Skocz do zawartości

All-Star Game 2018


kcp78

Rekomendowane odpowiedzi

Bałem się, że po tym bloku Giannisa na początku spotkania, gdzie odgwizdano goaltending, sędziowie chcą wysłać wyraźny przekaz graczom, że w tym meczu zaangażowanie w grę obronną nie jest mile widziane. Na szczęście się pomyliłem.

 

Bardzo fajnie się to oglądało, choć w moim odczuciu troszkę za dużo forsowania trójek było. Dało się to jednak przeboleć bo w końcu doświadczyliśmy trochę obrony.

 

Za rok chcę to samo, wraz z tym co pisze wyżej obi - niech draft będzie transmitowany.

PS. Ale to co zrobiła Fergie z hymnem USA, uświadomiło mi, że Edytę Górniak z 2002 da się na luzie przebić.

Edytowane przez mikrofalowka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL, nabraliscie mnie, wchodze rano w watek, po 3 pozytywnym komenatrzu z rzedu mowie 'moze jednak byl dobry mecz i warto obejrzec', specjalnie sciagnalem, obejrzalem 1 polowe ale juz mi sie to srednio nie podobalo, druga polowe ogladalem rozmawiajac na skype i chwale to sobie, bo przynajmniej nie byl to czas zupelnie stracony.

 

takze, nie powiem zeby mecz gwiazd mnie rozczarowal, ale userzy forum e-basket tak

 

skutecznosc za 3: Curry 3/11 Harden 2/13 Lillard 3/8 Lowry 0/8 Westbro 1/6 Irving 1/5 - z tego 80% tych trójek zupełnie bez krycia

 

--- ja wiem ze komentatorzy moga  zapodac gadke ze "Lebron set the tone w szatni i dzisiaj bedzie difens i w ogole na powaznie" i nawet czesc powaznych ludzi to kupi [np userzy forum e-basket] ale ja tego nie kupuje.

 

Mogli by mniej chlać na ASW parties po prostu i może wtedy piłeczka chętniej by do kosza wpadała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą w tej przedostatniej akcji jak Derozan nie oddał piłki Hardenowi i postanowił robić za g2g gdy na parkiecie byli Harden, Giannis i Curry miałem takie ''japi****lealetojestjednakcancer'' i oczywiście zrobił TOV. :smile:

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Ale to co zrobiła Fergie z hymnem USA, uświadomiło mi, że Edytę Górniak z 2002 da się na luzie przebić.

Nic dodać nic ująć. Jak to usłyszałem to mi niedobrze się zrobiło.

 

Ale wracając do meczu to dawno nie było takich emocji i takiej zaciętej walki. Nie było łatwych punktów, łatwych podań a do tego oczywiście ekipy grały widowiskowo. LBJ ma plusa za to, że sam cisnął ale i resztę drużyny nakręcał. Nawet komentator się podniecał, że to 15 sezon Lebrona a można zobaczyć go latającego z głową pod samą obręczą. Też się śmiałem, że w tym sezonie zdobył przynajmniej MVP meczu gwiazd ale z nowym składem może jeszcze coś tam namiesza w playoffach. Dziadek "Zakol" James ciągle daje radę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butler nie grał bo chciał odpocząć.

 

Żenada.

 

zgadzam się, tzn żenujące jest to że myślał że grą w tym meczu można się zmęczyć,  wyszedł by na 5 minut, powiedziałby że go plecy bolo albo pośladek [czyli tzw. zrobienie Malone'a] i tyle, a tak to teraz będzie hejtowany od Filipin po Bałuty że nie chciał wziąć udziału w tym wiekopomnym święcie koszykówki

 

jak Alonzo na niego wsiądzie tak jak wsiadł ostatnio na Lakersów to jeszcze Butler gotów karierę zakończyć 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się, tzn żenujące jest to że myślał że grą w tym meczu można się zmęczyć,  wyszedł by na 5 minut, powiedziałby że go plecy bolo albo pośladek [czyli tzw. zrobienie Malone'a] i tyle, a tak to teraz będzie hejtowany od Filipin po Bałuty że nie chciał wziąć udziału w tym wiekopomnym święcie koszykówki

 

jak Alonzo na niego wsiądzie tak jak wsiadł ostatnio na Lakersów to jeszcze Butler gotów karierę zakończyć 

 

Zaraz się dowiemy ze starych tematów Bulls, że to on kontuzjował Denga żeby zając jego minuty :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie spoko, kibiców o głosy z tego co wiem nie prosił, chcącemu nie dzieje się krzywda.

Thibs nim gra 37.3 minut na mecz, najwięcej w lidze. Wie, że jakby zapytał o odpoczynek w Minny to by dostał co najwyżej lepę na pysk i dodatkowy trening więc zrobił to podczas ASW.

Ja bym mimo wszystko na jego miejscu zagrał i się wyfaulował. Był kiedyś jakiś flagrant w all-star game?

Edytowane przez Bogut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do konkursu wsadów. Oladipo nie mógł zrobić tego zamiast maski? Albo pyknąłby to w masce. 50 pkt murowane skoro Nance za double tap też dostał. Chyba, że zrobił to za 50 razem i nie chciał ryzykować :tongue:

 

Konkurs nie przypominał tego z 2016 roku gdzie wszystko wychodziło praktycznie za pierwszym razem. Zawodnicy dobrze zdają sobie sprawę, że mają tylko 3 próby i przy 1 lub tym bardziej 2 nieudanych wiedzą, że lepiej zrobić "coś" niż przysłowiowo "srać wyżej niż się dupę ma".. W przypadku Oladipo było to bardzo dobrze widoczne, że w czasie konkursu zmieniał dunki, które chciał wykonać.

 

Ale to prawda.. 5 dyszek murowane za tego dunka. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.