Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] sezon 2017/18


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Do Gm-ów Golden State i Detroit.

 

Trejdy z udziałem Paula i Westbrooka nie powinny przejść w żadnej czasoprzestrzeni. Skoro już przeszły, GM-owie mają czas na zejście z salary. Za wyjście ponad sc w przypadku trejdów bana nie ma, ale dosć szybko muszą zejść poniżej - dajmy na to 2 dni.

Dziś wieczorem to ogarnę, dopiero mnie Evi uświadomił o Twoim poście. Jak liczyłem na bieżąco to wsio było ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Gm-ów Golden State i Detroit.

 

Trejdy z udziałem Paula i Westbrooka nie powinny przejść w żadnej czasoprzestrzeni. Skoro już przeszły, GM-owie mają czas na zejście z salary. Za wyjście ponad sc w przypadku trejdów bana nie ma, ale dosć szybko muszą zejść poniżej - dajmy na to 2 dni.

Tak z ciekawości - dlaczego nie powinny przejść i dlaczego w takim razie przeszły?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Dzięki Panowie!

Kiedy 3 lata temu zajmowałem w lidze ostatnie miejsce i draftowałem KAT-a to nie przypuszczałem że odbiję się aż na sam szczyt :]

Wielkie dzięki dla wszystkich znajomych którzy mi przez te parę lat doradzali i umilali grę tutaj - w szczególności dla Maca, ale również dla Szulima, Kolka, LBS-a i Evity.

 

Graty, chyba miałem w tym udział moim tradem Paula :smile:

Zdecydowanie, większość osób odradzało mi ten trejd, twierdzili że lepiej jeszcze zaczekać z opychaniem Parkera i Ingrama ale koniec końców wyszło na moje :] Nie wiem jak teraz zejdę z SC na kolejny sezon no ale mistrza w tym sezonie mam i nikt mi tego nigdy nie zabierze :] Niech Ci tam Ingram z Parkerem dobrze grają w przyszłości ;]

 

Dzięki jeszcze dla Strydera i Ledleya za walkę do końca, mało brakowało a przez niedograne sloty przegrałym ostatecznie z Cavs pomimo lepszych średnich.

 

Widzimy się w przyszłym sezonie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zdecydowanie, większość osób odradzało mi ten trejd, twierdzili że lepiej jeszcze zaczekać z opychaniem Parkera i Ingrama ale koniec końców wyszło na moje :] Nie wiem jak teraz zejdę z SC na kolejny sezon no ale mistrza w tym sezonie mam i nikt mi tego nigdy nie zabierze :] Niech Ci tam Ingram z Parkerem dobrze grają w przyszłości ;]

 

Mimo, że sam zaproponowałem ten trade to po tym jak zaakceptowałeś, miałem trochę kaca, bo powinienem jeszcze coś wynegocjować.

Ale w sumie za Paula, Ibakę i Arizę dostałem Ingrama, Parkera, Randla i Noela (czyli niewiadoma) i dużo lepszy pick w drafcie, więc już kac mi przeszedł. Ciekawy jaki to pick będzie, bo nijak nie umiem sobie tego policzyć :)

 

Jakbyś coś miał upychać z salary to odezwij się, może spłacisz jakoś dług za mistrza :)

 

Dla mnie sezon nie był za ciekawy, muszę się w tym formacie rozkręcić i pewnie z takim składem jeszcze z rok potankuję, ale takich też potrzeba.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.