Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Lepszego tematu niż tu nie będzie więc po kolei. Wczoraj napisałem: 

23 godziny temu, Eld napisał:

Organizacyjny bałagan? Zobowiązuje się publicznie w miarę swoich umiejętności na wprowadzaniem i dbaniem o arkusz. Będę sprawdzał poprawność wymian co również już opanowałem. W CBA znam sposób Karpika jak wyszukiwać zapisy. Więc jeśli chcecie pomocy organizacyjnej, zgłaszam się na p.o. Radnego na okres 1 miesiąca. 

Ot po prostu będę robił tą całą czarną robotę. Zresztą i tak ją robię ale tego nie dostrzegacie.

Jeden warunek:

Trzy sprzeciwy ( publiczne ) i nie było tematu.

Po miesiącu proszę ocenić moją pracę czyli dokładnie 1 Grudnia. Oceny dokonać może każdy, ale to Radni zadecydują ostatecznie czy im się przydam, czy wypad z powrotem do Oklahomy.

Nie było też ani jednego sprzeciwu abym się ani ważył wstępować do Rady, jako p.o. a nawet wpadło trochę lajków. Dziwne, bo przynajmniej jeden dąsalski każący mi nie tak dawno wypierdalać z procy z beGM - powinien się odezwać.

22 godziny temu, MarcusCamby napisał:

@Eld

1. Porozmawiaj z ozzy na temat dalszego funkcjonowania arkusza. Sezon w pełni, a ja mam wciąż Matt Thomasa w składzie i 16-osobowy roster.

2. Część zespołów jest niekompletna i nie mam pojęcia z czego to wynika.

3. Nets są częścią głosowania waiverów, chociaż nie mają miejsce w składzie.

4. Trzeba w temacie historia zrobić nowy temat z podsumowaniem każdej tury FA i zaznaczyć, kto wykorzystał Bi-Annual.

5. Dobrze też byłoby zebrać wszystkie sprawy nad jakimi powinna zebrać się rada, bo "aferą Steina" nikt się nie chciał zająć. Jestem pewny, że było tego więcej, ale wiadomo kto by się tym przejmował.

Ponumeruję sprawy aby było mi łatwiej odpowiadać.:

Ad.1 - arkusz funkcjonuje bardzo dobrze do póty, do póki ktoś sam nieudolnie zacznie w nim grzebać. Osoba która go robiła odwaliła kawał dobrej roboty. Mnie wprowadzenie wymiany zajmuje 30 sekund, więc jeśli nie czujesz się na siłach sam to zrobić, PM do mnie i będzie poprawnie.

Z Thomasem sprawa prosta. Zwolniłeś go 22 Października ( strona 5, waiver wire ), więc automatycznie wylatuje on Ci z roosteru ale jest w dead money. Już masz poprawione w arkuszu.

Ad.2 - @Regis, @Sylvinho. proszę o wyjaśnienie czy kogokolwiek po drodze podpisywaliście/ktoś miał do Was trafić bez głosowania z IV i V tury bo nikt inny nie składał na nich głosów. To, że jest Rada, to nie znaczy, że ma robić mrówczą robotę za Was. Przeglądnijcie sobie kogo powinniście mieć dopisani. Inaczej Regisowi zostanie dopisany losowy gracz ( np z puli undrafted 2019 ), a Sylwkowi dopiszemy jego stasha Xue Yuyanga z jego stashed.

Ad.3 - Rooster liczy 15 graczy. Nets nie mogli wystartować po niego. Ja też o tym myślałem ale musiał bym kogoś zwolnić. Zresztą, tak czy siak kogoś by wywalić musiał. Co stało na przeszkodzie zrobić to przed głosowaniem waivers? Prosta odpowiedź. Strach, że jak nie wygram to tylko niepotrzebnie gościa zwolnie. Inaczej na moje - Nets nie mogą startować po Cartera.

Ad.4 - to jest trochę więcej roboty. Bi-annual jest akurat prostą sprawą.

Ad.5 - na to mamy czas, ale listę możemy już zbierać co jest do poprawy. Na pewno stashe, a dalej to już reszta musi przypomnieć. Nie wchodzi w rolę zmiana systemu finansowego, kar, dodatków za allstar graczy itp.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Nie było też ani jednego sprzeciwu abym się ani ważył wstępować do Rady, jako p.o. a nawet wpadło trochę lajków. Dziwne, bo przynajmniej jeden dąsalski każący mi nie tak dawno wypierdalać z procy z beGM - powinien się odezwać.

Nie kazałem Ci wypierdalać tylko sugerowałem, że nie powinno Cię już tu być, ale nie będę się wychylał i jak inni chcą byś był w Radzie to proszę bardzo, więcej się do mojej osoby proszę nie odnosić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta rada potrzebuje świeżej krwi. Kogoś z powerem, kto weźmie na siebie mozolną robotę, ale też swoim wkładem powinien zarazić resztę, by tu znów powstał zespół. 

