Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2018/19


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Krzemyk oddał sporo za Westbrooka i nie wiem czy ja bym miał jaja żeby to zrobić... ale ma szanse teraz na wygranie ligi i za 2-3 sezony pewnie będziemy wiedzieć czy było warto.

 

Na miejscu ai3 poszedłbym na to. Westbrook i jego sc trzymało go w środku tabeli. Teraz dostał kupe talentu, trochę punktów do wciągniecia i sporo świeżości. Good move.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antek , chill ;] 

oj duzo rozwazalem opcji wczoraj 

przede wszystkim uwazam ze Bagman bedzie kozakiem na lata ; dawno czegos takiego pod koszem nie widzialem jak dla mnie 20-10 murowane na 10+ lat ; gosc ma mega arsenal a Vlade jest wysmiewany w tych durnych mediach ( taki bizarro Presti , ktory mimo iz stracil oddal 2 MVP jest uwielbiany i powazany ze mega mozga ) 

Bagman byl do zdobycia ale cena byla wysoka ; na moim etapie zbyt wysoka; pewnie jakbym mial inne aspiracje to pewnie gralby w CLippers 

 

druga sprawa - Westbrook - troche zylem w przeswiadczeniu ze bylem na 2 miejscu rok temu - a to bylo 2 lata temu; ciezko mi sobie wyobrazic progres z tym flexem - wszystko musialo by pojsc do gory - Jrue Beal Valanciunas Dinwiddie Tj Warren i jeszcze Dieng/Willy musieliby wrocic na te swoje 35-40

 

potrzebowalem flexa i mam go kosztem Westbrooka - spora cena jak za goscia polujacego na wlasne statystyki z atletyka na poziomie Lebrona

 

 

ale co dostalem 2 world class atletow - Jaylen/Gordon - strzalka w gore; topowy 3D w lidze i Shai/Miles/Collin/Knox

nie moge plakac

 

ciezka robota dla Krzemyka to uzupelnienie dolu skladu - duzo ludzi ma top5 ale malo kto ma pozycje 6-9 na poziomie 35+a to wygrywa te lige     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagman? Mówisz o Bagleyu? Gdybys pozyskał pick Antka, miałbym problem, nie chciałem kopiować Bamby z FBX#2, a chyba bym musiał. Ode mnie natomiast picku nie miałeś szans pozyskać, ale gdybys zaproponował Westbrooka to bym z pewnością dołożył do picku kogoś z moich młodych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kapuje Waszych reakcji na ten trejd... przeciez to zamiana 109 za 111+pick, wiec gdzie tu jakis istotny progres?

To bylo przestawienie ladnych krzesel miedzy pokojami, a nie wstawienie nowego TV.

Matematyki tutaj bym nie brał pod uwagę.

Łatwiej uzupełnić Looneya i Bacona kimś konkretnym, niż do Gordona i Browna dobrać lidera.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie jak 2 sezony temu oddałem 3/4 składu za picki :) ?

 

Jak na stole pojawia się Westbrook to trzeba spróbować po niego sięgnąć. Czy cena jest wysoka ... myślę, że adekwatna jak za gościa z potencjałem 80fp, ale byłem gotów na to pójść, po prostu mogłem sobie na to pozwolić przy ilości talentu, którą zgromadziłem.

Gordon to fajny gracz, super atleta i może kręcić super cyfry, ale gra jednak w patologicznej organizacji i lubi łapać drobne kontuzje, przez które potem wypada na 25 spotkań...a jak będzie w Orlando tank, to znów go zbenc***ą i tyle będzie z grania.

Browna uwielbiam, to mój człowiek w NBA, ale w systemie Celtics, gdzie jakoś trzeba będzie podzielić minuty dobrze będzie jak wykręci znów te 35 fp.  

Oubre to dla mnie w tej wymianie non factor, IMO nie ma szans w tym sezonie na +fp, poza tym seryjnie co sezon wyciągam takich z FA.

Z pickiem ai3 ma farta, bo LBS zjebał wybór i trafi Knoxa albo Sextona, ale niech ma ;).

 

Zobaczymy jak się ułoży sezon, co się trafi z FA, na pewno powalczę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Sexton by mi wpadl to bylo by idealnie - ale bym wybieral miedzy Milesem (newMatrix/Shaiem) 

moj fantasy ranking Bagley Sexton 3ab Doncic/Ayton Knox Miles Bridges 

liga jest jaka jest ale atleta bez umiejetnosci koszykarskich to na to jest moda ale to nie gra zbyt dobrze (Bamba , JJJ) 

 

Knox u mnie ; czekam na Jerrego Westa i co zrobi z Tyronem 

 

Roger jak wyglada moje salary ?

