Skocz do zawartości

NBA 2K18 na PS4


girlsplay2ktoo

Rekomendowane odpowiedzi

Ta edycja jest jakaś dziwna. Kumpel ma na PS4 i się właśnie wkurza, że gra mu tnie, a coś tam w MyCareer nie działa.

 

Na PS3 jest dziwnie, bo nie można grać sezonu liczącego 29 spotkań. Wszystko fajnie w ustawieniach, ale za nic nie przejdziesz nawet do pierwszego meczu. Osobna kwestia to komentarz - jakieś randomowe nazwiska się pojawiają. Gram NYK - Rox, a komentator rzuca, że "Lowry na skrzydle" :rugby:  Rozumiem, że PS3 to już nie to, ale wypuszczać grę z takimi farfoclami trochę niefajnie. Szczególnie ten błąd 29 gier - przecież to jest prawie to samo co w poprzednich edycjach, co tu można było schrzanić? Ciekawe czy będą łatki czy już położą na to laskę. Jednak EA z Fifą dużo lepiej traktuje old-geny.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do grających w nowa NBA, jest nowa opcja w MyLeague, ta w której gramy sezon zespołem który sam wcześniej tworzymy (stroje, logo, hala). Można zacząć ten tryb w preseason i mieć zawodników z draftu i free agentow, a można zacząć równo na początku sezonu. I tu moje pytanie co się wtedy dzieje, jakimi zawodnikami gramy? Moje pytanie stąd iż chciałbym pograć stworzoną przez siebie drużyną a także zawodnikami stworzonymi własnoręcznie. Czy takim zespołem do MyLeague można grać też zwykłe spotkania "Play Now"

Dla jasności - chodzi mi o to czy jest opcja stworzenia sobie własnych dwunastu zawodników w "Create Player" a następnie stworzenie zespołu i dodanie tam naszych zawodników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie ma w zadnej edycji w phoenix czy sixers  Barkleya? byl chyba tylko w dream team 92

charles uważa, że 2k, z racji tego że na swojej grze zarabiają ,,gazyliony dolarów" (oczywiście w przeciwieństwie do koszykarzy NBA) powinno zaopiekować się biednymi, emerytowanymi koszykarzami i nie zgodzi się na używanie jego wizerunku w grze, dopóki 2k nie zacznie wpłacać co rok miliona dolarów na związek emerytowanych zawodników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie da się, bodajże na lakersach się zwiększa i potem jeszcze raz przed najlepszymi drużynami

Dzięki. Aktualnie gram z Suns, którzy ceglą na 21%fg i c*** mnie strzela. Takiego skoku na kasę i walenia w c***a jak ta gra (zwłaszcza My Carrer) to nie widziałem nigdy, będę grać, ale jeśli ktoś się zastanawia nad zakupem to stanowczo odradzam.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Aktualnie gram z Suns, którzy ceglą na 21%fg i c*** mnie strzela. Takiego skoku na kasę i walenia w ch**a jak ta gra (zwłaszcza My Carrer) to nie widziałem nigdy, będę grać, ale jeśli ktoś się zastanawia nad zakupem to stanowczo odradzam.

 

Tak, NBA 2K jest w tym roku fatalne. Dominacja jest bardzo, ale to bardzo łatwa, a nagrody za nią po prostu marne (Artest/Lever/McDyess) :/

Edytowane przez jamalcegłacrawford
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Witam!

 

Chciałem pogadać z Wami o odczuciach odnośnie sterowania zawodnikiem w najnowszej wersji czyli K18.

Zakupiłem sobie ostatnio PS4 PRO i NBA 2K18 bo jestem wielkim fanem serii od 2009r. Dopowiem, że ostatnia wersja w jaką grałem to 2K14 i pozostałe (brak sprzętu na odpowiednim poziomie) w 14 grałem do "dziś". Powiem szczerze, że jestem trochę rozczarowany K18 i nie mówię tu o trybach gry, VC itp. Mówię o rzucie i tylko o rzucie. Gram na Hall of Fame.

 

Nie wiem jak w 15 16 i 17 ale w tej 18 rzut jest krótko mówiąc za krótki... mam wrażenie, że ledwo zdążyłem wcisnąć przycisk a na ekranie pojawia się napis VERY LATE. O co chodzi? Gdzie jest ten timing jak w poprzednich wersjach (w które grałem) gdzie zawodnik wyskoczył w górę, odpowiednio ułożył ciało i ręce do rzutu i puszczało się przycisk i wychodził piękny rzut a przynajmniej z dobrym wyczuciem. A teraz w K18? To mi przypomina NBA Live 08 09 gdzie wciskało sie przycisk i koleś rzucał tylko w K18 się nie trafia bo za cholerę nie można się wyrobić z rzutem.

