Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

a preorder której edycji? Ja w planach mam legend edition, kyrie na okładce jednak kuje w oczy. Z MyPark jest taki problem, że najlepiej grać z kimś znajomym (dlatego pytam), inaczej czekanie w kolejce, aż ktoś będzie chciał z tobą zagrać może trwać godzinami. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja

dobra, wstrzymuję się po zagraniu w prelude, to jest po prostu c***owe

edit: poprawka, c***owo wygląda tylko mycareer, 5v5 ładnie

Edytowane przez kulfon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dobra, wstrzymuję się po zagraniu w prelude, to jest po prostu c***owe

edit: poprawka, c***owo wygląda tylko mycareer, 5v5 ładnie

Jest coś w tym demku oprócz męczenia buły jednym zawodnikiem? Można normalny mecz z kumplem zagrać albo chociaż z kompem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest coś w tym demku oprócz męczenia buły jednym zawodnikiem? Można normalny mecz z kumplem zagrać albo chociaż z kompem?

można zagrać 10 minut jako GSW vs CAVS bez scoreboardu, statów itd. z co chwilę wyskakującymi popupami z tutoriala. ogólnie nie warto, dłużej się ściąga niż gra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

można zagrać 10 minut jako GSW vs CAVS bez scoreboardu, statów itd. z co chwilę wyskakującymi popupami z tutoriala. ogólnie nie warto, dłużej się ściąga niż gra.

Czyli ta wstawka instalacyjna co zawsze. Odpuszczam, bo Destiny 2 mnie wessało. Wytrzymam jakoś do piątku bez NBA :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jaki sklep? Masz gwarancję, że dostaniesz w piątek, a nie po weekendzie? Zawsze zamawiałem w Muve, ale tym razem krzyknęli sobie aż 280zł.

Z Empika z dostawą do domu. Zamówiłem od razu jak wystawili więc zapłaciłem tylko 219+wysyłka a na stronie Empiku teraz już też jest po 280/290 więc udało mi się zaoszczędzić.

Dzwoniłem do nich to mi Babka powiedziała, że jak dostaną gry do czwartku to będę miał w piątek a jeśli dopiero w piątek to dostanę w poniedziałek..

Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać.. Oby przyszło w piątek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z Empika z dostawą do domu. Zamówiłem od razu jak wystawili więc zapłaciłem tylko 219+wysyłka a na stronie Empiku teraz już też jest po 280/290 więc udało mi się zaoszczędzić.

Dzwoniłem do nich to mi Babka powiedziała, że jak dostaną gry do czwartku to będę miał w piątek a jeśli dopiero w piątek to dostanę w poniedziałek..

Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać.. Oby przyszło w piątek.

Z Muve mi zawsze przychodziło w piątek. Chyba zamówię w Media Expercie lub Electro, ale za pobraniem, bo jak nie przyjdzie w piątek to będę jeździł i szukał po mieście, a paczkę oleję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Z Muve mi zawsze przychodziło w piątek. Chyba zamówię w Media Expercie lub Electro, ale za pobraniem, bo jak nie przyjdzie w piątek to będę jeździł i szukał po mieście, a paczkę oleję.

No ja mam nadzieję, że Empik wyślę na piątek a jak nie to trudno i tak mam weekend w robocie więc stracę tylko piątek praktycznie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na allegro w jakims sklepie zamawiałem za 230 z wysylka, podstawowa wersje (placenie 400 zł za jakas super hiper edycje z kasa do wydania na karty zawodników to istne szaleństwo).

Bylibyscie chetni zalozyc jakis team w myplayer? Na razie mam jednego chętnego.

Co do dema to mega mi weszło i myplayer i nawet ten 10 minutowy mecz, roznica w gameplayu jest ogromna :) Nic tylko czekać :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od paru lat nie ma opóźnień i na premierę zawsze gra leży sobie w Empikach i innych sklepach nie dla idiotów. Ceny takie jak przedsprzedaży lub dychę niższe (Media Expert 2 lata temu) więc już mnie na to nie złowią :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi