Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, karpik napisał:

Czyjego?

knicks, a w śladami za owymi radami, również sukces nowego gm'a

 pomagalem tu niejednemu gm'owi i raczej nikt z tego tytulu nie narzeka.

 

a z nowych nigdy nikogo nie okradlem, co wiecej dorzucalem cos od siebie, gdy uwazalem, ze wymiana jak na czas w ktorej byla dokonywana jest nierowna (via deal z mirtociem i sariciem).

imo nie ma bardziej nieskazitelnej i kompetentnej osoby w lidze do przyjecia tej zaszczynej funkcji.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, eMeS napisał:

W głosowaniu TO nie powienienem mieć White'a i Swanigana?

Już sprawdzam. Mogłem przegapić. Daj mi parę minut.

@eMeS

Odpowiedź w pkt, 3,6 regulaminu. Wszyscy na fioletowo to:

Zawodnik taki jednak zostaje już po drugim roku RFA, a ewentualny późniejszy rok zostaje UFA ( fioletowy kolor w arkuszu ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Możesz mu podjąć kontrakt, ale on teraz jest RFA, więc powinieneś przedstawić mu umowę. Swanigan to samo.

Jak White podejmiesz ten kontrakt co jest na różowo, to za rok Ci ucieknie :)

Innymi słowy fioletowym inne kluby mogą przedstawiać oferty. Albo je wyrównasz, albo nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg tego co znalazłem ->

, teoretycznie White i Swanigan mogą zostać rok dłużej na swoich kontraktach, tak więc w sumie @eMeS sam musi podjąć decyzje czy wrzuca ich na wolny rynek i ma ich zastrzeżonych czy czeka rok i wtedy będą UFA. Ale umówmy się, że Hawks będą przekreśleni w oczach wielu rookasów i wielkich agentów, więc szczerze odradzam takie zabawy. Fluber już podobnie kombinował z Kuzmą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Tia, wielcy agenci się oburzą, iż Caleb Swanigan jak coś nie został RFA :) 

Nie przesadzaj w drugą stronę. Na pewno Derrick White by się wku*wił i szanse na utrzymanie go rok później po grze 4 sezon za minimum w Hawks zmalałyby do absolutnego minimum (w sensie zamiast bonusu - "mój gracz, chętniej zostanie" byłoby "muszę dać mu zdecydowanie korzystniejszą ofertę niż ktoś inny, a jak będą podobne to go stracę") i tyle.

Wiesz, Caleb Swanigan to nie, ale wszyscy wiemy, że to o Niego tu się tyczy dyskusja.

No jak Derrick White, który pewnie czeka na kontrakt 10+ dostanie od Hawks kolejny rok gry za minimum, to Hawks będą u mnie skreśleni.

Co nie zmienia faktu, że oczywiście teoretycznie obaj mogą zostać na tych kontraktach, tak więc dopisz mu @Eld White i Swanigana.

Frank Jackson i Wesley Iwundu też mają taką możliwość.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Wiesz, Caleb Swanigan to nie, ale wszyscy wiemy, że to o Niego tu się tyczy dyskusja.

No jak Derrick White, który pewnie czeka na kontrakt 10+ dostanie od Hawks kolejny rok gry za minimum, to Hawks będą u mnie skreśleni.

Co nie zmienia faktu, że oczywiście teoretycznie obaj mogą zostać na tych kontraktach, tak więc dopisz mu @Eld White i Swanigana.

Frank Jackson i Wesley Iwundu też mają taką możliwość.

No i Kuzma.

Mam rację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

To na jakim statusie jest w takim razie Kuzma skoro też jest fioletowy na ten sezon? RFA i Fluber już go na stałe a w przyszłym roku UFA?

Na statusie, że jest RFA właśnie podczas nadchodzącego wielkimi krokami FA i nie można go już trzymać na następny sezon jak niecnie i haniebnie tu kombinuje EmeS z White.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.