Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

czyli ledwo co atrament pod kontraktem zakrzepł a sota juz handluje winslowem?

dlaczego mnie to nie dziwi?

Dodatkowo do końca roku pewnie i Drummonda nie będzie bo on nie zamierza podjąć PO. 

O ile już go nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eld napisał:

O czym ja piszę? A co to było to co pisałeś do Radnych? To dopiero był gruby LOL. Wyrównujesz zawodnika a później go oddajesz? Jak dla Ciebie to norma i działanie PR to brawo Ty. No ale w końcu to Wolves.

Po to pisze bo byłem ciekawy czy tak można robić :) myślałem ze po to jest ten temat, ale widzę ze nie :D 

1 minutę temu, Eld napisał:

Dodatkowo do końca roku pewnie i Drummonda nie będzie bo on nie zamierza podjąć PO. 

O ile już go nie ma.

Drummond zostaje w Minnesocie do końca kariery najprawdopodobniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Po to pisze bo byłem ciekawy czy tak można robić :) myślałem ze po to jest ten temat, ale widzę ze nie :D 

Ej ale wiesz, że jak byś otworzył regulamin, zrobił ctrl + f to byś odpowiedź miał w 10 sekund? 

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Drummond zostaje w Minnesocie do końca kariery najprawdopodobniej :)

Najprawdopodobniej w języku dalekiej północy w Minneapolis znaczy: spróbuję go podpisać jak Okafora 16/4 z TO a jak się nie zgodzi to wypad za piczki i Iana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Napisal GM który w ciągu 1,5 miesiąca oddał cały skład poza 2 graczy :D ja pi****le :D conto za jałowa dyskusja :D 

Nie dwóch, a czterech bo jeszcze został Bolden i Nurkić. Dodatkowo jak by Ci się chciało czytać, a nie tylko wysuwać jakieś pierdololo typu czy mogę tera zrobić snt na gracza z III tury, to byś tak nawet nie napisał po moim poście sprzed dwóch dni. 

Wstyd i zniewaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Nie dwóch, a czterech bo jeszcze został Bolden i Nurkić. Dodatkowo jak by Ci się chciało czytać, a nie tylko wysuwać jakieś pierdololo typu czy mogę tera zrobić snt na gracza z III tury, to byś tak nawet nie napisał po moim poście sprzed dwóch dni. 

Wstyd i zniewaga.

Nie czytałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Qcin_69 napisał:

Napisal GM który w ciągu 1,5 miesiąca oddał cały skład poza 2 graczy :D ja pi****le :D conto za jałowa dyskusja :D 

po prostu wierzy w Dellavedovę i JSimmonsa bardziej niż w Hilla :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak liczymy przy głosowaniu, gdzie przykładowo gracz X zbierze ponad 20 głosów - a jest dla zwycięskiej drużyny warunkowy. Dwie pozostałe drużyny przykładowo mają 4-3 w jedynkach, a ta która ma 3 (w jedynkach) - wygrywa zdecydowanie w dwójkach. Decyduje to 4-3 w jedynkach, czy przykładowo 12-7 w dwójkach? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Alonzo napisał:

A jak liczymy przy głosowaniu, gdzie przykładowo gracz X zbierze ponad 20 głosów - a jest dla zwycięskiej drużyny warunkowy. Dwie pozostałe drużyny przykładowo mają 4-3 w jedynkach, a ta która ma 3 (w jedynkach) - wygrywa zdecydowanie w dwójkach. Decyduje to 4-3 w jedynkach, czy przykładowo 12-7 w dwójkach? 

Jak klasyfikacja olimpijska. Decyduje liczba jedynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Alonzo napisał:

Marcus, a o co chodzi z tym Jeffem Greenem? 

Marcus uważa, że Jeff Green powinien iść do Celtics i opuścić Wizards mimo, że nasze oferty są takie same, a to u mnie Green spędził zeszły sezon i m.in. grał w pierwszej piątce podczas PO. Przy czym może liczyć wciąż u mnie na spore minuty. 

I tak btw. też dziwię się Alonzo, że Ty jako fan stabilizacji głosowałeś na Celtics over Wizards w kwestii Greena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sylvinho. napisał:

Marcus uważa, że Jeff Green powinien iść do Celtics i opuścić Wizards mimo, że nasze oferty są takie same, a to u mnie Green spędził zeszły sezon i m.in. grał w pierwszej piątce podczas PO. Przy czym może liczyć wciąż u mnie na spore minuty. 

I tak btw. też dziwię się Alonzo, że Ty jako fan stabilizacji głosowałeś na Celtics over Wizards w kwestii Greena.

Przegapiłem to, już zmieniam ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.