Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Eld napisał:

Ja to wprowadzałem i mogłem pominąć, acz pamiętam że w zeszłym sezonie jednego przespałeś tylko nie pamiętam kogo. Fergusona czy Diallo?

@january zakładając, że limit cash transactions w tym roku będzie na takim samym poziomie, czyli $ 5.617.000 jak wszystko inne ( salary cap, tax, wyjątki etc ) to uważasz, że od tych maksymalnie do przyjęcia 5,617M odejmujemy 200k od CM, czy traktujemy to jako extras? Drugie pytanie - skoro CM buli zasłużoną karę ma on prawo przeprowadzać trejdy z cashem? 

A może Rada ma to rozstrzygnąć ale, że Ty panujesz nad finansami to czekam na Twoje zdanie.

Fergusona przespałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

Ogólnie - zajmuję się systemem finansowym. Wymiany z cash mają być dodatkowo i ładnie gdzieś pisane, nie będę się przekopywał przez temat beGM-wymiany.

Dla Waszego własnego dobra, jak chcecie by to było wklepane:) 

Dopiszę nasze do uwag pod rosterami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Nie, nie. Nic w arkuszu z finansami oprócz mnie :) 

Ale na forum jakoś.

Kurde nie wiem, jak wymiana z cash przejdzie oficjalnie to mnie oznaczajcie, albo wklepywać dodatkowo przepływ cash w osobnym temacie?

Nie no nie w finansach tylko w Uwagach pod składami drużyn

Ale mogę ci pisać na priv jak będę wprowadzał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Pisałem, że tam był burdel, część wymian przeszła, część nie i jak ktoś ma cash to niech się upomni. Mogę to zmienić jak ktoś potwierdzi, że jest pewne, ale sprawdzać mi się nie chce.

No ja miałem od Houston maxa cash, ale zakładam że to uwzględnione bo widzę, że mam sporo na plusie poprzedni sezon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Dobra poświęciłem się i sprawdziłem. Były w tamtym okienku 2 wymiany cash i 1 cofnięta z nich była, ta od Sixers, ta Pacers musiała przejść, bo CP3 furgał w Indy.

Czyli ta z 1mln od Pacers do Blazers powinna przejść, zmieni to hardcap dla Pacers o 0,5 mln negatywnie, a Blazers poprawi multiyear HC o 0,5 mln pozytywnie, wprowadzam w nowym (nie starym) arkuszu.

Dzisiaj to nas chyba z 5 siedzi nad tym wszystkim.

Jak komuś na coś nie odpisałem to niech podbije.

@Tecu Ty nie. Sam się odezwę w wiadomej sprawie do 1h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Czy jeśli Tatum dostanie teraz extension to Minnesota będzie mogła używać podczas przyszłego FA jego capholdu? Czy ten kontrakt będzie z automatu wliczał się do salary? 

Dziwie się, że jeszcze nie dostał. Liczysz na rabat od niego?

Jak mu dasz teraz extension i on je przyjmie to żadnego cap holdu mieć nie będzie, tylko od razu kontrakt się liczy do payrollu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Dziwie się, że jeszcze nie dostał. Liczysz na rabat od niego?

Jak mu dasz teraz extension i on je przyjmie to żadnego cap holdu mieć nie będzie, tylko od razu kontrakt się liczy do payrollu.

No właśnie tylko o to się rozchodzi, bo czytam te wasza dyskusje i cóż, Davis chyba chętniej dołączy do tercetu Booker-Tatum-George niż cokolwiek tam będzie alternatywa za rok :P wiec Tatum chyba poczeka z maksem rok a dostanie go bezwzględnie na to czy się połamie czy nie :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

No właśnie tylko o to się rozchodzi, bo czytam te wasza dyskusje i cóż, Davis chyba chętniej dołączy do tercetu Booker-Tatum-George niż cokolwiek tam będzie alternatywa za rok :P wiec Tatum chyba poczeka z maksem rok a dostanie go bezwzględnie na to czy się połamie czy nie :P 

Aha, już to widzę. Podobne rzeczy czytałem o Winslowie, a już go nie ma w Socie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Aha, już to widzę. Podobne rzeczy czytałem o Winslowie, a już go nie ma w Socie.

Przecież Winslow dostał najwyższy kontrakt od Minnesoty zgodnie z obietnica, Tatum tez dostanie maksa ale najpierw weźmiemy sobie za darmo Davisa skoro jesteście tacy przekonani, ze dołączy do najlepszego zespołu za rok, White-Booker-George-Tatum-Davies wyglada chyba spoko? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.