Poruszanie zwody wszystko ok ale jak podaję piłkę po obwodzie i trzymam kwadrat (dlaczego nie kółko?) to trzeba puścić prawie zanik koleś wyskoczył bo za 0,000001 s będzie za późno. To nie wygląda na rzut zawodnika, wszyscy rzucają w takim samym tempie. Rzut sprowadza się do przytrzymania przycisku na jakiś czas (dla każdego taki sam/podobny) żeby ten wskaźnik zapalił się na zielono. Jak chcę przytrzymać zawodnika, żeby ułożył się do rzutu to już jest po rzucie.

Dla mnie dziwne.

 

Proszę Was o komentarz i może jakieś tipsy bo traci urok jak dla mnie takie podejście 2K SPORTS do mechaniki rzutu.

 

Pozdro

M

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

 

Chciałem pogadać z Wami o odczuciach odnośnie sterowania zawodnikiem w najnowszej wersji czyli K18.

Zakupiłem sobie ostatnio PS4 PRO i NBA 2K18 bo jestem wielkim fanem serii od 2009r. Dopowiem, że ostatnia wersja w jaką grałem to 2K14 i pozostałe (brak sprzętu na odpowiednim poziomie) w 14 grałem do "dziś". Powiem szczerze, że jestem trochę rozczarowany K18 i nie mówię tu o trybach gry, VC itp. Mówię o rzucie i tylko o rzucie. Gram na Hall of Fame.

 

Nie wiem jak w 15 16 i 17 ale w tej 18 rzut jest krótko mówiąc za krótki... mam wrażenie, że ledwo zdążyłem wcisnąć przycisk a na ekranie pojawia się napis VERY LATE. O co chodzi? Gdzie jest ten timing jak w poprzednich wersjach (w które grałem) gdzie zawodnik wyskoczył w górę, odpowiednio ułożył ciało i ręce do rzutu i puszczało się przycisk i wychodził piękny rzut a przynajmniej z dobrym wyczuciem. A teraz w K18? To mi przypomina NBA Live 08 09 gdzie wciskało sie przycisk i koleś rzucał tylko w K18 się nie trafia bo za cholerę nie można się wyrobić z rzutem.

Poruszanie zwody wszystko ok ale jak podaję piłkę po obwodzie i trzymam kwadrat (dlaczego nie kółko?) to trzeba puścić prawie zanik koleś wyskoczył bo za 0,000001 s będzie za późno. To nie wygląda na rzut zawodnika, wszyscy rzucają w takim samym tempie. Rzut sprowadza się do przytrzymania przycisku na jakiś czas (dla każdego taki sam/podobny) żeby yen wskaźnik zapalił się na zielono. Jak chcę przytrzymać zawodnika, żeby ułożył się do rzutu to już jest po rzucie.

Dla mnie dziwne.

 

Proszę Was o komentarz i może jakieś tipsy bo traci urok jak dla mnie takie podejście 2K SPORTS do mechaniki rzutu.

 

Pozdro

M

Moje pierwsze pytanie jest takie- czy do rzutu używasz tylko kwadratu? próbowałeś rzucać za pomoć R3? rzut wtedy idzie o wiele plynniej i jest szansa wbić sie w okienko. 

Drugie - w tym roku 2k wprowadziło wibrację, tzn. kiedy już rzucasz kontroler zaczyna lekko wibrować i to jest znak, że to właśnie ten odpowiedni moment, w którym należy puścić sticka. najlepiej puścić w momencie, w którym wibracja jest lekka - im później puszczasz tym mocniejsza wibracja

Po trzecie - jumpshot, jumpshot, jumpshot. jeśli jesteś już na tyle daleko w trybie MyCareer i masz możliwość zrobienia sobie własnego jumpshota, to popróbuj kilka opcji, sprawdź, która Ci najlepiej odpowiada itd, itp. Każdy jumpshot, który zrobisz ma inne tzw. "shot window", to znaczy moment, w którym jesteś w stanie zdobyć green release. W niektórych masz na to powiedzmy .001s a w innych 0.5s, więc jest o wiele łatwiej puścić ten guzik w odpowiednim momencie. W internecie można znaleźć różne propozycje jumpshotów jeśli nie masz weny i nie chce Ci się kombinować. Jeśli nie grasz MyCareer tylko na przykład Play Now, to pozostaje Ci punkt pierwszy, czyli - nauka rzutu z R3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.