@Eld powodzenia i twardej dupy. Narobisz się jak pies, a potem nawet nie usłyszysz dziekuje. Jeszcze każdy będzie Cię jebał na każdym kroku. Tak wygląda bycie radnym w tej grze. Ale obyś się tym nie zraził i spokojnie robił swoje słuchając fluberów tej ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Nie kazałem Ci wypierdalać tylko sugerowałem, że nie powinno Cię już tu być, ale nie będę się wychylał i jak inni chcą byś był w Radzie to proszę bardzo, więcej się do mojej osoby proszę nie odnosić.

Kolego, ja Cię szanuję, mimo że Ty mnie nie za PODOBNO jakiś wyimaginowaną sytuację z ely3. Od tej pory padło co Ci coś na czaszkę na mój temat i ni c***a nie idzie dojść o co Ci chodzi. Ja do Ciebie z kulturą, z szacunkiem, wyciągam grabę na zgodę bo nie lubię kwasów. k****. Z VIncem-kontorezerwowe potrafiłem się dogadać a z Tobą nie. Dlaczego? Bo nie?

I nie zamieniaj teraz znaczenia słów. Teraz nagle to nazywasz sugerowaniem? Bez jaj. Nie masz do czynienia z idiotą. Wsadzić w procę i wyjebać jest dalekie od sugestii.

I co jeszcze najlepsze. Ile wiadomości wymieniliśmy na PM z wyjaśnieniem tej sprawy? Z kilkanaście. Padło przepraszam dokładnie za to, że w ZA WIELE razy przeginałem z ciśnięciem beki z Jokića i Waszego bandwagonu. Opowiadałeś mi historię z RL gdzie musiałeś kumpla przed próbą samobójczą ratować, a później jedziesz po mnie jak po burej suce? Każesz wypierdalać na hel? W procę z nim? 

I zmartwię Cię na koniec Misiu. Wpadam do Rady z kilkoma ciekawymi projektami. Na co dzień jestem pedantycznym człowiekiem. A wiesz co to oznacza? Jesteś wręcz skazany na moje odnoszenie się do Ciebie, więc albo od Ciebie zależy czy w końcu zluzujesz, czy będziesz dalej męczył bicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile pmów wysłałeś, po tym jak mnie zwyzywałeś i odszedłeś? zero? obudź się proszę, wszystkie inne PMy nie dotyczyły BeGM, rozmawialiśmy tylko raz odnośnie wrzutki do łapu-capu

i proszę k**** mać nie wynosić prywatnych rozmów, dobrze się czujesz?

aktywnych graczy nigdy za wiele, Ty jesteś bardzo aktywny dlatego nic nie mówiłem po tym jak wróciłeś, szkoda, że musiałeś się przypucować z tym ignorem, a potem udawać, że skoro miałeś mnie na ignorze tyle czasu to naturalne jest to, że powinniśmy się pogodzić i że Ty nie wiesz o co mi chodzi

w sprawach formalnych jak najbardziej możesz się odnosić, w takich jak powyższe możesz już sobie darować i zamilczeć

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, MarcusCamby napisał:

Jeszcze każdy będzie Cię jebał na każdym kroku.

Jednego się nauczyłem na pewno obserwując Was.

  • Będę do bólu konsekwentny.
  • 21:59 znaczy 21:59 a nie 22:01.
  • Oferty po czasie, będą ofertami po czasie czy nielegalnymi
  • Dura lex sed lex
  • A no i dalej będę poganiał naszych etatowych maruderów czyli @kucio i @kungfubestia. Przydał by mi się jeszcze namiar do @eMeS aby mieć komplecik co głosowanie.

I jeszcze jedno.

Przygotujcie się na karne kut*asy za pomijanie głosowań, czy brak wysyłania ofert. Wymyślimy z Radą lepszy proces ( szybszy ) na te tury ale kar niektórzy nie unikną. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ile pmów wysłałeś, po tym jak mnie zwyzywałeś i odszedłeś? zero? obudź się proszę, wszystkie inne PMy nie dotyczyły BeGM, rozmawialiśmy tylko raz odnośnie wrzutki do łapu-capu

i proszę k**** mać nie wynosić prywatnych rozmów, dobrze się czujesz?

aktywnych graczy nigdy za wiele, Ty jesteś bardzo aktywny dlatego nic nie mówiłem po tym jak wróciłeś, szkoda, że musiałeś się przypucować z tym ignorem, a potem udawać, że skoro miałeś mnie na ignorze tyle czasu to naturalne jest to, że powinniśmy się pogodzić i że Ty nie wiesz o co mi chodzi

w sprawach formalnych jak najbardziej możesz się odnosić, w takich jak powyższe możesz już sobie darować i zamilczeć

 

Jak Boga Kocham, a wierzę mocno, nigdy nikogo nie zwyzywałem na PMach. Nie mój poziom kultury. Przy okazji tam na pomorzu przypucować to co to znaczy? Walić konia czy co? 

