Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2018/2019


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jak oceniacie draft w wykonaniu Sixers? 
 
Z #10 udało się wybrać Miles'a Bridges'a. Widać było, że cieszy się on i jego rodzice... ale później trade - Miles Bridges za Zhaire Smith'a i pick Heat '21. Uważam, że to dobra opcja, jeśli prawdą jest że Brown rzeczywiście polował na Zhaire'a (chęć współpracy potwierdziły obie strony), bo pick sam w sobie może być coś wart w 2021. Słuchałem wywodów Browna po pierwszej rundzie i jakoś mnie nie przekonały, ale wymianę oceniam dobrze. 
 
 

 

 

Mikal*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie największym mankamentem sytuacji z Colangleo jest fakt, że swoją 'ochronkę' stracił Fultz i już pojawiają się rumory użycia go jako mięsa armatniego... Mam nadzieję, że latem sporo uda się go wyprostować, chocaż jak obserwuję twittera tego gościa to jestem lekko zaniepokojony o to co ma między uszami...  zganiam to jednak tez trochę na młodość.

 

Co do nocy draftu - tą klasą interesowałem się wyjątkowo niewiele muszę przyznać wprost. Mikala Bridgesa szkoda, bo homeboy, świetny - szczególnie, że to nie jest typ żółtodzioba/projektu, ktory dopiero za 10 lat będzie się nadawał do rotacji. 

O Zhaire jeszcze sobie poczytam pewnie i pooglądam, ale już widzę, że to 'projekt', bez rzutu, więc dość jasno widać 'mankament' tej zamiany.

 

Niemniej, jeśli pick Heat jest rzeczywiście 'unprotected' to jest całkiem fajnie, bo Ci jak wiadomo są na moment dzisiejszy na takim etapie, że może być to top20, a może być i wysoki top10. To zresztą asset, który przy wymianach zawsze się może przyda. Boli ta wymiana, bo wg jakichś tam analityków ESPN Bridges ma 2gi najwyzszy w drafcie upside na allstra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We are star hunting,” Sixers head coach Brett Brown said.

 

To jest najciekawsze w tej wypowiedzi co do draftu i wymiany z Suns.

To jest w zasadzie najlepsze w tej wymianie, że z jednego assetu Sixers stworzyli 2. Chciałbym wiedzieć komu Smith spodobał się na tyle, że prawdopodobnie Sixers zostali  poproszeni  o wybór tego gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Philla traci assety (Bello, Ilyasova), wciąż licząc na big name, oby się nie przeliczyła z polityką all-in, bo konkurenci nie patrzą na gwiazdy i zbierają rolsow.

Zaraz mogą też stracić Amira, do którego odezwali się m.in. LAL, LAC i MIN. Z drugiej strony Sixers rozmawiają z takimi pionami jak Kyle O'Quinn czy Jabari Bird... Nie czułem aby przed draftem miałoby być z tym jakieś ciśnienie, ale teraz warto byłoby już mieć jakiegoś GM'a...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza ta strata Amira, aj.

Jak tak dalej pójdzie, to na stole do wzięcia zostaną tylko takie gwiazdy jak Favors, Bradley, Payton, Smart czy Hood... Ewentualnie licytacja albo s'n't z Bucks po Parkera. Tak czy owak - dziękujemy ci Barbaro Bottini za super k(wru)a zabawy z telefonem. To był właściwy moment i właściwy czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj Colangelo/czy inny GM nic by nie zmienił, skoro Ilyasova i Belinelli dostali tak dobre umowy, a tego trochę się nie spodziewałem. Uroki czekania na decyzję allstara, rok temu przerabiali to Jazz, którzy stracili większość ciekawych nazwisk na rynku po odejściu Haywarda.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.