Skocz do zawartości

Eurobasket 2017


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

2 akcje teraz, nikt tak u nas nie umie, nie wiem czemu nasz murzyn ma tak mało czasu pilke w rece, w sumie to ja powinien oddawac tylko w koniecznosci albo tylko wysokimna iso.

Bo w polskiej koszykówce nie można mieć graczy, którzy potrafią grać z piłką.Zaraz mu przybiją łatkę samoluba.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak kretyńskiej końcówki to ja już od dawna nie widziałem, co za przygłupy i ten pożal się boże trener z odpustu taylor, teraz aj kryjący markanena :D  :nightmare:  niewiadomo śmiać się czy płakać, Nawet życzę finom wygranej po jak się tak daje d. to się nie zasługuje na wygraną

 

PS Karnowski chyba jakąś cukiernię obrobił, może nie gra za dwóch ale wygląda za trzech  :playful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak kretyńskiej końcówki to ja już od dawna nie widziałem, co za przygłupy i ten pożal się boże trener z odpustu taylor, teraz aj kryjący markanena :grin:  :nightmare:  niewiadomo śmiać się czy płakać, Nawet życzę finom wygranej po jak się tak daje d. to się nie zasługuje na wygraną

 

PS Karnowski chyba jakąś cukiernię obrobił, może nie gra za dwóch ale wygląda za trzech  :playful:

Patrzę i nie wierzę Slaughter na Markannenie? Jak to się mogło skończyć? :playful: Tragikomedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo polaczki hahaha co to za pseudo team

 

te wszystkie wasze komentarze, a ten szczególnie, są żenujące. polacy na początku mocno przegrywali, zanosiło się na blowout, ale podnieśli się po tym. zepsuli tragicznie końcówkę, ale znowu w pierwszej dogrywce pokazali, że są mocni. nie mają się czego wstydzić, że po dwóch dogrywkach przegrywają z gospodarzem, który ma w składzie gwiazdę NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te wszystkie wasze komentarze, a ten szczególnie, są żenujące. polacy na początku mocno przegrywali, zanosiło się na blowout, ale podnieśli się po tym. zepsuli tragicznie końcówkę, ale znowu w pierwszej dogrywce pokazali, że są mocni. nie mają się czego wstydzić, że po dwóch dogrywkach przegrywają z gospodarzem, który ma w składzie gwiazdę NBA.

Nie mają się czego wstydzić? A rozwalenie 8 punktów przewagi na minutę przed końcem to co to jest???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te wszystkie wasze komentarze, a ten szczególnie, są żenujące. polacy na początku mocno przegrywali, zanosiło się na blowout, ale podnieśli się po tym. zepsuli tragicznie końcówkę, ale znowu w pierwszej dogrywce pokazali, że są mocni. nie mają się czego wstydzić, że po dwóch dogrywkach przegrywają z gospodarzem, który ma w składzie gwiazdę NBA.

 

Nie.mają.się.czego.wstydzić?

 

Chyba oglądaliśmy inne spotkanie Lorak, naprawdę.

Przecież 2 ostatnie minuty Q4 i te ostatnie akcje dogrywek to jest właśnie powód do mocnego zażenowania. Tam im żadna gwiazda (btw nie zagrał nawet minuty jeszcze :D) nie przeszkadzała w tym żeby przejść przez połowę z piłką.

No to było akurat coś jak bekaklasa, sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"do kuliga, ale to on ma kozłować, to dziwne" k maćććććććććć, ja pierddddddddddoooooooollllllllleeeeeee, "to był piękny mecz, mamy dalej szanse na awans, ten mecz pokazał że stać nas na wiele" :D ja cie jebie, 9 ptk w minutę stracić ........ k mac stąd trzeba spierdalać bo człowiek polakiem zostanie już na zawsze  :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo polaczki hahaha co to za pseudo team

Jedyne co bardziej zenujace od ich zachowania to posty tutaj. "Polaczkiem" to jestes ty, piszac takie komentarze. Polakom nalezy sie nagana za choke w 4q ale i uznanie za walke do konca i nie pekniecie oraz emocjonujaca koncowke. Teraz tylko wyciagnac wnioski i pyknac ta Grecje, bo 'momenty byly'.

 

Komentatorzy sa c***owi ale tez juz tak nie kozaczcie, kosz u nas to niszowy sport i nie ma co oczekowiwac cudow. Wgl z dwojga zlego juz wole naszych niz komentatorow Cavs. xd

Edytowane przez microlab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.