Skocz do zawartości

Eurobasket 2017


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Tu są składy wszystkich zespołów: http://www.przegladsportowy.pl/koszykowka/eurobasket,eurobasket-2017-sklady,artykul,810481,1,891.html

Dla mnie Chorwaci i Słoweńcy czarnym koniem. Hiszpania i Francja dużymi faworytami. Serbowie bez Teo i Jokica dużo tracą. Grecy również bez Printezisa i Gianisa. To znaczy, nam wleją, ale do walki o tytuł to się włączyć nie powinni. 

Turcy też mocni, kadrowo trzecia ekipa. Od kiedy Osman jest w Cavs? Nic o tym nie słyszałem, kolejny konkretny siepacz za 3.

Edytowane przez pg13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam.. Postawię swoje przedturniejowe typy.. Zobaczymy czy się sprawdzą. Was też do tego zapraszam. ;)

 

Grupa A:

1) Francja

2) Grecja

3) Słowenia

4) Polska

5) Finlandia

6) Islandia

 

Grupa B:

1) Litwa

2) Izrael

3) Włochy

4) Gruzja

5) Niemcy

6) Ukraina

 

Grupa C:

1) Hiszpania

2) Chorwacja

3) Czechy

4) Czarnogóra

5) Węgry

6) Rumunia

 

Grupa D:

1) Turcja

2) Łotwa

3) Serbia

4) Rosja

5) Belgia

6) Wielka Brytania

 

Mnie osobiście najwięcej problemów w wytypowaniu sprawiła grupa B a konkretniej miejsca 3, 4 i 5.

 

Nie mogę się doczekać mistrzostw, bo mam swego rodzaju niedobór dobrej koszykówki we krwi. :)

 

A Wy jak typujecie?

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A

1) Francja 2) Słowenia 3) Grecja  4) Finlandia 5) Polska 6) Islandia

B

1) Litwa 2) Niemcy 3) Izrael 4)Włochy  5) Gruzja 6) Ukraina

C

1) Hiszpania 2) Chorwacja 3) Czarnogóra 4) Czechy 5) Węgry 6) Rumunia

D

1) Turcja 2)Serbia 3)Łotwa4) Rosja 5) Belgia 6) Wielka Brytania

Edytowane przez pg13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co?! Jak to cofnął? To w tych czasach zawodnicy muszą się zamartwiać paszportami/wizami itd? O co chodzi, bo ja troszkę nie w temacie.

Kanter nie może opuścić USA w obecnej chwili bo jako obywatel Turcji nie może otrzymać paszportu innego państwa a Turcja oficjalnie poinformowała wszystkie służby graniczne, że paszport jest nieaktualny. Przez co Kanter nie mógł wylecieć z Rumunii kilka miesięcy temu i dopiero po burzy medialnej pozwolono mu wrócić do USA

Każdy musi się tym martwić. O ile sie nie myle każdy Europejczyk po podpisaniu umowy w NBA musi sobie załatwić wizę amerykańską na stały pobyt czy jakoś tak. Były w przeszłości przypadki, że ktoś zapomniał ogarnąć na Kanade i nie mógł tam polecieć. Zazwyczaj nie robią problemu ale po ustawie Trumpa była dyskusja czy niektórzy zawodnicy mający obywatelstwo kraju objętego sankcjami będa mogli wrócić czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanter nie może opuścić USA w obecnej chwili bo jako obywatel Turcji nie może otrzymać paszportu innego państwa a Turcja oficjalnie poinformowała wszystkie służby graniczne, że paszport jest nieaktualny. Przez co Kanter nie mógł wylecieć z Rumunii kilka miesięcy temu i dopiero po burzy medialnej pozwolono mu wrócić do USA

Każdy musi się tym martwić. O ile sie nie myle każdy Europejczyk po podpisaniu umowy w NBA musi sobie załatwić wizę amerykańską na stały pobyt czy jakoś tak. Były w przeszłości przypadki, że ktoś zapomniał ogarnąć na Kanade i nie mógł tam polecieć. Zazwyczaj nie robią problemu ale po ustawie Trumpa była dyskusja czy niektórzy zawodnicy mający obywatelstwo kraju objętego sankcjami będa mogli wrócić czy nie

 

 

NO ja coś słyszałem że chce starać się o obywatelstwo USA, nie wiem jak sprawwa z paszportem ale ogólnie gra w reprze jest dla niego póki co zamknięta.

 

@Raven

Widzisz Izrael przed Włochami i Niemcami? odważnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie najpierw był temat założony tutaj . Potem stworzono konkurencyjny w dziale NBA ale jednak to FIBA

 

No i skoro temat fajny to zakładam, że nikt nie będzie miał problemu zajrzeć a z drugiej strony może dzięki temu będzie mniej trolowania

 

Hiszpanie są faworytem nr 1 i chyba nie za bardzo im reszta zagrażą

Słowenia, Łotwa i Grecja to dla mnie pozostali półfinaliści. Jakoś Francuzów bez Goberta i Parkera nie widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie najpierw był temat założony tutaj . Potem stworzono konkurencyjny w dziale NBA ale jednak to FIBA

 

No i skoro temat fajny to zakładam, że nikt nie będzie miał problemu zajrzeć a z drugiej strony może dzięki temu będzie mniej trolowania

 

Hiszpanie są faworytem nr 1 i chyba nie za bardzo im reszta zagrażą

Słowenia, Łotwa i Grecja to dla mnie pozostali półfinaliści. Jakoś Francuzów bez Goberta i Parkera nie widzę

Nie dasz się przekonać? :playful:  O co chodzi z tym trolowaniem? Grać będą na mistrzostwach zawodnicy z NBA, więc można śmiało podpiąć.

Serbów nie widzisz w półfinale?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za duże braki kadrowe mają. Nie wiem wydaje mi się, że czegoś im zabraknie.. A Słoweńcy z Dragicem i Doncicem mogą być rewelacją.

Rozgrywających może i najlepszych na całym turnieju mają, ale reszta nie powala. Z kolei w drugą stronę - najlepszych wysokich obok Hiszpanii chyba ma Serbia (Mcvan, Stimac, Kuzmic, Marjanovic), ale jestem otwarty na argumenty, jeśli ktoś miałby inne zdanie oczywiście :playful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze przeczytałem że Anthony Randolph jest w kadrze Słowenii?

Też się zdziwiłem

 

Rozgrywających może i najlepszych na całym turnieju mają, ale reszta nie powala. Z kolei w drugą stronę - najlepszych wysokich obok Hiszpanii chyba ma Serbia (Mcvan, Stimac, Kuzmic, Marjanovic), ale jestem otwarty na argumenty, jeśli ktoś miałby inne zdanie oczywiście :playful:

Ale to są trochę centrzy starego typu. W dzisiejszym koszu taki Dragic z Doncicem znaczą znacznie więcej i więcej szkód zrobią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Raven

Widzisz Izrael przed Włochami i Niemcami? odważnie :P

 

Niemców nie czuję w tym turnieju nie wiem czemu.. Przejrzałem skład i jakoś coś mi tu nie gra.. Włochy jak to Włochy mają dość fajną (jak na Europę) ligę i skład głównie z niej złożony jednak gdy oglądałem jeszcze jakiś czas temu mecze Izraela byłem pełen podziwu (nawet ten z Polską 2 lata temu) i czuję, że mogą sprawić nie lada trudności Włochom. ;)

 

Jak to mawiają - jak się bawić to się bawić! Sądzę, że Izrael może nieźle namieszać.

 

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.