Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2018/2019


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

a mi brakuje kogokolwiek poza JJ kto umie rzucić za 3

Troche przesadzona jest ta opinia ludzi o Butlerze, że nie rzuca za trzy kompletnie.W tym sezonie 1.7 trójki na 37%, bez szału ale to nie jest jego gra po prostu, ale nie jest tak że on nie potrafi rzucać.

 

Jak dodamy do tego fakt, że w Sixers będzie miał pozycje dzięki Simmonsowi, jakich nie miał przez całą karierę, pod koszem kogoś takiego jak Embiid, a nie miękki Towns i to jaki sezon gra Butler znowu, mniej niż 42 MPG, no to jednak nie bałbym się o atak Sixers kompletnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to Butler jest wart max 150/5 a nie supermaxa


Bosze co to może być za potwór defensywny z Embidem Butlerem i Simmonsem, strach się bać

Fultz i Muscala też bardzo dobrzy obrońcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam strasznie PF brakuje teraz.Nie widziałem Chandlera dawno, kiedyś był fajny, ale nie wiem czy teraz nadaje się na startera.

A ja myślę że Simons wyląduje na 4ce jako point forward i będą małym składem grać. Oczywiście nie jest to strech 4 ale maja strech 5 :smile:

 

Oczywiście Fultz musi zacząć coś grac bo inaczej wypad. 

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygranymi tego dealu są tylko i wyłącznie Sixers. Zyskują TOP15 ligi więc nie może być inaczej. Z drugiej strony Minnesota też coś na tym zyska (choć patrząc teraz na deal z Chicago to stracili w ch**j). Sarić i Covington to nie ogórki, ale ta dwójka to nie ten level co Butler. Wschód się robi coraz ciekawszy i bardzo dobrze, a tercet Simmons - Butler - Embiid wspomagany przez Redicka wygląda doprawdy znakomicie. Jak JB się wkomponuje w zespół to będą siali postrach. Daaamn.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego Sixers mają cap space w lato, prawda?

 

Grubo.Tam wystarczy jakiś Tobias Harris i już będzie to mega skład.

Jakieś 20 mln licząc pierwszy rok maxa/cap hold Butlera, więc bez szału. No i dobry przykład, jak bardzo zjebał LeBron w lipcu, bo przecież ten ruch Sixers mogliby zrobić nawet z nim w składzie...

 

Ciekawe kiedy ostatnio Wschód był tak dobry na papierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, Fultz nie ma racji bytu obok Butlera i Simmonsa, już jest po ziomqu w Philadelphii de facto.

 

Chandler w sumie mógłby być spoko jakby trafiał trójki, docelowo Sixers powinni uderzać po Arizę, chyba żaden inny contender nie jest w stanie go wziąć z tego co widzę, i coś jeszcze dorzucić. Ewentualnie Muscala, pick i jakiś McConnell za Korvera. Do tego pewnie Zhaire będzie dostępny, choć tego bym nie chciał.

 

Raczej relatywnie łatwo będzie się wzmocnić z tego miejsca, taki Ariza przecież będzie do wymiany, a pasuje niesamowicie.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.