#leń#polishboy#instapic#nofilter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrze tez na to tak ze szczyt produktywnosci przypada na lata 23-28 /3-8 sezon w lidze/extension year->koniec pierwszego non rookie kontraktu

 

nie widze miejsca i pieniedzy dla Oubre w Wizards choc liga idzie w kierunku Oubre/Porter 3/4

 

hype/potencjal/nowy kontrakt w nowym miejscu (bedzie sie mowilo mysle o pieniadzach typu 70/4)

 

powiem szczerze ze Hardena ze wzgledu na rok mniej bym nie sprzedal za ta cene   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja składów na pierwszej stronie.

Dzieki!

 

Erfkuake zapowiadam ,erf fuckin kuake ale sie musze z tym przespac najpierw

Wciaz czekamy... ;-)

 

Krzem, brawo rozbiles bank, po tym tradzie chyba wysuwasz sie na pozycje faworyta w wyscigu po zwyciestwo

Ej aj nigdzie nie napisalem, ze zostales wychoojany, po prostu Krzem ladnie spakowal assety za mocnego gracza, jak jeszcze Fultz zaskoczy to gramy o drugie miejsce raczej...

W jaki sposob? Top4 ma mocne, ale to go nie wyroznia wsrod innych contenderow... natomiast dziura w 2 polowie skladu juz tak.

 

Matematyki tutaj bym nie brał pod uwagę.

Łatwiej uzupełnić Looneya i Bacona kimś konkretnym, niż do Gordona i Browna dobrać lidera.

Przeciez to co opisales jest tylko i wylacznie matma...

tzn lider to gracz powyzej np 60 fppg, a zastapienie FAsowe to skoki z 15-20 na 25-30...

 

wybór pomiędzy wódką a zakąśką...

Czyli bardzo latwy i oczywisty wybor? ;-)

Cos chyba pomieszales w tym "przyslowiu"...

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzemyk oddał sporo za Westbrooka i nie wiem czy ja bym miał jaja żeby to zrobić... ale ma szanse teraz na wygranie ligi i za 2-3 sezony pewnie będziemy wiedzieć czy było warto.

Rozbil, ale mysle ze teraz nie ma sie juz co zastanawiac

Krzem mial najbardziej perspektywiczny sklad na lata

Uwaga! Bedzie niepopularna opinia! Wg mnie Krzemo spartolil i to ostro.

Wszedl all-in jakby byl o wlos od wygranej, a nawet nie wiadomo czy skonczy na podium.

 

Co wiecej, pare lat skutecznie spedzic zbierajac dobrych mlodziakow by potem potencjalna dekade contendowania zamienic na 2 letnie okno walki? Po co? Przeciez nie jest wcale oczywiste czy na ten sezon z tej wymiany wyjdzie z fp na plus...

 

Pamiętacie jak 2 sezony temu oddałem 3/4 składu za picki :smile: ?

... czyli z tego wg mnie wynika, ze zabraklo cierpliwosci i chciales przyspieszyc dolaczenie do czolowki?

 

Jak na stole pojawia się Westbrook to trzeba spróbować po niego sięgnąć. Czy cena jest wysoka ... myślę, że adekwatna jak za gościa z potencjałem 80fp, ale byłem gotów na to pójść, po prostu mogłem sobie na to pozwolić przy ilości talentu, którą zgromadziłem.

Westbrookowi stuknela 30 na karku i pierwszy raz od lat dostal za siebie konkretnego PG, wiec go kupiles w idealnym momencie jak liczysz na nagla i "zaskakujaca" obsuwe ;-)

 

IMO ta wymiane wygra ai3 bo to bylo klasyczne sell-high.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roger jeszcze u chytruza jest błąd. Oprocz braku Lina zamiast Noela, jeszcze chytruz wyrzucil Theisa oraz Harrisa, zebys nie musial za niego ewentualnie wywalac od dolu :smile:

 

Confirmed.

 

W skrócie, Roger mojego składu w ogóle nie zaktualizował, bo Lina też nie mam.

 

GOOD JOB.

 

W ogóle wszedłem dzisiaj na forum przez google translate (nie pytajcie) i Roger figurował tu jako użytkownik "Zrozumiałem".

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.