Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2018/2019


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

Poszły konie po betonie, Tobiasz w 76ers!

W końcu mają porządnego strzelca! Sources: Clippers and Sixers have agreed to trade Tobias Harris, Boban Marjanovic, Mike Scott for Landry Shamet, Wilson Chandler, Mike Muscala, 2020 first-rounder, 2021 unprotected 1st via Miami and two second rounders.

https://twitter.com/wojespn/status/1093046121407094784?s=19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby ten pick Miami za rentala dużo, ale S5 jest teraz naprawde przejebane. Boban powinien dostać minuty na backup C 

 

szkoda ze TJ przetrwał, ale moze jeszcze nie koniec bo swoj 1st rounder 19 jeszcze mają  :grin:

 

[Wojnarowski] The Sixers are budgeting to re-sign and keep a new Big 4, including free agents Tobias Harris and Jimmy Butler this summer, league sources tell ESPN. Philadelphia has long-term plans for Harris, Butler, Joel Embiid and Ben Simmons together.Roster Moves

 

Ben na rookie dealu do 30 ;] 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zhaire i Fultz mają niższe trade value niż ich wartość jako prospektów, więc nic dziwnego, że zostali.

 

Simmons-Redick-Butler-Harris-Embiid.

 

Well, fajna sprawa, jak Twoim najgorszym starterem w ataku jest Redick. 

 

Dapunk20 mode on: Harris to teoretycznie zajebisty fit, ale z tym siwym zjebem i tak nic z tego nie będzie.

 

Tylko pół-żartem. 

 

Tylko ten Shamet </3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kontekście pozyskania Harrisa, warto pamiętać, że Sixers mają teraz prawa Birda do trójki Butler-Harris-Redick. Bez tej wymiany, mieliby prawa do Butlera i do wyboru 20 mln albo przedłużenie Redicka, który ma wysoki caphold. 

 

Inna sprawa, że nie wiem jak oni chcą utrzymać ten skład jak Simmons dostanie extension w 2020, ale nie moje pieniądze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kontekście pozyskania Harrisa, warto pamiętać, że Sixers mają teraz prawa Birda do trójki Butler-Harris-Redick. Bez tej wymiany, mieliby prawa do Butlera i do wyboru 20 mln albo przedłużenie Redicka, który ma wysoki caphold. 

 

Inna sprawa, że nie wiem jak oni chcą utrzymać ten skład jak Simmons dostanie extension w 2020, ale nie moje pieniądze. 

 

Zakładam, że Redickowi dadzą coś dłuższego, ale mniejszego. 

 

A w 2020 salary ma być na poziomie 118M a tax dopiero od 141,6M więc jeśli prawie 35 letni JJ zgodzi się na jakieś 30/3 lub okolice tego aby był spokojny do 38 roku życia to spokojnie to posklejają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tylko pół-żartem. 

 

sie smiejesz, a mnie zupełnie nie zdziwi jak będą odpoczynek Embiida grac lineupem TJ-Korkmaz-Brewer-Ben-Boban :D

 

chociaż jak pisałem wyżej, Elton chyba poczuł ze ten wschód jest do wzięcia [a może i nawet wszystko] i jeszcze może ruszyć na polowanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun dla Philly, nie pierdolą się w tańcu. Cena za Harrisa spora, salary w dłuższej perspektywie zapowiada się masakrycznie, ale na papierze skład wygląda teraz naprawdę konkretnie - LeBron coraz starszy i na zachodzie, w Warriors pachnie zmianami po sezonie, jest szansa żeby powalczyć o tytuł, to wchodzimy all-in. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak o tym myślę, i Harris to jest naprawdę dobry fit - gra jako czwórka, dobry offball, nie zabija ball movement, >40% za 3, wykreuje sobie rzut, czasem dobrze poda - ciężko znaleźć coś więcej. Do tego 27 lat, no i nie pałowałbym faktu bycia UFA, nie dostanie umowy w lepszym zespole od Sixers, jeden z najbardziej niedocenianych grajków w lidze.

 

Problem w tym, że Sixers nie potrafią dobrze wykorzystywać Butlera, bo Brown to Brown, a jak Embiid dostanie trochę mniej rzutów to się znowu rozpłacze, więc mam duże wątpliwości, czy powstanie z tego ofensywa która powinna powstać mając TAKI roster, skoro w obronie wyglądają średnio, mając TAKI roster.

chociaż jak pisałem wyżej, Elton chyba poczuł ze ten wschód jest do wzięcia [a może i nawet wszystko] i jeszcze może ruszyć na polowanie. 

Poza kimś tanim/weteranem po buyoucie nie nastawiłbym się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun dla Philly, nie pierdolą się w tańcu. Cena za Harrisa spora, salary w dłuższej perspektywie zapowiada się masakrycznie, ale na papierze skład wygląda teraz naprawdę konkretnie - LeBron coraz starszy i na zachodzie, w Warriors pachnie zmianami po sezonie, jest szansa żeby powalczyć o tytuł, to wchodzimy all-in.

dlatego szanuje Philly , a jak Embidd i Simmons za młodu zaczną wygrywać....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.