A na ignorze wylądowałeś bo mi Granta zajebaliście 😄 ( sorry, nie mogłem się powstrzymać ).

Wylądowałeś właśnie za wyzywanie i posądzanie mnie o układy z ely3, ale już naprawdę nie mam ochoty do tego wracać.

Po prostu zachowajmy się jak dwa dorośli goście. Co było to było. Gruba czarna krecha, jedziemy dalej bo ja też siedzę na bandwagonie Jokića i teraz jeszcze Granta.

Zgoda?

3 minuty temu, january napisał:

LBS, Eld nie ma sensu tego publicznie ciągnąć. Może kiedyś się pogodzicie (o np. ja i fluber od dłuższego czasu normalnie piszemy i nie ma żadnego problemu, a to kiedyś nie było tu oczywiste :P), może nie. Na ten moment po prostu się wzajemnie tolerujcie jako innego GMa, nie musicie ze sobą pisać przecież.

 

1 minutę temu, Eld napisał:

Po prostu zachowajmy się jak dwa dorośli goście. Co było to było. Gruba czarna krecha, jedziemy dalej bo ja też siedzę na bandwagonie Jokića i teraz jeszcze Granta.

Zgoda?

 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już ostatni post - nie chodzi i PMy tylko o posty w beGM, po tym jak ja i BMF zaczęliśmy pisać o szansach Celtics na wysoki seed, tych postów już nie ma, bo cenzor Tomek pousuwał około jednego dnia od zajścia

@january

ja nie chcę wracać do tego, ale wciąż jestem zaczepiany

@Eld

mogę zakopać topur, po prostu nie odnoś się więcej do mojej osoby i tamtego zajścia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

już ostatni post - nie chodzi i PMy tylko o posty w beGM, po tym jak ja i BMF zaczęliśmy pisać o szansach Celtics na wysoki seed, tych postów już nie ma, bo cenzor Tomek pousuwał około jednego dnia od zajścia

Za tamto to grubo przepraszałem bo przegiąłem pałę i nie będę się wybielał w żaden sposób. Miałem ciężki okres w życiu, OKC też za bardzo nie szło a jak się jeszcze człowiek zwiąże emocjonalnie z Boston Thunder to już różnie bywać może.

Jeszcze raz Ciebie @LeweBiodroSmoka i Ciebie @BMF przepraszam za tamten wyskok. BMF jest chyba z Kraka to może kiedyś będzie okazja skoczyć na browca, a LBS masz u mnie pianę przy najbliższym zlocie. A tak w ogóle to mi się coś po głowie chodzi...

1 minutę temu, Sylvinho. napisał:

Podpisałem Oshae Brissetta w opcji 1+1 TO. @Eld

W którym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Za tamto to grubo przepraszałem bo przegiąłem pałę i nie będę się wybielał w żaden sposób. Miałem ciężki okres w życiu, OKC też za bardzo nie szło a jak się jeszcze człowiek zwiąże emocjonalnie z Boston Thunder to już różnie bywać może.

Jeszcze raz Ciebie @LeweBiodroSmoka i Ciebie @BMF przepraszam za tamten wyskok. BMF jest chyba z Kraka to może kiedyś będzie okazja skoczyć na browca, a LBS masz u mnie pianę przy najbliższym zlocie. A tak w ogóle to mi się coś po głowie chodzi...

W którym temacie?

BeGM rookie deals 19/20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.10.2019 o 16:17, ozzy110 napisał:

Pistons zwalniają Chimezie Metu 

@ozzy110 jaki kontrakt miał Metu? To był typowy 1y, czy rookie scale z TO do podjęcia na przyszły rok?

Pytam bo to nie jest tak, że jak się przejmuję kontrakt z waivers ( nie mylić z wciąż dostępnymi FA jak Noah ) to przejmuje się z dobrodziejstwem inwentarza czyli TO/PO/QO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Za tamto to grubo przepraszałem bo przegiąłem pałę i nie będę się wybielał w żaden sposób. Miałem ciężki okres w życiu, OKC też za bardzo nie szło a jak się jeszcze człowiek zwiąże emocjonalnie z Boston Thunder to już różnie bywać może.

Jeszcze raz Ciebie @LeweBiodroSmoka i Ciebie @BMF przepraszam za tamten wyskok. BMF jest chyba z Kraka to może kiedyś będzie okazja skoczyć na browca, a LBS masz u mnie pianę przy najbliższym zlocie. A tak w ogóle to mi się coś po głowie chodzi...

nie można było tak od razu? przeprosiny przyjęte, tak jak pisałem mogę Cię @Eld nie lubić czy cokolwiek, ale jestem tylko 1/30 i nie będę działać na szkodę innych, czy mnie wkurwiasz czy też nie zawsze będziesz tutaj wartością dodaną ze względu na swoją aktywność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.