi dziecinadą.

Edytowane przez Szak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie dlatego nie potrafię umieścić Raptors w top4 wschodu

Zrobią po bo to wschód, tu nawet Bulls mają jakieś szanse na ósemkę

Ale na ten moment Leonard stracił połowę potencjału w moich oczach i może okazać się (oby nie bo wciąż go lubię) że widzieliśmy już najlepszego możliwego Kawaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie dlatego nie potrafię umieścić Raptors w top4 wschodu

Zrobią po bo to wschód, tu nawet Bulls mają jakieś szanse na ósemkę

Ale na ten moment Leonard stracił połowę potencjału w moich oczach i może okazać się (oby nie bo wciąż go lubię) że widzieliśmy już najlepszego możliwego Kawaja

 

to kto bedzie w top 4? boston, 76ers niepewni bardzo (ze przed Toronto bo w top4 beda na pewno) i kto dalej wizards czy indiana ? 1 seed robili z de rozanem to teraz z kawhi i greenem beda 5-6 na wschodzie ? gdzie nie ma Cavs

 

zamien samego greena na derozana i toronto dalej jest top3-4

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacers

To oczywiste

Green grał lipę od dłuższego czasu

Leonard nie jest pewny

Nowe hc i nowy styl gry

 

Jest tak naprawdę mało istotne czy będą czy nie w top4

Ale stawiać ich na równi z Celtami? Z Sixers?

 

Zbyt dużo znaków zapytania

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie dlatego nie potrafię umieścić Raptors w top4 wschodu

Zrobią po bo to wschód, tu nawet Bulls mają jakieś szanse na ósemkę

Ale na ten moment Leonard stracił połowę potencjału w moich oczach i może okazać się (oby nie bo wciąż go lubię) że widzieliśmy już najlepszego możliwego Kawaja

 

 

zią, jak przestaniesz hejtowac 1/3 ligi [rough estimation] to wtedy wróć na forum, może wtedy zaczniesz pisać sensownie, bo na razie to srasz w brody a Kawahi stracił połowę potencjalu w twoich oczach.....so what?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boston, Raptors, Sixers, Bucks, Pacers to pewniaki. I myślę, że cztery z nich może zrobić te +50 ( a może i cała piątka). Do PO zapewne trafią też Wizards, Pistons. Natomiast z 8 miejscem mam problem, bo może to być Heat, a może nawet Bulls czy Cavs. Wschód to na ten czas pięć naprawdę ciekawych i mocnych ekip plus cała reszta. Mimo wszystko z Leonardem wygląda to lepiej jak bez niego. No i Spurs z DeRozanem też wyglądają lepiej jak bez. Z nim na pokładzie na pewno włączą się do walki o PO, którą stoczą z 11 drużynami (słownie JEDENASTOMA) na Zachodzie. Damn.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zią, jak przestaniesz hejtowac 1/3 ligi [rough estimation] to wtedy wróć na forum, może wtedy zaczniesz pisać sensownie, bo na razie to srasz w brody a Kawahi stracił połowę potencjalu w twoich oczach.....so what?

stracił bo nie grał to proste

Nie wiem i Ty też nie wiesz co zaprezentuje i czy zaprezentuje cokolwiek, może przecież za chwilę się "skontuzjowac"

Tym rokiem wolnego zniszczył swoją fanbase i temu nie zaprzeczysz

Nie pamiętam zawodnika z absolutnego topu, który próbują wymusić trade przez rok nie gra w kosza

 

I stąd to niskie miejsce, to nie hejt (zdecydowanie nadużywasz tego słowa) tylko kalkulacja

Jak Kawaj wróci i będzie grał to co grał w Spurs, wówczas będę mógł zweryfikować miejsce Raptors w rs

 

Żeby ci ułatwić

Hajtuje jedynie Rockets z Brodą , Wąsem, Paulem i Mielonym

I to hejtuje oficjalnie

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

New York Knicks odetchnęło z ulgą :]

knicksami się tylko z tobą bawie

;)

Poza tym nie ma już melona w Knicks

W przypadku tej ekipy wkurwia mnie jedynie to co Dolan zrobił z niegdyś mojego top3 teamu. Do dziś prawie na pamięć znam przebieg po'99 czy ich pojedynki z Bulls w pierwszym 3peacie, subiektywnie najlepsze serie po ever

Jak można to było tak spi*****ić?

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hajtuje jedynie Rockets z Brodą , Wąsem, Paulem i Mielonym
I to hejtuje oficjalnie

Co do Brody to się nie dziwie, bo Harden to fatalny obrońca i jeden z gorszych MVP ostatnich lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.