Skocz do zawartości

Random shit 2017/18


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

Tyler ConwayKonto zweryfikowane @jtylerconway 19 godz.19 godzin temu

 

Career Games Missed: Dwyane Wade: 219 in 14+ seasons Carmelo Anthony: 155 in 14+ seasons Kevin Durant: 109 in 10+ seasons Anthony Davis: 81 in 5+ seasons Steph Curry: 80 in 8+ seasons ... LeBron: 71 in 14+ seasons LeBron is not human.

 

Taka ciekawostka z Twittera. Wade do końca kariery powinien gdzieś dojść do poziomu 240 spotkań, czyli wyjdzie z tego trzy sezony grania w NBA. LeBron końskie zdrowie, a Durant też dosyć dużo tego już nazbierał w karierze.

Kontynuując: Joel Hans Embiid 223 in 3+ seasons

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyler ConwayKonto zweryfikowane @jtylerconway 19 godz.19 godzin temu

 

Career Games Missed: Dwyane Wade: 219 in 14+ seasons Carmelo Anthony: 155 in 14+ seasons Kevin Durant: 109 in 10+ seasons Anthony Davis: 81 in 5+ seasons Steph Curry: 80 in 8+ seasons ... LeBron: 71 in 14+ seasons LeBron is not human.

 

Taka ciekawostka z Twittera.

A Stockton opuścił 22 mecz w 19 sezonów i aż w 17 rozegrał wszystkie mecze. Ten to chyba był cyborgiem

 

Taka ciekawostka z b-r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Stockton opuścił 22 mecz w 19 sezonów i aż w 17 rozegrał wszystkie mecze. Ten to chyba był cyborgiem

 

Taka ciekawostka z b-r

Pamiętam, że właśnie Stockton mi imponował jak mądrze zarządzał energia na boisku. Nie biegał jak nie było potrzeby. Wiedział kiedy przyspieszyć, kiedy skoczyć. Jego rzadko można było zobaczyć mega spoconego.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malone przez pierwsze 18 sezonów opuścił 10 meczy w RS. Dopiero w ostatnim się posypał.

 

w tym 1 mecz to było zawieszenie za Thomasa i 40 szwów drugi mecz za łokieć w Admirała i złamane kolano z którego wyszedł Duncan oraz jeszcze później dostał zawieszenie za Nasha ale to już w lakers

zaraz wyjdzie, zxe pozostałe 8 meczów to nie urazy tylko jakieś zatrucie z kebaba ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecz dotyczy meczu GSW-TOR więc dam w spoiler, nie wiedziałem gdzie najlepiej zadać będzie to pytanie.

 

 

 

Jakim prawem pasiaki po powtórce przyznali piłkę Warriors? Nie jest tak, że można sprawdzić tylko jedną, konkretną sprawę a reszta jest nieistotna? Oczywiście jest to idiotyczne, ale takie są przepisy, muszą być jednakowe dla wszystkich. Jeżeli dobrze to ogarnąłem to przyznano piłkę z boku dla GSW bo wcześniej DDR dotknął jej będąc poza parkietem, ale nie powinni na to zwracać uwagi. Curry dotykał ostatni chyba? Teraz siedzę na komórce więc nie chce mi się bawić z LP.

 

 

 

Edytowane przez Mentor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pretensje o to, że nie wszystkie drużyny mogą podlegać tym samym regułom.

 

Czym innym jest błędna interpretacja bo sytuacja jest na styku a człowiek nie wszystko wychwyci a czym innym nieznajomość (?) przepisów.

 

Punktem wyjścia muszą być oczywiście odpowiednie przepisy, ale jeżeli nawet mi się nie podobają to zdecydowanie oczekuję, że będą jednakowe dla wszystkich.

 

 

Jeżeli NBA przyzna, że w myśl zasad sędziowie nie powinni robić tego co zrobili to OK, tylko to chciałbym wiedzieć o ile dobrze interpretuję całe zajście a to nie jest pewne i dlatego pytam.

 

Na szczęście ta decyzja i tak nie była decydująca moim zdaniem.

Edytowane przez Mentor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Było grubo, ale powiedzcie mi za co wywalili Bjelice? Jeszcze jak dostanie za to kare to będzie beka. Nygus leciał na niego z cepami to go złapał za głowę jako samoobrona. Przed bójką też nic nie zrobił, wpadł na niego przy ścinaniu na kosz

Urodził się biały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agent Nate'a Robinsona oferował go polskim klubom ale nie było chętnych. Ponoć chciał równowartość ok. 65% przeciętnego ligowego budżetu dla całego klubu.

 

Inna sprawa. Oglądałem ostatnio skrót jakiegoś meczu Kings z przed jakiś paru tygodni. W przerwie wystąpił jakiś śmieszny kolo. Kim do huja wafla jest ten cały Backpack Kid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agent Nate'a Robinsona oferował go polskim klubom ale nie było chętnych. Ponoć chciał równowartość ok. 65% przeciętnego ligowego budżetu dla całego klubu.

 

Inna sprawa. Oglądałem ostatnio skrót jakiegoś meczu Kings z przed jakiś paru tygodni. W przerwie wystąpił jakiś śmieszny kolo. Kim do huja wafla jest ten cały Backpack Kid.

Do Legii go, wygrałby im ze 2 mecze zeby takiego wstydu nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://twitter.com/Eurohoopsnet/status/955081085167263747

 

David Blatt szybko wykorzystał moment do wyśmiania defensywny Cavaliers. Były trener Cleveland pocisnął bekę ze swojej byłej drużyny podczas meczu gwiazd w Turcji, gdzie obecnie jest trenerem.

 

Blatt: "I hope we won’t give up as many points as Cavs did last night".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.