Skocz do zawartości

Witam wszystkich,czyli nowi userzy się przedstawiają :-]


sHimmy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, nazywam się Mateusz. NBA i basketem interesuję się jakoś od 2004, kiedy ktoś mi tam podrzucił demówkę NBA live 2004. Dlatego też jestem kibicem Lakers z prostego powodu - nie było opcji żeby wybrać w tej demówce jakąkolwiek inną drużynę, więc chcąc nie chcąc musiałem łoić New Jersey Shaqiem i Kobem. Rzutu i kozła uczyłem się na betonowym boisku na podwórku oglądając highlighty Derona Williamsa. Kurde, strasznie się gościem jarałem i cholernie smutno mi było jak jego kariera nagle zwolniła. Poważnej koszykówki nigdy nie powąchałem, ale szkolne drużyny to i tak była zajawka nie z tej ziemi jak po wfach ćwiczyliśmy nasz licealny "playbook". Co do dzisiejszej NBA i dzisiejszych Lakers to bardzo doceniam pracę Waltona, aczkolwiek jeśli mam być szczery nie jestem jakimś wielkim fanem obecnego składu i nie widzę nikogo kto za 3-4 lata będzie chociażby na poziomie all-star game. Mam nadzieję że Dlo za parę lat wypomni mi ten post ;)

 

Także tak no... Jeszcze raz witam wszystkich i pozdrawiam cieplutko.

 

również witam ale Russela to Ty szanuj :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam. Jestem na forum od dawna, ale dopiero teraz się zarejestrowałem. Wcześniej wystarczało mi czytanie, bo nie czułem się na siłach, żeby dyskutować z ludźmi, którzy na NBA zjedli zęby. Ośmieliłem się wreszcie, ale weźcie poprawkę na to, że NBA interesuję się dopiero kilka lat, więc mogę niekiedy gadać głupoty :)

Dlaczego zacząłem oglądać NBA? Dlatego, że straciłem całą sympatię do piłki nożnej. Błędy sędziowskie, symulowanie, sprzedane mecze - kogoś to jeszcze bawi? :/

 

Nie kibicuję jednej drużynie. Lubię wielu zawodników i trzymam kciuki za ich teamy. Nie lubię "sezonowców", zwłaszcza wielkich fanów Golden State, którzy drużyną zainteresowali się, kiedy ta zaczęła odnosić sukcesy. Nie cierpię Duranta i życzę mu, żeby nigdy nie zdobył pierścienia. Generalnie będę kibicował wszystkim tylko nie Golden State, mimo iż sporą sympatią darzę zabawnie nieskordynowanego Tragica Bronsona :P

 

Nie wiem co jeszcze napisać... Pozdrawiam wszystkich i życzę nam udanych, ciekawych do oglądania playoffów. Tylko niech Russel tak nie cegli, a Mbah a Moute przestanie gwizdać Biebera i zacznie bronić Haywarda... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiem co jeszcze napisać... Pozdrawiam wszystkich i życzę nam udanych, ciekawych do oglądania playoffów. Tylko niech Russel tak nie cegli, a Mbah a Moute przestanie gwizdać Biebera i zacznie bronić Haywarda... :smile:

Po ostatnim wpisie widać jaką serię oglądasz więc zapraszam do komentowania w wątku PO na żywo ... I ogólnie kązdy kiedyś zaczynał więc nie ma się czym przejmować -- jest dobrze i oby jak najwięcej wpisów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jakoś tak wyszło, że nastukałem 100 postów to może też się przywitam, żeby nie było, że jak fan Pistons to od razu cham i prostak ;)

 

A zatem cześć i czołem, mam na imię Jurek, Tłokom kibicuję na dobre i na złe od 2003. Sheed to mój osobisty GOAT, ale uwielbiam też bandę łobuzów z czasów Bad Boys. Na zachodzie trzymam za Grizzlies bo najbardziej przypominają twardą grę z minionych epok. Nie lubię Cavs, Lakers i Pacers. Kocham Jordana i nie cierpię LeBrona. W 2K gram rzadko, a jeśli już to bez pada. Nie znam się na ligach fantasy. W wolnych chwilach słucham podcastów NBA i ciekawych newsów dotyczących CBA, salary cap itd. Mam nadzieję, że w tym roku Warriors rozjadą ekipę z Cleveland i będziemy mogli wreszcie na dobre uciąć tę dyskusję i wszystkie porównania Lebrona do MJ ;)

 

no, to chyba tyle, pozdro dla wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, chwile już jestem na forum więc sorry, ze tak późno.

Nazywam się Michał, mieszkam w Lublinie i Nba interesuje się od początku lat 90-tych. Wtedy jeszcze dużo grając i jarając się jako małolat wysyłaniem listów do drużyn Nba miałem swoja fazę na Orlando (pierwsi mi odpisali na list wysyłając jakies gadżety:). Później nigdy jakoś nie byłem wielosezonowym fanem żadnej z drużyn lubiłem Sacramento z J Willem i Webberem, Portland z Sheedem, Boston ze względu na Rondo, którego byłem fanem.

Ostatnio miałem kilka lat przerwy gdzie oglądałem jedynie wybiórczo kilka meczów w sezonie plus więcej z playoff i finały.

W tym roku głównie dzięki forum i zajawce na Fantasy siła rzeczy oglądam sporo chociaz w zupełnie inny sposób. Nie sądziłem, że ta zabawa tak zmienia podejście do oglądania NBA i śledzenia poszczególnych zawodników.

Obecnie najmocniej kibicuje Portland i Waszyngtonowi ze względu odpowiednio na Dame i Nurka oraz Walla.

 

Pozdrowienie dla wszystkich i dzięki za fajne merytoryczne wpisy kiedyś myślałem, ze ciekawe analizy i przemyślenia to nie u nas i oferuja ja jedynie amerykańskie serwisy. Dzięki za wyprowadzenie mnie z błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, chwile już jestem na forum więc sorry, ze tak późno.

Nazywam się Michał, mieszkam w Lublinie i Nba interesuje się od początku lat 90-tych. Wtedy jeszcze dużo grając i jarając się jako małolat wysyłaniem listów do drużyn Nba miałem swoja fazę na Orlando (pierwsi mi odpisali na list wysyłając jakies gadżety:). Później nigdy jakoś nie byłem wielosezonowym fanem żadnej z drużyn lubiłem Sacramento z J Willem i Webberem, Portland z Sheedem, Boston ze względu na Rondo, którego byłem fanem.

Ostatnio miałem kilka lat przerwy gdzie oglądałem jedynie wybiórczo kilka meczów w sezonie plus więcej z playoff i finały.

W tym roku głównie dzięki forum i zajawce na Fantasy siła rzeczy oglądam sporo chociaz w zupełnie inny sposób. Nie sądziłem, że ta zabawa tak zmienia podejście do oglądania NBA i śledzenia poszczególnych zawodników.

Obecnie najmocniej kibicuje Portland i Waszyngtonowi ze względu odpowiednio na Dame i Nurka oraz Walla.

 

Pozdrowienie dla wszystkich i dzięki za fajne merytoryczne wpisy kiedyś myślałem, ze ciekawe analizy i przemyślenia to nie u nas i oferuja ja jedynie amerykańskie serwisy. Dzięki za wyprowadzenie mnie z błędu.

4638-6-pattern-front.jpg

 

A bywasz czasem na PLK w Lublinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam na imię Marcin mieszkam w Lublinie.Na forum wchodziłem od około 3 lat(czytałem szukałem info o koszulkach, meczach itp) ale dopiero teraz się zarejestrowalem.

Kibicowałem za młodych lat Detroit - na początku trochę na przekór fanom Lakers oraz MJ. Solidna twarda obrona to podstawa dlatego "everything has changed" po części trochę rozczarowująca mnie jest ta dzisiejsza NBA ale rozumiem fanów takiej gry.

Bywam na meczach PLK w Lublinie jak czas pozwala.

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich znalazłem jakiś czas temu na forum odpowiedzi na moje pytania ale pomyślałem że się zaloguję coś popiszę

Heloł/Witoj,

 

Jakieś szczegóły związane z koszykówką? Oglądasz? Grasz? NBA? PLK? NCAA? Ulubione kluby/zawodnicy?

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witajcie. Trafiłem na to forum miesiąc temu, ale dopiero dzisiaj postanowiłem się zarejestrować.

 

NBA interesuję się od ponad 10 lat, od początku swojej przygody z koszykówką jestem fanem Mavericks. Ulubieni zawodnicy? Głównie gracze związani z Mavs jak Terry, Dirk, KiddFinley, Nash, Howard, Marion, Ellis, Carter, JJStack i Tyson Chandler. Spoza Dallas na pewno Gerald Wallace, Z-Bo, Steve Francis, Tim Duncan, J-Rich, Baron Davis, Stephen Jackson, Chris Paul, Stromile Swift, Brandon Roy, Desmond Mason, Kawhi Leonard, KAT, Antetokounmpo oraz JaVale McGee  :friendly_wink:

 

W kosza zacząłem grać pod koniec podstawówki, przestałem w zeszłym roku. Nigdy nigdzie nie trenowałem, grałem amatorsko ze znajomymi. Niestety, grupa się rozpadła, a ja mam problemy z kolanami.

 

Poza NBA interesuję się przede wszystkim muzyką. Kiedyś oglądałem piłkę nożną, głównie Bundesligę, ale ostatnio jest tak nudno, że straciłem zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.